نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ | بهترین برند های دیسک و صفحه

یکی از قطعات مهم در خودرو دیسک و صفحه است که در بازار امروز توسط بهترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ تولید و عرضه می شود. به راحتی می توان برای خودروهای مختلف، بهترین برند دیسک و صفحه را شناسایی کرده و قطعات را از آنها خریداری کرد. در اینجا برخی از فعالان این حوزه معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ جهان ترمز کاشان

گروه تولیدی-صنعتی جهان ترمز کاشان، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ است که صفحه کلاچ خودروهای سنگین و سبک را طراحی و تولید می کند. این شرکت همچنین قطعات و انواع لنت ترمز را برای انواع خودروی سواری و کامیون و ماشین های صنعتی و راهسازی تولید می نماید که دارای استانداردهای لازم است.

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ جهان ترمز کاشان

برند دیسک و صفحه رايان قطعه خاور

شرکت فرآوری و ساخت رایان قطعه خاور، یکی از بهترین برند های دیسک و صفحه است که این قطعات را برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین تولید می کند.  این شرکت که از پرسنل مجرب و متعهد برخوردار است قطعات با کیفیتی را مطابق با مجوزهای دریافتی و به کارگیری مواد اولیه مرغوب تولید و به بازار عرضه می کند. این شرکت تحت عنوان برند RHINO فعالیت داشته و توانسته است سهم بالایی را از بازار کسب کند.

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ سیف صنعت

شرکت دانش بنیان سیف صنعت یکی از بهترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ است که در سال 1370 فعالیت خود را شروع کرده و توانسته است با ارتقاء سطح کیفی محصولات خود، به یک برند موفق تبدیل شود. این شرکت با ظرفیت بالای تولید و پرسنل کارآزموده، انواع دیسک و صفحه کلاچ را به همراه مکانیزم قفل های خودرو را تولید نموده و در اختیار خودروسازانی همچون سایپا قرار می دهد. این شرکت با قدمت بالا گام های موثری در توسعه فناوری قطعات خودرو برداشته است.

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ سیف صنعت

شرکت جهان کلاچ

جهان کلاچ، یکی از بهترین برند های دیسک و صفحه است که فعالیت خود را در این بخش از صنعت خودروسازی، از سال 1397 شروع کرده و به عنوان برند موفق، انواع دیسک و صفحه را برای خودروهای سبک و سنگین طراح یو تولید نموده است. این شرکت انواع کیت کلاچ را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب تولید و عرضه کرده و در تولیدات خود از استانداردهای داخلی و بین المللی بهره برده است.

شرکت جهان کلاچ

برند دیسک و صفحه شایان صنعت

شركت كلاچ سازي شايان صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ است که فعالیت خود را در ساخت مجموعه کلاچ های خودروهای سواری از سال 1377 شروع کرده و همکاری های موثری را با شرکت های سایپا در قسمت مگاموتور و شرکت ایران خودرو با بخش ساپکو داشته است و به عنوان یکی از تامین کننده های موفق این شرکت ها شناخته می شود. ضمن آنکه تولیدات این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی است و بالاترین کیفیت را دارد.

برند دیسک و صفحه شایان صنعت

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ پایا

پایا کلاچ، یکی از بهترین برند های دیسک و صفحه است که قطعات سیستم انتقال قدرت را که شامل کلاچ می شود برای خودروهای سبک و سنگین طراحی و تولید نموده و با بهره مندی از نیروی متخصص دانش محور خود، تنوع تولیدات خود را برای انواع خودروها توسعه داده است. این شرکت طراحی، تولید و تامین قطعات خودروهای سبک و سنگین را بر اساس استانداردهای جهانی در دست داشته و توانسته به عنوان قطعه ساز موفق در بازارهای داخلی و خارجی بدرخشد.

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ پایا

گروه رادکار مبین

شركت رادکار مبین، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ است که از سال 1390 فعالیت داشته و انواع دیسک و صفحه کلاچ را به همراه انواع فنر خورشید تولید نموده است که در خودروهایی همچون پراید، پژو، نیسان  و… مورد استفاده قرار می گیرد. تجربیات و دانش فنی به روز شده این شرکت و تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با استاندارد باعث شده تا مورد قبول شرکت های خودروسازی داخلی باشد. این شرکت از امکانات تولید و آزمایشگاهی پیشرفته ای برخوردار بوده و بخش کنترل کیفی مجهزی دارد.

گروه رادکار مبین

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ ایرکا

شرکت ایرکا، یکی از بهترین برند های دیسک و صفحه است که انواع تجهیزات خودرو را به همراه دسک و صفحه کلاچ تولید می نماید که مورد استفاده و تایید شرکت هایی همچون ساپکو و سایپا می باشد. این شرکت همچنین انواع دریچه هوا و قطعات دایکستی و پلاستیک خودرو را نیز مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی تولید می نماید.

تولیدکننده دیسک و صفحه کلاچ ایرکا

سهند ریخته گر

شرکت سهند ریخته گر، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیسک و صفحه کلاچ است که فعالیت خود را از سال 1377 شروع کرده و با تکیه بر توانمندی های تولید خود، انواع قطعات استاندارد شده را تولید می نماید. این شرکت که 400 نوع مختلف قطعات چدنی استاندارد شده را تولید می نماید، در تیراژ بالا انواع دیسک و صفحه را تولید کرده و به شرکت های خودروسازی داخلی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم عرضه می کند.

سهند ریخته گر

برند دیسک و صفحه اسپاهان کوشا

صنایع ذوب اسپاهان کوشا، یکی از بهترین برند های دیسک و صفحه است که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و انواع قطعات و لوازم یدکی خودروهای سنگین را طراحی و تولید می کند. قطعات تولید شده دارای کیفیت بالایی بوده و استانداردهای بین المللی را دارا می باشد. این شرکت که دارای بیش از 40 سال تجربه در این حوزه است، توانسته است در کنار فروش در بازار داخلی، قطعات مدل سازی شده، ریخته گری و ماشین کاری خود را به بازارهای منطق، اروپا و آفریقا صادر کند.

برند دیسک و صفحه اسپاهان کوشا