نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان قطعات احتراق خودرو | سازندگان انواع شمع و وایرشمع خودرو

بهترین تولیدکنندگان لوازم برقی خودرو، همواره با استفاده از قطعات با کیفیت، مطابق با استانداردهای تعیین شده لوازم برقی و الکترونیکی انواع خودرو را طراحی و تولید می کنند. سازندگان قطعات الکترونیکی اتومبیل، به صنعت خودروسازی کمک می کنند تا این بخش از ساخت خودرو با ایمنی کامل و مرغوبیت قابل قبولی تولید شده و در اختیارشان قرار گیرد. در این جا برخی از فعالان این صنعت آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان لوازم برقی خودرو

تولیدکننده لوازم برقی خودروی دنا فراز صنعت

شرکت دنافراز صنعت که با نام تجاری دناکو به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم برقی خودرو فعالیت دارد در سال 1378 تأسيس و تولیدات خود را در زمينه ساخت قطعات برقی خودرو شروع نمود و توليد دسته سيم های خودروهای سبک و سنگين را در برنامه خود قرار داد. این شرکت دارای چهار سایت تولیدی و 700 پرسنل متخصص و با تجربه است که خط تولید پیشرفته این شرکت را هدایت می کنند.

تولیدکننده لوازم برقی خودروی دنا فراز صنعت

سازنده قطعات الکترونیکی اتومبیل پارس تاب

شرکت  موج مدرن اسپادانا که به عنوان شرکتی دانش بنیان و با نام تجاری پارس تاب فعالیت دارد، از سازندگان قطعات الکترونیکی اتومبیل است که تولیدات خود را با تکیه بر پرسنل متخصص و جوان خود توسعه داده و همواره با بخش مجهز تحقیق و توسعه خود، متناسب با تقاضای بازار، برنامه طراحی و تولید تجهیزات را دنبال نموده است. این شرکت با بهره مندی از خط تولید پیشرفته، انواع لامپ خودرویی هالوژن و ال ای دی، انواع رله و سوکت های خودرو را به بازار عرضه داشته است که دارای استانداردهای ملی و دیگر مجوزهای لازم می باشد.

سازنده قطعات الکترونیکی اتومبیل پارس تاب

تولیدکننده لوازم برقی خودروی پاتیگ

شرکت پارت تیس گیان، یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم برقی خودروست که با نام تجاری پاتیک فعالیت داسته و از سال 1395 به یکی از برندهای نام آشنا در صنعت خودروسازی تبدیل شده است. این شرکت در حوزه فعالیت خود، استانداردهای خودروسازی و آزمایشگاه و گواهی نامه مدیریت کیفیت را دریافت کرده و محصولات خود را با مرغوبیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه نموده است.

نگارين صنعت آسيا

شركت نگارين صنعت آسيا که با نام تجاری NSA فعالیت دارد، از سازندگان قطعات الکترونیکی اتومبیل است که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و برنامه طراحی و تولید قطعه های الکترونیکی خودرو را در دستور کار خط تولید خود قرار داده است. این شرکت که از تکنیک های جدید طراحی و تولید بهره برده و از دانش فنی متخصصان داخلی بهره می برد، تنوع محصولات خود را هر روز گسترش داده است.

نگارين صنعت آسيا

تولیدکننده لوازم برقی خودروی گروه عظام

گروه قطعات خودرو عظام، یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم برقی خودروست که در 12 گروه تولیدی فعالیت های خود را گسترش داده و از سال 1376 در صنعت خودرو حضور داشته است. شرکت های گروه در استان های مختلفی مستقر هستند که خدمات متفاوتی را در صنعت خودروسازی ارائه می کنند. شرکت اصلی گروه عظام در تهران فعالیت داشته و انواع قطعات خودرو از جمله قطعات برقی و الکترونیکی را طراحی و تولید می نماید.

سازنده قطعات الکترونیکی اتومبیل کروز

شرکت کروز، از سازندگان قطعات الکترونیکی اتومبیل است که فعالیت های خود را از سال 1361 در صنعت خودرو و با سرمایه گذاری بالایی شروع کرده و در تامین قطعات و سیستم های خودرو، از فرصت های تقاضای بازار داخلی و خارجی بهره برده است. این شرکت با هدف بهبود این قطعات از ظرفیت های ممکن استفاده کرده و تنوع محصولات خود را در بازار صنعت خودرو گسترش داده است. همچنین با بهره مندی از ارتباطات قوی خود در بازار تجارت جهانی، قطعات خودروی خود را صادر می کند.

سازنده قطعات الکترونیکی اتومبیل کروز

دانا سازه گستر

شرکت دانا سازه گستر، یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم برقی خودروست که از سال 1375 فعالیت داشته و انواع قطعات خودرویی را تولید و به بازار داخلی عرضه نموده است. این شرکت به عنوان تامین کننده موفق قطعات الکترونیکی شرکت های خودروسازی همچون ایساکو و ایران خودرو بوده و با بهره مندی از خطوط تولید مدرن خود، پرسنل با تجربه و متخصص و بخش کنترل کیفیت تولیدات درجه یک و ایمنی را به بازار خودرو عرضه می نماید.

دانا سازه گستر

تولیدکننده لوازم برقی خودروی الکتروکاوه

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه، از سازندگان قطعات الکترونیکی اتومبیل است که با تجربه ای 30 ساله در این حوزه فعالیت داشته و تجهیزات برق صنعتی را از سال 1385 تولید نموده است. این شرکت که گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت را از شرکت های اپکو و سایپا دریافت کرده است، اکنون به عنوان تولید و تامین کننده رله های جریان DC می باشد که در بسیاری از خودروهای سواری کاربرد دارد. تمامی قطعات تولیدی این شرکت دارای استانداردهای داخلی بوده و پس از تست کنترل کیفیت آزمایشگاهی به بازار خودرو عرضه می شود.

تولیدکننده لوازم برقی خودروی الکتروکاوه

الكتريك خودرو شرق

شرکت الکتریک خودرو شرق، یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم برقی خودروست که دارای سابقه 40 ساله بوده و از شرکت های تحت پوشش یاپکو در گروه صنعتی ایران خودرو می باشد. این شرکت با ارتقاء دانش فنی و سطح تکنولوژی پیشرفته خود، اقدام به تولید دسته سیم نموده است که به صورت انبوه و جهت خودروهای مختلفی همچون پژو 206 می باشد.

الكتريك خودرو شرق

سازنده قطعات الکترونیکی اتومبیل پویش پارت

شرکت صنعتی پویش پارت، از سازندگان قطعات الکترونیکی اتومبیل است که قطعات برقی، رله های خودرویی از قبیل رله دوبل شفاف و سوییچ ها را طراحی و تولید کرده و با سابقه 12 ساله خود در این بازار، به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است. این شرکت که استانداردهای لازم را در تولیدات خود در نظر دارد، تمامی قطعات را توسط کارشناسان کیفیت تست کرده و با تایید مرغوبیت کالا، آن ها را به بازار عرضه می نماید.

سازنده قطعات الکترونیکی اتومبیل پویش پارت