نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو | سازندگان انواع شمع و وایرشمع خودرو

یکی دیگر از قطعات حیاتی در خودروها که توسط بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو طراحی و تولید می شود، انواع شمع خودرو است که می بایست با کیفیت بالایی ساخته شود تا بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. سازندگان انواع شمع و وایر شمع خودرو، این قطعه ها را مطابق با استانداردهای تعیین شده می سازند و در اختیار خودروسازان قرار می دهند. در این جا برخی از فعالان این صنعت آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو پایا موتور البرز

شرکت پایا موتور، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو می باشد که انواع وایر شمع و بوت خودرو را مطابق با تقاضای بازار طراحی و تولید می کند. این شرکت که از ماشین آلات و تجهیزات مدرنی بهره می برد، خط تولید کاملی را راه اندازی کرده و از دانش فنی روز بهره می برد. تمامی تولیدات این شرکت دارای استاندارد ملی بوده و کیفیت بالایی را به خود اختصاص داده است.

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو پایا موتور البرز

سازنده انواع شمع و وایرشمع خودرو پاتیگ

شرکت پارت تیس گیان که با نام تجاری پاتیگ شناخته می شود، توسط برخی از کارشناسان با تجربه صنعت خودروسازی راه اندازی شده و فعالیت خود را به عنوان یکی از سازندگان انواع شمع و وایرشمع خودرو از سال 1395 به صورت رسمی شروع کرده است. تولیدات این شرکت دارای گواهی مدیریت کیفی و استاندارد خودروسازی و آزمایشگاه را کسب کرده و مطابق با تقاضای بازار لوازم یدکی در سطح گسترده ای تولید شده و به بازار عرضه می شود. به طوری که کیفیت بالا و قیمت مناسبی را در بر دارد.

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو سوخت آما

شرکت سوخت آما، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو می باشد که از سال 1369 فعالیت خود را با تولید کاربراتور موتورهای دو زمانه شروع کرده و با هدف گسترش مجموعه قطعه های خودرو، کارخانه خود را وسعت بخشیده و تنوع محصولات را ارتقاء داده است. این شرکت که دارای خطوط ریخته گری آلومینیوم است، انواع قطعات خودروهای سبک و سنگین از جمله شمع و وایر شمع را نیز برای شرکت هایی همچون سایپا یدک و ایساکو تامین می کند.

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو سوخت آما

سازنده انواع شمع خودرو پرتوناب الکترونیک

شركت طراحی مهندسی پرتوناب الكترونيک، یکی از سازندگان انواع شمع و وایرشمع خودرو است که از سال 1374 در این حوزه فعالیت داشته و انواع قطعات از جمله وایر شمع احتراق، کویل احتراق و سنسورهای انتقال قدرت را طراحی و تولید نموده است. این شرکت محصولات خود را به بازار خاورمیانه نیز عرضه می کند. بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات مجهز و پرسنلی کارآزموده از مهم ترین دلایل موفقیت این شرکت در بازار لوازم یدکی خودرو می باشد.

سازنده انواع شمع خودرو پرتوناب الکترونیک

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو کینگ وایر

شرکت پارس صنعت کویر که با نام تجاری کینگ وایر شناخته می شود یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو می باشد که با استفاده از بومی سازی دانش فنی در این حوزه، توانسته است به برندی نام آشنا در این صنعت تبدیل شود. این شرکت با سال ها تجربه در زمینه تولید وایر شمع خودرو، محصولات و کابل های سیلیکونی، تنوع بالایی را در محصولات خود ایجاد کرده و در اختیار مشتریان و شرکت های خودروسازی قرار می دهد.

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو کینگ وایر

سازنده انواع وایر شمع خودرو وایر ایران

شرکت وایر ایران، یکی از سازندگان انواع شمع و وایرشمع خودرو است که با استناد به دانش فنی به روز شده، از سال 1360 فعالیت خود را بر طراحی و تولید انواع شمع خودرو متمرکز نموده و خط تولید کابل های شمع وایر را راه اندازی کرده است. این شرکت همچنین خط تولید فرآوری لاستیک را در کارخانه خود راه اندازی نموده که با تکیه بر آن، کابل عایق سیلیکونی را به بازار صنعت خودرو عرضه کرده است.

سازنده انواع وایر شمع خودرو وایر ایران

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو تپش صنعت

شرکت تپش صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو می باشد که در زمینه تولید قطعات خودرو از امکانات پیشرفته ای بهره برده و همواره در به روز رسانی دانش فنی پرسنل خود کوشا بوده است. این شرکت قطعات و محصولات سوخت رسانی در خودرو را طراحی و تولید نموده و در اختیار شرکت های خودروسازی قرار داده است.

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو تپش صنعت

سازنده انواع شمع و وایرشمع خودرو استیم پارت

گروه صنعتی استیم پارت، یکی از سازندگان انواع شمع و وایرشمع خودرو است که دارای ده سال سابقه در حوزه انواع محصولات سیلیکونی بوده و تولید انواع وایر شمع را با کیفیت بالا در دست داشته است. این شرکت به صورت تخصصی انواع واشر و اورینگ و وایر شمع را با کیفیت بالا تولید کرده و از مواد اولیه مرغوب بهره می برد تا محصولاتی با طول عمر بالاتر را طراحی و تولید نماید.

سازنده انواع شمع و وایرشمع خودرو استیم پارت

شرکت سام پرشین ایرانیان

شرکت سام پرشین ایرانیان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو می باشد که با بهره مندی از نیروهای متخصص و کارآزموده، از همان بدو تاسیس توانسته است محصولاتی ممتاز را به بازار لوازم یدکی عرضه نماید. این شرکت به عنوان تولیدکننده وایر شمع های خودروهای سبک شناخته می شود که به صورت تک سوز یا دوگانه تولید شده اند. شرکت سام پرشین ایرانیان، از سال 1385 فعالیت داشته و در برخی از استان های بزرگ و صنعتی، نمایندگی های فعال دارد.

شرکت سام پرشین ایرانیان

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو فنام

شرکت آوا توسعه آریا که با نام فنام شناخته می شود، یکی از سازندگان انواع شمع و وایرشمع خودرو است که خط تولید خود را در جهت تولید قطعات و لوازم اصلی خودرو طراحی کرده است. این شرکت که محصولاتی استاندارد شده و با کیفیت را تولید می کند، قطعات احتراق خودرو را در برنامه تولید خود قرار داده و در اختیار خودروسازان مطرح قرار داده است.

تولیدکننده قطعات احتراق خودرو فنام