نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم | شرکت های سازنده عایق رطوبتی

یکی از ضروریات بسیاری از صنایع، استفاده از محصولات بهترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم است که می تواند تجهیزات و تاسیسات را از آسیب های جوی، در امان نگاه دارد. در واقع، عایق گرم برای کنترل اتلاف حرارت، جهت حفظ حرارت و استفاده برای محافظت از پرسنل در برابر سطوح داغ طراحی شده است. عایق سرما نیز، انتقال گرما به لوله‌کشی را کاهش می‌دهد و از تراکم و یخ زدگی روی سطوح بیرونی جلوگیری می‌کند. شرکت های سازنده عایق رطوبتی نیز با استفاده از استانداردهای تعیین شده در این خصوص، محصولاتی با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه تاسیسات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم

تولیدکننده عایق سرد و گرم سانا عایق

گروه صنعتی ساناعایق، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و در راستای خدمت به مشتریان خود، مشاوره، فروش و نصب عایق های حرارتی و برودتی را راه اندازی نموده است. این شرکت که پروژه های بزرگ عایق کاری را در دست دارد، یکی از افتخاراتش، اجرای عایق کردن تاسیسات پارس جنوبی در فازهای 9 و 10 بوده است که موفقیت بزرگی برای این برند محسوب می شود.

تولیدکننده عایق سرد و گرم سانا عایق

شرکت سازنده عایق رطوبتی بام گام عایق

 شرکت بام گام عایق، یکی از شرکت های سازنده عایق رطوبتی است که فعالیت خود را از سال 1376 شروع کرده و انواع عایق های رطوبتی را در بهترین کیفیت طراحی و تولید نموده است. این عایق ها که از الیاف پلی استر و منسوحات نبافته اسپانباند تهیه شده است، می تواند کاربری بسیار بالایی را در صنایع مختلف به ویژه ساختمان سازی داشته باشد. بهره مندی از نیرویی متخصص و توانمند باعث شده است که پروژه های بزرگی در ظرفیت های بالا اجرا شود که در گریدهای مختلف به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شده است.

شرکت سازنده عایق رطوبتی بام گام عایق

تولیدکننده عایق سرد و گرم پاسارگاد عایق پارس

شرکت پاسارگاد عایق پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم است که محصولات خود را در نام های ایزوگام سه دات، اورابام و یا شورمست به بازار عرضه داشته است. این شرکت که دارای استاندار ملی در این حوزه است، تولید عایق رطوبتی را در بهترین کیفیت از سال 1387 شروع کرده و با بهره مندی از بخش تحقیق و توسعه خود، انواع محصولات تک و دو لایه را طراحی و تولید نموده است.

تولیدکننده عایق سرد و گرم پاسارگاد عایق پارس

شرکت سازنده عایق رطوبتی سهند

گروه صنعتی سهند، یکی از شرکت های سازنده عایق رطوبتی است که فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و تولید انواع پوشش و عایق های حرارتب و برودتی را به بازار عرضه نموده است. این شرکت که در ابتدا انواع یونولیت را در بازار تولید می کردند، با تکیه بر استانداردهای این حوزه و بهره مندی از دانش و فناوری روز دنیا، محصولات خود را در این حوزه توسعه داده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است.

شرکت سازنده عایق رطوبتی سهند

پوشش برتر بهار الوند

شرکت تعاونی صنایع تولیدی پوشش برتر بهار الوند، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم است که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و همواره در تولید انواع پوشش های محافظتی، عایق و کفپوش پلی اوره، نهایت تلاش خود را داشته است تا رضایت مندی مشتریان را کسب کند. این شرکت که تکنولوژی کمپانی اسپانیا را خریداری کرده است، با ظرفیت بالای 30هزار متر مربع کارخانه خود، ظرفیت بالایی از این محصول را به بازار و سطح خاورمیانه عرضه می کند.

پوشش برتر بهار الوند

تولیدکننده عایق سرد و گرم بام گستران

شرکت بام گستران، یکی از شرکت های سازنده عایق رطوبتی است که فعالیت خود را با کسب مجوزهای لازم از سال 1363 شروع کرده و صنعت عایق رطوبتی را به صورت گسترده ای در برنامه تولیدات خود قرار داده است. این شرکت که دارای خط تولید عایق های رطوبتی پلیمری است، با ظرفیتی بالا و در سه شیفت کاری، محصولات با کیفیت خود را به بازار عرضه می نماید. ضمن آنکه این واحد دارای گواهینامه استاندارد ملی برای تمامی محصولات خود می باشد.

تولیدکننده عایق سرد و گرم بام گستران

شرکت سازنده عایق رطوبتی جهان عایق پارس

شرکت جهان عایق پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم است که انواع عایق های حرارتی، عایق سد و عایق های سرامیک فایبر را در بهترین کیفیت طراحی و تولید می نماید که به همراه انواع ورق های نسوز و آلومینیوم به بازار عرضه می شود. لازم به ذکر است که تمامی محصولات این شرکت، دارای استانداردهای ملی می باشد.

شرکت سازنده عایق رطوبتی جهان عایق پارس

تولیدکننده عایق سرد و گرم صنایع عایق سپاهان

صنایع عایق سپاهان، یکی از شرکت های سازنده عایق رطوبتی است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و در ظرفیتی بالا، اقدام به تولید انواع عایق های سرد و گرم نموده است که همین امر باعث شده است تا بتواند سطح اشتغال زایی منطقه را افزایش دهد. از سویی دیگر، به دلیل کیفیت بالای محصولات، به برندی آشنا تبدیل گردد.

تولیدکننده عایق سرد و گرم صنایع عایق سپاهان

شرکت سازنده عایق رطوبتی تهویه نو

شرکت تهویه نو آستیاک، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق سرد و گرم است که انواع عایق های حرارتی و برودتی، به همراه تجهیزاتی همچون کانال های انتقال هوا و دریچه های آن را تولید نموده است. همچنین، انواع دمپرها و سیستم های شوتینگ در این شرکت طراحی و عرضه می شود.

شرکت سازنده عایق رطوبتی تهویه نو

شرکت مهندسی آترین فرایند مهان

شرکت مهندسی آترین فرایند مهان، یکی از شرکت های سازنده عایق رطوبتی است که با سابقه ای چهل ساله، یکی از تولید کنندگان انواع عایق سرد است که بر پایه پلی یورتان طراحی و تولید می شود. لازم به ذکر است که تنوع محصولات این شرکت در این حوزه باعث شده است که بتواند سهم بالایی از بازارهای داخلی و منطقه را از آن خود کند.

شرکت مهندسی آترین فرایند مهان