نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی | سازندگان دستگاه لیزر پوست و مو

امروزه بیش از هر زمان دیگری، افراد به دنبال زیبایی هستند و این امر باعث شده است که بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی، اقدام به طراحی و تولید تجهیزات مورد نیاز در این بخش نمایند. سازندگان دستگاه لیزر پوست و مو نیز به این مقوله پرداخته و دستگاه های پیشرفته ای را در راستای سلامتی بیشتر پوست  و درمان پوست های آسیب دیده به بازار عرضه کرده اند. در اینجا برخی از فعالان برتر این حوزه معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید. 

برترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی

تولیدکننده تجهیزات زیبایی آرمان گیتی ویرا نوین

شرکت آرمان گیتی ویرا نوین که با نام تجاری آرگون مدیکال فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی است که با توجه به اهمیت دستگاه های لیزر در این حوزه، اقدام به تولید آنها در بالاترین سطح کیفیت نموده و از استانداردهای بین المللی نیز در ساخت آن ها بهره برده است. تمامی دستگاه های این شرکت دارای مجوز بوده و بدون ایجاد حساسیت های پوستی، عمل می کند. این تجهیزات دارای مجوز وزارت بهداشت و وزارت صنایع می باشد.

تولیدکننده تجهیزات زیبایی آرمان گیتی ویرا نوین

سازنده دستگاه لیزر پوست ومو نیک لیزر

شرکت تجهیزات پزشکی نیک لیزر، تامین کنندگان تجهیزات از بهترین سازندگان دستگاه لیزر پوست و مو است که با اندوخته سال ها تجربه در خصوص تجهیزات لیزر، توانسته است خدمات شایسته ای را به مراکز زیبایی پزشکی ارائه کند. نیک لیزر از برندهای مطرح دنیا بهره برده و کلینیک های زیبایی بسیاری را تجهیز نموده و خدمات پس از فروش دستگاه های ارائه شده را ارائه می نمابد.

سازنده دستگاه لیزر پوست ومو نیک لیزر

تولیدکننده تجهیزات زیبایی طب کاران ایرانیان

شرکت طب کاران، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی است که دارای ربع قرن تجربه در زمنیه تولید تجهیزات پزشکی زیبایی در حوزه پوست و مو می باشد. این شرکت تجهیزات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی و ملی تولید کرده و تاییدیه های لازم را از اداره کل تجهیزات پزشکی دریافت کرده است. طب کاران با هدف بومی سازی دانش فنی و تخصصی بهترین برندهای جهانی، دستگاه های خود را طراحی و تولید می نماید.

تولیدکننده تجهیزات زیبایی طب کاران ایرانیان

سازنده دستگاه لیزر پوست سانیار طب ایرسا

شرکت سانیار طب ایرسا از سازندگان دستگاه لیزر پوست و مو می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی، اقدام به تولید این تجهیزات نموده است. دو دستگاه آراف الکتروسرجری و میکرودرم ابریژن  از تولیدات این شرکت است که در حوزه تجهیزات پزشکی در زمینه پوست و زیبایی کاربردهای فراوانی را به کلینیک های زیبایی ارائه می کند.

سازنده دستگاه لیزر پوست سانیار طب ایرسا

پینار طب پیشگام تجهیز

پینار طب که با نام تجاری پوینت مد شناخته می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی است که با تکیه بر گروه متخصص و پزشکان خود، تولید انواع سوزن های تخصصی حوزه پزشکی اعم از درمانی، تشخیصی و ترمیمی را در دست داشته و قدم موثری در تامین این تجهیزات جهت مراکز درمانی و زیبایی برداشته است.

پینار طب پیشگام تجهیز

تولیدکننده تجهیزات زیبایی پارس پرتو امرتات

شرکت دانش بنیان پارس پرتو امرتات، یکی از تامین کنندگان معتبری است که تجهیزات درجه یک و با کیفیت را از سازندگان دستگاه لیزر پوست و مو تامین می کند. این شرکت که اندوخته تجربه ای ارزشمند در حوزه تامین تجهیزات پزشکی و لیزر و تجهیزات کلینیک های زیبایی، پوست و مو فعالیت داشته است،  انواع دستگاه های لیزر جوانسازی و لایه برداری پوست و  لیزرهای دندانپزشکی را به بازار عرضه می کند. پارس پرتو امرتات با هدف تامین محصولات باکیفیت در سطح استانداردهای جهانی در حوزه پوست و مو تجهیزات پیشرفته ای را با خدمات پس از فروش آن ارائه می نماید.

تولیدکننده تجهیزات زیبایی پارس پرتو امرتات

سازنده دستگاه لیزر پوست فن آوری فراگرد

شرکت فن آوری فراگرد، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی است که دستگاه های مراقبت پوستی را تولید می نماید این شرکت که مجوز ها و گواهی ایزو مربوطه را دریافت کرده است، تجهیزات تولیدی خود را به ثبت اختراع رسانده و با تکیه بر پرسنل متخصص و جوان خود، تحقیقات زیادی را در این خصوص انجام داده و همواره به روز ترین تجهیزات را طراحی و تولید نموده است.

سازنده دستگاه لیزر پوست فن آوری فراگرد

مبتکران رسا طب ایرانیان

مبتکران رسا طب ایرانیان، از سازندگان دستگاه لیزر پوست و مو می باشد که در عرضه ابزارهای جراحی پوست، مو، لیزر و زیبایی، لاغری و ترمیمی تجهیزات پزشکی زیبایی پیشرفته ای را تولید نموده است. این شرکت با هدف آموزش و آگاهی جامعه پزشکی با جدیدترین تکنولوژی های دنیا در حوزه پزشکی زیبایی فعالیت های خود را توسعه داده و محصولات  خود را مطابق استانداردها با کیفیت جهانی و حضور در بازارهای بین المللی به بازار عرضه داشته است.

مبتکران رسا طب ایرانیان

تولیدکننده تجهیزات زیبایی پیلسکو

هلدینگ پیشرو لیزر سبز پیلسکو، به عنوان تامین کننده تجهیزات از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی است که از سال 1380 فعالیت خود را در این خصوص شروع کرده و در زمینه واردات دستگاه ها و داروهای پوست و زیبایی و انواع دستگاه های لیزر پوستی فعالیت های خود را گسترش داده است. می توانید تنوع محصولات را در این برند معتبر مشاهده کنید.

تولیدکننده تجهیزات زیبایی پیلسکو

ماهور طب

ماهور طب، از سازندگان دستگاه لیزر پوست و مو می باشد که از مهندسین خلاق و نوآور بهره برده و مطابق با دانش روز و تکنولوژی پیشرفته، دستگاه های پزشکی و لیزر را در اختیار پزشکان قرار می دهد. این شرکت که از تیمی متخصص تشکیل شده است، تجهیز مراکز درمانی زیبایی را در بهترین شکل انجام می دهد.

ماهور طب