نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان کیک و کلوچه | کارخانه های تولید انواع کیک

انواع کیک یکی از مواد غذایی پرطرفدار است که توسط بهترین تولید کنندگان کیک و کلوچه تهیه می شود. آنها در کارخانه های تولید انواع کیک و در اشکال و اندازه های مختلف و طعم های دلنشین تهیه شده و در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می گردند. در اینجا برخی از برندهای معتبر در این حوزه را معرفی کرده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان کیک و کلوچه

تولید کننده کیک و کلوچه مینو

گروه صنعتی مینو، با 60 سال سابقه فعایت در صنایع غذایی ایران، یکی از بهترین تولید کنندگان کیک و کلوچه و دیگر محصولات شیرینی و شکلات است که محبوبیت بالایی داشته و تنوع زیادی را در محصولات خود، حفظ نموده است. این شرکت که از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند، یکی از پر رونق ترین کارخانه های تولید در صنعت شیرینی و شکلات می باشد.

تولید کننده کیک و کلوچه مینو

کارخانه تولید انواع کیک بیسکولارج

شرکت بیسکولارج که با نام تجاری صنایع غذایی درنا فعالیت دارد، از کارخانه های تولید انواع کیک ، کلوچه، بیسکویت، شکلات و محصولاتی مانند پودر کیک و پودر ژله در طعم های مختلف می باشد که آن را به یکی از بهترین شرکت ها در خاورمیانه تبدیل کرده است. فعالیت پنجاه ساله این شرکت معتبر، از آن نامی آشنا و پرطرفدار ساخته و محصولاتش در بازارهای داخلی و خارجی، خریداران خاص خود را دارد.

کارخانه تولید انواع کیک بیسکولارج

تولید کننده کیک و کلوچه آدرین

گروه صنعتی عباسپور، که با نام تجاری آدرین فعالیت دارد، یکی از بهترین تولید کنندگان کیک و کلوچه است که فعالیت خود را از سال 1335 شروع کرده و توانسته است با کمک تجهیزات پیشرفته و تلاش و مدیریت توانمند خود، به موفقیت های بزرگی در این صنعت دست یابد. توجه به کیفیت محصولات و تعهد پرسنل در تولید کیک و کلوچه هایی با طعم های مطلوب، باعث شده است که این محصولات محبوبیت خاص خود را کسب نمایند. اکنون با تنوع تولید یکصد محصول، سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده است.

تولید کننده کلوچه آدرین

کارخانه تولید انواع کیک ویتانا

گروه صنایع غذایی ویتانا، یکی از معتبرترین کارخانه های تولید انواع کیک است که فعالیت خود را از سال 1332 شروع کرده و نام تجاری خود را در بازارهای خارجی و داخلی، بر سر زبان ها انداخته است. این برند که به دلیل فروش موفق بیسکوئیت های مادر و یا نان سوخاری ویتانا می شناسند، محبوبیت زیادی را در این بخش از صنعت کسب کرده و با مدیریتی پایدار و توسعه فعالیت های خود، فروش موفقی را از آن خود کرده است.

کارخانه تولید انواع کیک ویتانا

صنایع غذایی رزینا

گروه تولیدی رزینا، یکی از بهترین تولید کنندگان کیک و کلوچه است که دارای سابقه فعالیت از سال 1359 را داشته و در کارخانه خود، انواع کیک را تولید می نماید. این شرکت که ابتدا فعالیت خود را به شکل نیمه صنعتی و در شکل تولید شیرینی آغاز نموده است، اکنون در شهرک صنعتی مورچه خورت، به شکل صنعتی فعالیت داشته و تولیدات خود را در بهترین کیفیت توسعه داده است.

صنایع غذایی رزینا

تولید کننده کیک و کلوچه بنیس

گروه بنیس، یکی از کارخانه های تولید انواع کیک ، کلوچه و شکلات است که به صورت خانوادگی راه اندازی و توسعه داده شده است. مدیران موفق این شرکت، با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، توانسته اند محصولات خود را در بهترین کیفیت تولید کرده و از مواد اولیه مرغوب بهره ببرند. همچنین، استفاده از نیروی متخصص در کارخانه، بر موفقیت های روز افزون این برند، تاثیر گذار بوده است.

تولید کننده کیک و کلوچه بنیس

کارخانه تولید انواع کیک شیرین نوین

گروه صنعتی شیرین نوین، یکی از بهترین تولید کنندگان کیک و کلوچه است که در ظرفیتی بالا و با تجهیزاتی مناسب، اقدام به تولید انواع کیک نموده و در بازارهای داخلی و خارجی، توزیع کرده است. بهره مندی از کادری متخصص و ظرفیت تولید بیش از سیصد هزار تن در سال، باعث شده است که به یکی از برندهای موفق در صنعت شیرینی و شکلات تبدیل شود.

کارخانه تولید انواع کیک شیرین نوین

کیک و کلوچه مهیار

شرکت ثمین شکلات که با نام تجاری کیک و کلوچه مهیار فعالیت دارد، به صورت تخصص از سال 1389 تولید انواع کیک و کلوچه را راه اندازی کرده است. همچنین،  با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا و تخصص مهندسان و پرسنل فنی خود، فعالیت های خود را توسعه داده و صادرات محصولات را به کشورهای همسایه داشته است. این محصولات که دارای کیفیت و طعم عالی است، با قیمت های مناسب به بازار عرضه می شود.

کیک و کلوچه مهیار

تولید کننده کلوچه نظری

شرکت نظری، یکی از تولید کنندگان کیک و کلوچه است که از سال 1370 فعالیت داشته و در شهرستان شبستر، تولیدات انواع کیک را در دست داشته است. این شرکت با تکیه بر تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، توزیع در بازارهای کشورهای همسایه همچون آذربایجان و عراق را نیز در برنامه داشته و این خصوص، موفقیت های چشمگیری را کسب نموده است. می توانید محصولاتی خوش طعم را با قیمت مناسب از این برند تهیه کنید.

تولید کننده کلوچه نظری

کارخانه تولید انواع کیک بابانا

صنایع غذایی شهربابانا، یکی از کارخانه های تولید انواع کیک است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و تولید انواع کیک های روغنی را در برنامه خود داشته است. افزایش ظرفیت تولید و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته مطابق با استانداردهای روز دنیا، باعث شده است که بهترین کیفیت در راستای سلامت بالاتر در محصولات منظور شود. بهره مندی از مهندسان متخصص و دستگاه های به روز شده، در این موفقیت های کارخانه بابانا، نقش موثری داشته است.

کارخانه تولید انواع کیک بابانا