نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات | ظروف بسته بندی شیرینی جات

یکی از نکات مهم در ارائه انواع شیرینی و شکلات، نوع بسته بندی آن است که توسط بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات ، طراحی و عرضه می شود. کیفیت طراحی انجام شده در این جعبه ها و چاپ مناسب آنها، باعث می شود که خریداران، بیشتر اعتماد کرده و بدون نگرانی، آنها را تهیه کنند. در این جا برخی از بهترین تولید کنندگان ظروف بسته بندی شیرینی جات و شکلات آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات

تولید کننده جعبه شکلات تک نگار

شرکت چاپ تک نگار، یکی از بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و به عنوان چاپخانه ای معتبر خدمات شایسته ای را به بسته بندی در صنایع مختلف به ویژه شکلات و شیرینی ارائه نموده است. این شرکت که از امکاناتی به روز شده و دانش روز دنیا استفاده می نماید، توانسته است بهترین کیفیت را در تهیه انواع جعبه های شکلات به کار بسته و تنوع طراحی را در جهت جذابیت بیشتر محصول، به کار بسته است.

تولید کننده جعبه شکلات تک نگار

ظروف بسته بندی شیرینی جات سودی بسپار تک

شرکت سودی، یکی از شرکت های فعال در تولید ظروف بسته بندی شیرینی جات است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و محصولاتی با کیفیت بالا را در کارخانه تولید خود ارائه نموده است. این شرکت که ظروفی در ظرفیت های مختلف را تولید می کند، تنوع بالایی در ارائه ظروف خود داشته و توانسته است پاسخ گوی نیاز تولید کنندگان مطرح در کشور باشد.

ظروف بسته بندی شیرینی جات سودی بسپار تک

تولید کننده جعبه شکلات توسعه صنعت بسته بندی مانا

شرکت توسعه صنعت بسته بندی مانا، از جمله شرکت های موفق در تولید جعبه های شکلات و محصولات غذایی دیگر است که ظروف بسته بندی خود را به شکل استاندارد شده و بهداشتی به مشتریان خود ارائه می نماید. این شرکت قادر است تا جعبه ها و ظروفی مطابق با سفارش مشتری را در بهترین کیفیت آماده و ارائه نماید.

تولید کننده جعبه شکلات توسعه صنعت بسته بندی مانا

مرکز چاپ و بسته بندی همدان (همدان لیبل)

مرکز چاپ و بسته بندی همدان، یکی از بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع نموده و با ظرفیتی بالا در شهرهای همدان و تبریز، تولیدات خود را گسترش داده است. این شرکت که به عنوان یکی از گروه های معتبر و شناخته شده در صنعت چاپ و بسته بندی شناخته می شود، در خصوص بسته بندی محصولات غذایی نیز شناخته شده بوده و کیفیت بالایی را در تولیدات خود به کار بسته است.

مرکز چاپ و بسته بندی همدان (همدان لیبل)

ظروف بسته بندی شیرینی جات آسان پک

شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین، از جمله شرکت های مطرح و شناخته شده در صنعت بسته بندی است که فعالیت خود از سال 1386 شروع نموده و توانسته است با استفاده از امکانات چاپ افست و دیجیتال خود، جعبه های مقوایی با کیفیت بالا و ظروف بسته بندی شیرینی جات را تولید و چاپ نماید. این مجموعه، با تولید کارتن های لمینتی و لیبل های مخصوص خود، در تولید انواع جعبه های شکلات و شیرینی نقش داشته و تنوع بالایی را در آن ها به کار بسته است.

ظروف بسته بندی شیرینی جات آسان پک

تولید کننده جعبه شکلات چاپ تبریز پاک آذربایجان

شرکت چاپ تبریز پاک آذربایجان، یکی دیگر از بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات است که  فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و از مواد اولیه ای همچون کاغذ های مختلف، برای تولید آنها بهره برده است. این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا و استفاده از تخصص پرسنل مجرب و کارآزموده خود، موفقیت های زیادی را در صنعت چاپ کسب نموده است.

تولید کننده جعبه شکلات چاپ تبریز پاک آذربایجان

صنایع غذایی داودی

صنایع غذایی داودی که با برند فرز فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و با راه اندازی خطوط تولید انواع ظروف بسته بندی شیرینی جات ، شکلات و تنقلات مرتبط، قدم شایسته ای را در خصوص بسته بندی این محصولات برداشته است. استفاده از بهترین کیفیت در مواد اولیه و طراحی و تولید ظروف متنوع و مشتری پسند، از این شرکت یک برند نام آشنا ساخته است که مطابق با استانداردهای جهانی و با بهره مندی از دانش روز دنیا، می باشد.

صنایع غذایی داودی

تولید کننده جعبه شکلات چاپ صوفی

چاپ صوفی، یکی از بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات است که از سال 1375 فعالتی خود را شروع کرده و با بهره مندی از کادر متخصص و مجرب خود در صنعت چاپ و تبلیغات توانسته است از دیگر رقبا متمایز گردد. این شرکت که در چاپ جعبه بر روی انواع مقوا ، کارتن و دیگر بسته بندی های مرتبط با صنعت شیرینی و شکلات شناخته شده است، خدمات شایسته ای را به تولید کنندگان این صنعت داشته و مطابق با سفارش هر مشتری، محصولاتی را تولید و ارائه کرده است.

تولید کننده جعبه شکلات چاپ صوفی

ظروف بسته بندی شیرینی جات تاپ پک

از دیگر شرکت هایی که در تولید ظروف بسته بندی شیرینی جات فعالیت های گسترده ای داشته است، شرکت تاپ پک است که با تولید کارتن لمینتی و جعبه مقوایی در این صنعت فعالیت داشته و بهترین کیفیت بسته بندی را برای شکلات و شیرینی عرضه نموده است. این شرکت از مواد اولیه ممتاز بهره برده و با امکانات چاپ و تولید انواع جعبه با طراحی های حرفه ای، خدمات گسترده ای را به صنعت شیرینی و شکلات داشته است.

ظروف بسته بندی شیرینی جات تاپ پک

پارس دلتاپاک

شرکت پارس دلتا پاک، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و یکی از بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات است که از متخصصان صنعت بسته بندی و صنایع غذایی بهره برده است. تجهیزات به روز شده و دستگاه های پیشرفته این شرکت، آن را به یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده ظروف بسته بندی کاغذی چندلایه استوانه ای و قوطی های مقوایی برای بسته بندی انواع شکلات میوه خشک و شیرینی تبدیل نموده است.

پارس دلتاپاک