نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو | شرکت های برتر جلوبندی سازی

امروزه بهترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو، قدم موثری در روند تولید خودروهایی مقاوم و ایمن برداشته اند. تولید قطعاتی مستحکم و استاندارد شده می تواند در ساختار نهایی خودروها موثر بوده و ایمنی خودرو و سرنشینان آن را افزایش دهد. در این جا برخی از شرکت های برتر جلوبندی سازی معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو

تولیدکننده قطعات جلوبندی آرال تک

شرکت آرین میلاد تبریز که در بازار صنعت خودرو با نام تجاری آرال تک فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو است که انواع قطعات خودرو را مطابق با تقاضای بازار طراحی و تولید نموده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت که استانداردهای ایمنی را در تولیدات خود به کار می گیرد، کالاهای خود را همراه با تضمین اصالت کالا ارائه می کند. همچنین خدمات پس از فروش را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تولیدکننده قطعات جلوبندی آرال تک

شرکت جلوبندی سازی پاس صنعت پرتو

شرکت پاس صنعت پرتو، از شرکت های برتر جلوبندی سازی است که دارای سابقه 25 ساله در این حوزه بوده و انواع قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق خودروهای مختلف را تولید کرده و به بازار عرضه می کند. این شرکت که دارای پرسنلی متخصص و با تجربه است، از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده کرده و مجهز به دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و بخش تحقیق و توسعه می باشد تا قطعاتی با بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه نماید.

شرکت جلوبندی سازی پاس صنعت پرتو

تولیدکننده قطعات جلوبندی وجودی

گروه صنعتی تولیدی وجودی، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو است که قطعات جلوبندی و تعلیق خودرو را بدون واسطه و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه کرده و همراه با خدمات پس از فروش می باشد. این گروه تولیدی، از کارکنان متخصص و فنی بهره برد و همواره تجهیزات تولید خود را به روز می کند تا قطعاتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی را ارائه نماید. می توانید قطعاتی با دوام و با قیمت مناسب را از این برند تهیه کنید.

تولیدکننده قطعات جلوبندی وجودی

شرکت جلوبندی سازی یزدان خودرو

شرکت یزدان خودرو، از شرکت های برتر جلوبندی سازی است که به دلیل ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، به عنوان یکی از برندهای برتر در این بخش از صنعت خودرو شناخته می شود. این شرکت که با نام برند S4T فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده است، طراحی، تولید و مونتاژ قطعات مربوط به جلوبندی خودرو را در دست داشته و انواع سیبک را نیز طراحی و تولید می نماید. استفاده از این قطعات باعث می شود تا ایمنی لازم برای خودرو و سرنشینان فراهم شود.

شرکت جلوبندی سازی یزدان خودرو

زمرد یدک

شرکت زمردیدک، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو است که انواع قطعات مربوط به سیبک و جلوبندی را طراحی و تولید کرده و بیش از 250 نوع قطعه در این بخش را تولید نموده است. این شرکت قطعاتی مناسب انواع خودرو از قبیل پژو، پراید، سمند، نیسان، تیبا و تندر 90 را توسط ماشین آلات پیشرفته خود تولید و به بازار عرضه می نماید. این شرکت که فعالیت خود را از سال 1388 شروع کرده است، تمامی قطعات خود را با خدمات پس از فروش ارائه می کند. می توانید سفارش قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز را به بخش فروش ارائه کنید.

زمرد یدک

تولیدکننده قطعات جلوبندی گروه عظام

گروه قطعات خودرو عظام، از شرکت های برتر جلوبندی سازی است که از سال 1376 فعالیت خود را در 12 شرکت بزرگ تولیدی شروع کرده و در استان های بزرگی همچون تهران، گیلان، اصفهان و البرز مستقر شده است. این شرکت که به عنوان شرکت مادر شناخته می شود، قطعات خودرو از جمله قطعات جلوبندی را طراحی و تولید کرده و در قالب گروه قطعات خودروی عظام به فروش می رساند. این گروه در راستای رضایت مندی مشتریان، همواره مطابق با تقاضای بازار، قطعات یدکی را طراحی و تولید می نماید که با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

شرکت جلوبندی سازی امیرنیا

شرکت تولیدی صنعتی امیرنیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو است که در صنعت خودرو، از سال 1369 حضور داشته و طراحی و تولید قطعاتی همچون سیستم تعلیق و فرمان خودروهای مختلفی را در دست داشته و به مناطق خاورمیانه صادر کرده است. این شرکت که استانداردهای روز جهانی را در تولیدات خود دارد، یکی از تامین کنندگان قطعات سایپا می باشد. می توانید قیمت و تنوع تولیدات این شرکت را از بخش فروش دریافت نمایید.

شرکت جلوبندی سازی امیرنیا

تولیدکننده قطعات جلوبندی رفیع نیا

گروه تولیدی رفیع نیا، از شرکت های برتر جلوبندی سازی است که با تولید سیبک خودرو، از سال 1379 فعالیت خود را شروع کرده و قطعاتی قابل رقابت با نمونه های خارجی را به بازار عرضه کرده است.این شرکت با ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات خود، در سال 1382 استاندارد ملی قطعات تولیدی خود را دریافت نمود. همچنین با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز، قطعات خود را به دیگر کشورها نیز صادر نموده است. قیمت تمامی محصولات این شرکت، قابل رقابت و مناسب است.

تولیدکننده قطعات جلوبندی رفیع نیا

رادفرمان

شرکت تولیدی صنعتی رادفرمان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات جلوبندی خودرو است که فعالیت خود را از سال 1362 شروع کرده و قطعات جلوبندی و سیبک را تولید نموده است. این شرکت که در نشان استاندارد ملی را برای تولیدات خود دریافت کرده است، به عنوان تامین کننده برخی از شرکت های خودروساز فعالیت داشته و بخش بزرگی از تقاضای بازار لوازم یدکی را پاسخگو بوده است. می توانید قیمت تولیدات این شرکت را از بخش فروش دریافت کنید.

رادفرمان