نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی | شرکت های سازنده مکمل کمک درمانی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی آورده شده است. این شرکت های سازنده مکمل کمک درمانی که اغلب تحت لیسانس کشورهای دیگر مانند کشورهای اروپایی محصولات خود را تولید می کنند، مجوزهای لازم را برای تولید این مکمل ها دریافت کرده اند و محصولات سالم و کاربردی را ارائه می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران فارما در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی

تولیدکننده مکمل رژیمی کارن

شرکت کارن، یکی از بهترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و مکمل های دارویی، رژیمی، غذایی و ورزشی را به بازار عرضه کرده است. این شرکت که دارای 160 محصول در 18 خط تولید است، انواع مکمل ها را در برندهای مختلف به بازار ارائه می کند. کارن برای تمامی محصولات خود گواهینامه های معتبر جهانی را دریافت کرده و مجوز وزارت بهداشت و صنایع و معادن را کسب نموده است.

تولیدکننده مکمل رژیمی کارن

سازنده مکمل کمک درمانی پرارین

شرکت پرارین، از شرکت های سازنده مکمل کمک درمانی و رژیمی است که محصولاتی مفید و کم کالری را به همراه مکمل های دارویی و گیاهی به بازار عرضه می کند. این شرکت که مواد اولیه را از شرکت های معتبر دریافت می کند، محصولات غذایی بدون قند و رژیمی را در خط تولید خود دارد. تیم متخصص و کارآزموده این شرکت با تکیه بر دانش روز، اقدام به تولید و فروش این مکمل ها کرده و آنها را به قیمت مناسب در بازار عرضه می کند.

سازنده مکمل کمک درمانی پرارین

تولیدکننده مکمل رژیمی ستارگان نیک

هلدینگ صنایع دارو ومکمل سازی ستارگان نیک از سال 1374 در این حوزه فعالیت داشته و به عنوان یکی از  بهترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی شناخته می شود. این شرکت که دارای سابقه طولانی در زمینه تولید مکمل های ورزشی، دارویی و تندرستی دارد، محصولاتی با برندهای مختلف از جمله ژن استار، فارمامیکس و ویتاب را به بازار عرضه می کد که در گروه های افزایش و کاهش وزن قرار می گیرند. این محصولات به جهت رعایت استانداردهای لازم، از سوی ورزشکاران در طب و تغذیه ورزشی مورد توجه است.

تولیدکننده مکمل رژیمی ستارگان نیک

ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستا رادین آپادانا، از شرکت های سازنده مکمل کمک درمانی و رژیمی است که از سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده و از ابتدا مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت و درمان دریافت کرده است. این شرکت که از تجربه و تخصص پرسنل فنی خود بهره می برد، در مسیر ارتقا سطح سلامت جامعه به ویژه ورزشکاران قدم برداشته است. از همین روست که تمامی محصولات این شرکت، سالم بوده و به عنوان مکمل های غذایی مفیدی شناخته می شوند. محصولات این شرکت شامل Twinlab ،  BPI ،  Pharma Freak  و Plus Coffee می شود.

ویستا رادین آپادانا

تولیدکننده مکمل رژیمی پامین

شرکت پامین، به عنوان یکی از  بهترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی شناخته می شود که از سال 1383 فعالیت خود را با تحقیق و مطالعه اولیه شروع کرده است. این شرکت که از کارشناسان خبره در حوزه خود بهره می برد، با سفر به کشورهای اروپایی، تکنولوژی روز را کسب کرده و اقدام به راه اندازی کارخانه خود کرده است. در گام بعدی، با خرید تکنولوژی فنی از شرکت Ovobel بلژیک، خط تولید و ماشین آلات لازم را تهیه کرده و از سال 1385 به صورت رسمی اقدام به تولید مکمل ها نموده است.

تولیدکننده مکمل رژیمی پامین

سازنده مکمل کمک درمانی و رژیمی فانتوم نوتریشن

برند فانتوم نوتریشن، از شرکت های سازنده مکمل کمک درمانی و رژیمی است که در پاسخ به نیاز ورزشکاران طراحی و عرضه می شود. این تیم متخصص که در حوزه های مختلف اقدام به تولید مکمل های ورزشی می کند، کیفیت محصولات را در اولویت قرار داده و مکمل هایی سالم به علاقه مندان به ورزش ارائه می کند.

سازنده مکمل کمک درمانی و رژیمی فانتوم نوتریشن

تولیدکننده مکمل رژیمی پوراطب

شرکت دارویی پوراطب، یکی از بهترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی شناخته می شود که از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین محصولات و مکمل های با کیفیت در مسیر سلامت افراد شروع کرده است. این شرکت که مکمل های غذایی ورزشی، داروهای مکمل را تامین می کند، با تکیه بر دانش و تخصص تیم خود ، توانسته است محصولاتی سالم به بازار عرضه کند. کارخانه این شرکت از سال 1395 با تکیه بر تکنولوژی روز و استانداردهای جهانی اقدام به تولید مکمل های رژیمی نموده است.

تولیدکننده مکمل رژیمی پوراطب

سازنده مکمل دارو درمان پارمیدا

شرکت دارو درمان پارمیدا، از شرکت های سازنده مکمل کمک درمانی و رژیمی است که فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده و محصولاتی سالم و با کیفیت را تحت نظر هلدینگ ایران فارمیس تولید کرده و به بازار عرضه می کند. این شرکت که محصولات دارویی و مکمل های درمانی را تولید می کند، دارای کیفیت بالا در سطح جهانی است و به عنوان برند معتبر در این حوزه شناخته می شود.

سازنده مکمل دارو درمان پارمیدا

تولیدکننده مکمل رژیمی سونا طب

شرکت سونا دارو کیش، یکی از بهترین تولیدکنندگان مکمل رژیمی شناخته می شود که با همت آقای دکتر حمیدرضا بافنده در صنعت تولید مکمل های با کیفیت راه اندازی شد. این شرکت خط تولید محصولات خود را به مکمل های گیاهی و ورزشی تخصص داده و گام موثری در ایجاد سلامت بیشتر افراد و ورزشکاران برداشته است.

تولیدکننده مکمل رژیمی سونا طب

سازنده مکمل کمک درمانی رژیمی کاله پرو

برند کاله‌پرو، از شرکت های سازنده مکمل کمک درمانی و رژیمی است که با هدف تامین تقاضای ورزشکاران و افرادی که به دنبال زندگی سالم تر هستند طراحی و تولدی شده است. این شرکت با تولید مکمل پروتئین وی کنسانتره توانسته است محصولی سالم و موثر را تولید کرده و در بازار داخلی و خاورمیانه عرضه کند. این مکمل فوق العاده که با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده است، می تواند نیاز پروتئین ورزشکاران حرفه ای و آماتور تامین کند.

سازنده مکمل کمک درمانی رژیمی کاله پرو