نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی | کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی آورده شده است. این ظروف شامل انواع سرویس های چایخوری، سینی، آجیل خوری و … می شود. کارخانه های سازنده بستنی، آجیل و شیرینی خوری با استفاده از طراحی های شیک و مواد اولیه سالم، اقدام به تولید این گونه ظروف می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی زرین

صنایع چینی زرین، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1326 شروع کرده و با به روز رسانی های مداوم، توانسته همگام با رشد بازار قدم بردارند. این شرکت اولیه کارخانه خود را با تجهیزات مدرن و مطابق با استانداردهای جهانی، در سال 1366 شروع کرد. این شرکت اکنون دارای 1400 پرسنل متعهد و متخصص است که در پیشرفت های این شرکت نقش داشته است. ارائه ظروفی باکیفیت و بهداشتی، از مهمترین نکات مورد توجه مدیران این شرکت است.

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی زرین

کارخانه سازنده آجیل و شیرینی خوری پردیس کاشان

چینی پردیس کاشان، از کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری است که دارای 30 سال سابقه در امر ظروف چینی خانگی و هتلی داشته و در این راستا از ماشین آلات و فناوری پیشرفته و به روز شده بهره برده است. این شرکت در راستای ارتقا کیفیت محصولات خود، استانداردهای جهانی را در نظر داشته و در رشد سطح کیفی و کمی تولیدات، تلاش های مستمری را داشته است. از همین روست که در این بخش از صنعت لوازم خانگی، از محبوبیت خاصی برخوردار شده است.

کارخانه سازنده آجیل و شیرینی خوری پردیس کاشان

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی مقصود

مجتمع تولیدی چینی مقصود یکی از بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی محسوب می شود که در سال 1371 فعالیت خود را با همکاری اتحادیه کارکنان دولت و شرکت سرمایه گذاری بانک ملی شروع کرده و به سرعت به برندی نام آشنا تبدیل شده است. این مجتمع که محصولات چینی خود را با روش پرس ایزواستاتیک تولید می کند، به عنوان برندی معتبر در منطقه نیز شناخته می شود. ضمن آنکه توانسته است از وزارت بهداشت نیز مجوزهای سلامت را دریافت کند.

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی مقصود

کارخانه سازنده آجیل و شیرینی خوری لورین

ظروف لورین، یکی از کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری است که فعالیت خود را از سال 1364 شروع کرده و در این راستا مجوزهای لازم را دریافت کرده است. استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته در امر تولید این محصولات، باعث شده است که شاهد رشد روز افزون تنوع و تعداد محصولات این شرکت باشیم. این شرکت که کارخانه را در سال 1382 به دستگاه هایی به روز و مدرن تجهیز کرده است، در ظرفیتی قابل توجه و با تکیه بر پرسنلی متخصص و با تجربه، تولیدات ظروف چینی را گسترش داده و به بازار داخلی و خارجی عرضه کرده است.

ظروف تقدیس

شرکت صنایع چینی تقدیس، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی محسوب می شود که از سال 1384 فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده و توسعه داده است. این شرکت انواع ظروف چینی، سرویس های پذیرایی خانگی، هتلی و رستورانی را در برنامه تولید داشته و در این راستان از فناوری های پیشرفته در تولید استفاده کرده است. از سویی دیگر حضور کارشناسان داخلی و خارجی به همراه ماشین آلات پیشرفته باعث رشد سریع ظرفیت تولید این شرکت شده است که سالانه به 9هزار تن می رسد.

ظروف تقدیس

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی توس

مجتمع كارخانجات توليدی توس چينی، یکی از کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری است که به دلیل کیفیت بالا و تنوع محصولات در سطح خاورمیانه و بازار جهانی نیز شناخته می شود.  این شرکت که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده است، بر تکنولوژی بالای تولید و تخصص پرسنل فنی خود تکیه داشته و ظروف پذیرایی زیبا و با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است.

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی توس

کارخانه سازنده آجیل و شیرینی خوری نبکا

مجموعه نبکا، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی محسوب می شود که انواع ظروف چینی آشپزخانه، پذیرایی، رستورانی، هتلی و تزئینی را طراحی و به بازار عرضه می کند. تمامی تولیدات این شرکت دارای کیفیت بالایی بوده و در مدل ها و رنگ بندی های متنوعی به بازار عرضه می شود. سرویس پذیرایی شیک این برند را می توانید در تنوع طرح و با قیمت مناسب خریداری کنید.

کارخانه سازنده آجیل و شیرینی خوری نبکا

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی پارس اپال

شرکت پارس اپال، یکی از کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری است که تمرکز خود را بر پاسخگویی مناسب به تقاضای بازار و مصرف کنندگان گذاشته و همواره محصولاتی با کیفیت مطلوب را ارائه کرده است. این شرکت با بهره مندی از فناوری های پیشرفته، تحت لیسانس شرکت الکتروگلس انگلستان، فعالیت های خود را توسعه داده است و به طور رسمی با نام برند اپال از سال 1383 بازار خود را گسترش داده است. مدیران این شرکت همواره تمرکز خود را بر روی نوآوری در طرح های این ظروف گذاشته و از تکنولوژی های روز دنیا بهره برده اند. زیبایی، تنوع و کیفیت بالا در طرح های ظروف این برند، باعث شده است تا مدیران آن به صادرات محصولات اپال بیاندیشند.

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی پارس اپال

شرکت جهان کریستال

شرکت جهان کریستال، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و با راه اندازی سالن تولید صنایع دستی خود آنها را توسعه داده است. ظروف پذیرایی این شرکت که شامل کریستال های دو پوست و سه پوست رنگی می شود از هنر دست پرسنل بخش تولید حاصل شده است که طرفداران زیادی در بازار داخلی و خارجی دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرآیند تولید مناسب، باعث شده است که محصول نهایی دارای کیفیت بالایی باشد و به عنوان هنر اصیل در بازار پذیرفته شود.

شرکت جهان کریستال

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی نازگل

گروه نازگل، یکی از کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری است که فعالیت خود را در زمینه تولید، فروش و عرضه انواع ظروف پذیرایی، سرویس های غذاخوری در اشکال مختلف متمرکز نموده و سرویس های پذیرایی با طرح و رنگ های فوق العاده را به بازار عرضه کرده است. این شرکت سفارش چاپ طرح و نقش دلخواه برند انحصاری مشتریان را بر روی سرویس های میوه خوری، غذاخوری، شیرینی خوری و موارد مشابه را می پذیرد.

تولیدکننده سرویس ظروف پذیرایی نازگل