نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات | کارخانه های تولید حلال رنگ

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات آورده شده است. در معتبرترین کارخانه های تولید حلال رنگ می توان این محصولات را در کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی تهیه نمود. در صورت نیاز برای خرید این حلال ها می توانید از برندهای معرفی شده مشاوره دریافت کنید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات

تولیدکننده حلال بوتیل استات، حلال پویان اراک

حلال پویان اراک، از کارخانه های تولید حلال رنگ است که در تولید انواع حلال ها فعالیت داشته و محصولات با کیفیت بالای خود را از سال 1376 به بازار عرضه کرده است. این شرکت که تولید استرهای خطی را با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و پرسنل فنی خود تولید می کند، همواره استانداردهای لازم را در نظر داشته و خارج از بازار داخلی، حلال های استری را به بازارهای منطقه، امارات و آسیای میانه صادر می کند.

تولیدکننده حلال بوتیل استات، حلال پویان اراک

کارخانه تولید حلال رنگ پترو کیمیا سپهر

صنایع شیمیایی پتروکیمیاسپهر، یکی از بهترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات است که با کمک متخصصین فعال در حوزه صنایع شیمیایی و پتروشیمی فعالیت خود را شروع کرده و از تجارب بازرگانی و تولید مواد شیمیایی خود بهره برده است تا بتواند این محصولات را در بسته بندی های مناسب در قالب انواع استرها، گلایول ها و دیگر مواد شیمیایی به بازار عرضه کند.

کارخانه تولید حلال رنگ پترو کیمیا سپهر

تولیدکننده حلال بوتیل استات صنایع شیمیایی 123

گروه تولیدی صنایع شیمیایی ۱.۲.۳ ، از کارخانه های تولید حلال رنگ است که انواع استر، حلال های پالایشگاهی، انواع حلال های شیمیایی، حلال های پایه نفتی، انواع هیدروکربن های صادراتی، انواع تینرهای فوری و تخصصی و … را با تکیه بر پرسنل فنی و پویای خود طراحی و تولید می کند. این شرکت که دارای خط تولید پیشرفته و آزمایشگاه های کنترل کیفیت مجهزی است، محصولات خود را در راستای توسعه صادرات و تامین تقاضای بازار داخلی تولید می کند و تنوع محصولات با کیفیت خود را همواره در نظر دارد.

تولیدکننده حلال بوتیل استات صنایع شیمیایی 123

پتروشیمی پارس لوتوس

پتروشیمی پارس لوتوس، یکی از بهترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات است که در حوزه تولید و بازرگانی مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و تامین انواع حلال های این حوزه فعالیت دارد. این شرکت که مواد اولیه صنایع مختلفی همچون صنایع غذایی و دارو، صنعت بهداشتی آرایشی و رنگ و رزین را در دست دارد، یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در این حوزه می باشد. انواع تینر و جوهرهای صنعتی نیز در سبد تولید این شرکت قرار دارد.

پتروشیمی پارس لوتوس

تولیدکننده حلال بوتیل استات اکسیزان

اکسیزان Oxizan، از کارخانه های تولید حلال رنگ است که در صنایع رنگ و رزین فعالیت داشته و در تامین مواد اولیه شیمیایی، مواد اولیه روغن ها و روانکارهای صنعتی و مواد شوینده و بهداشتی نقش داشته و مواداولیه مورد نیاز پالایشگاهی و پتروشیمی را تامین می کند. این شرکت که با همکاری شرکت های اروپایی، کره جنوبی، هند، چین و امارات محصولات را تامین می کند، همواره کیفیت بالا را در نظر داشته است.

تولیدکننده حلال بوتیل استات اکسیزان

شرکت نرمال لابو

نرمال لابو، یکی از تامین کنندگان مواد شیمیایی و انواع حلال رنگ است که با بهترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات همکاری داشته و با تکیه بر 50 سال تجربه فعالیت خود توانسته است به تقاضای بازار در این بخش پاسخ دهد. این مجموعه که همواره از بهترین برندهای داخلی و خارجی محصولات خود را تهیه می کند، کیفیت بالا و استانداردهای جهانی را در نظر دارد. می توان هنگام خرید این محصولات، مشاوره های لازم را نیز از نرمال لابو دریافت کرد.

شرکت نرمال لابو

تولیدکننده حلال بوتیل استات دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی، از کارخانه های تولید حلال رنگ است که فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و با تکیه بر دانش و تجربه بالای تیم فنی و مدیران، توانست با هدف جبران کمبود مواد شیمیایی و آزمایشگاهی، فعالیت خود را شروع کرده و توسعه دهد. این شرکت که از محققان و متخصصان این حوزه بهره می برد، در کنار تولید، اقدام به تامین مواد شیمیایی از برندهای مطرح جهانی کرده است.

تولیدکننده حلال بوتیل استات دانش پژوهان شیمی

کارخانه تولید حلال رنگ پرتو کیمیا

مجموعه پرتو کیمیا یکی از بهترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات است که مورد نیاز صنایع مختلف قرار خواهد گرفت. این شرکت که مواد شیمیایی با کیفیت را تامین می کند، از متخصصان این حوزه بهره گرفته است تا بتواند مواد شیمیایی مورد نیاز را تهیه، تامین و توزیع کند. می توانید مشاوره های کارشناسی را از این شرکت دریافت کنید و محصول مدنظرتان را با قیمت مناسب بخرید.

کارخانه تولید حلال رنگ پرتو کیمیا

تولیدکننده حلال بوتیل استات هوبارت شیمی

هوبارت شیمی، با استفاده از فعالیت های برنامه ریزی شده و بهره مندی از نیروهای متخصص، اقدام به تولید و تامین محصولات شیمیایی با کیفیت نمود. این شرکت که از کارخانه های تولید حلال رنگ است، در پاسخ به تقاضای بازار صنایع مختلفی از جمله صنایع پزشکی، صنعت کشاورزی و غذایی محصولات خود را توسعه داده است. محصولاتی از جمله رزین و حلال در این شرکت با بالاترین کیفیت تولید شده و در بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.

تولیدکننده حلال بوتیل استات هوبارت شیمی

حلال تجارت آپادانا

حلال تجارت که به عنوان بخش بازرگاني شركت صنايع شيميايي سبز پارسيان فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان حلال بوتیل استات است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و انواع حلال های آلی مورد نیاز صنایع پتروشیمی را تامین نموده است. این شرکت که به صورت آنلاین نیز در عرضه محصولات خود فعالیت دارد، انواع حلال های آلی ریکاوری و تینرها را با کیفیت بالایی به بازار عرضه می کند.

حلال تجارت آپادانا