نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی | سازندگان لوازم یکبار مصرف بیمارستانی

بهترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی، با توجه به حساسیت این نوع کالاها در بخش درمانی، استانداردهای بین المللی را در نظر گرفته و بالاترین سطح کیفی را در تولیدات خود به کار می گیرند. سازندگان لوازم یکبار مصرف بیمارستانی با استفاده از بخش تولید استریل و واحدهای کلین روم خود، توانسته اند محصولاتی قابل اعتماد را به بازار ارائه کنند. در اینجا برخی از فعالان این صنعت آورده شده اند. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران که با نام اختصار (سها) شناخته می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی و زیر مجموعه سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1371 با ظرفیتی بالا شروع کرده و با استفاده از دانش فنی تولید تجهیزات پزشکی، توانسته است گامی موثر در ارائه انواع محصولات بردارد. توان علمی بالا و استفاده از فناوری های نوین جهان، در موفقیت این برند نقش زیادی داشته است.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

تجهیزات یکبار مصرف پزشکی نوآوران فجر سبحان

شرکت نوآوران فجر سبحان، از سازندگان لوازم یکبار مصرف بیمارستانی است که دارای چندین دهه سابقه فعالیت در تهیه  و توزیع لوازم پزشکی داشته و تجهیزات خود را به مراکز درمانی، دانشگاه های علوم پزشکی و شرکت های همکار ارائه کرده است. می توان تنوع محصولات در این حوزه را در این برند مشاهده نمود. تمامی محصولات این شرکت دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت می باشد.

تجهیزات یکبار مصرف پزشکی نوآوران فجر سبحان

فناوران پزشکی رایبد علم و صنعت

شرکت دانش‌بنیان فناوران پزشکی رایبد علم و صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی است که از سال 1395 فعالیت خود را شروع کرده و در زمینه تولید تجهیزات پزشکی قلب و عروق، پیشرفت های زیادی داشته است. تولید سرنگ های اینفلیتور از محصولات ارزشمند این شرکت است. این شرکت با تکیه بر تیم تحقیقات و توسعه خود، فروش خود را گسترش داده و به به کارگیری روش های جدید، محصولات خود را مطابق با استانداردهای تعیین شده تولید و عرضه نموده است.

فناوران پزشکی رایبد علم و صنعت

تولیدکننده تجهیزات یکبار مصرف پزشکی گاما طب آسیا

گاما طب آسیا، فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و از سازندگان لوازم یکبار مصرف بیمارستانی است که تولید پوشش های بیمارستانی و غیربیمارستانی را به بازار عرضه داشته است. این شرکت با تکیه بر دستگاه های مدرن، تامین نیازهای مراکز درمانی و بیمارستانی را در دست داشته و جهت تولید پک های تخصصی جراحی و پوشش های یکبار مصرف فعالیت های خود را گسترش داده است.

تولیدکننده تجهیزات یکبار مصرف پزشکی گاما طب آسیا

سازنده لوازم یکبار مصرف بیمارستانی هلال طب

شرکت هلال طب، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی است که به تولید تجهیزات تولید دستکش یکبار مصرف مجهز گردیده و طبق اصول و استانداردهای بین المللی  و با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص و خط تولید تمام اتوماتیک خود توانسته محصولاتی با کیفیت بالا به بخش درمانی و بیمارستانی ارائه نماید که دارای بسته بندی های مناسب و قیمت اقتصادی است.

سازنده لوازم یکبار مصرف بیمارستانی هلال طب

رادین پوشش گلستان

شرکت رادین پوشش گلستان، از سازندگان لوازم یکبار مصرف بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرده و محصولات بهداشتی و منسوجات نبافته خود را در کیفیت بالا به بازار عرضه داشته است. تمامی محصولات این شرکت دارای مجوز بوده و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است. می توانید تنوع محصولات یکبار مصرف را در این برند مشاهده کنید.

رادین پوشش گلستان

تولیدکننده تجهیزات یکبار مصرف پزشکی آواپزشک

شرکت تولیدی و صنعتی آواپزشک، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی است که در ظرفیتی بالا و با اندوخته تجربه دو دهه، توانسته است محصولاتی در کیفیت عالی به بازار عرضه کند. این شرکت که به دانش فنی پرسنل خود تکیه داشته و از فناوری های به روز شده بهره می برد، انواع سرسوزن یکبار مصرف را تولید کرده و به کشورهای اروپایی و آسیایی نیز صادر نموده است.

تولیدکننده تجهیزات یکبار مصرف پزشکی آواپزشک

سازنده لوازم یکبار مصرف بیمارستانی طب پردیس کیهان

شرکت طب پردیس کیهان، از سازندگان لوازم یکبار مصرف بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1399 شروع کرده و طراحی و تولید محصولات تجهیزات پزشکی را در دست داشته است. این شرکت که بر تولید محصولات اورولوژی تمرکز داشته است از دانش فنی کشورهای پیشرفته استفاده نموده و با بخش تحقیق و توسعه خود، در ارتقاء سطح کیفی محصولات خود تمرکز داشته است.

سازنده لوازم یکبار مصرف بیمارستانی طب پردیس کیهان

تولیدکننده تجهیزات یکبار مصرف پزشکی الهام طب

شرکت الهام طب، یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی است که فعالیت خود را از سال 1368 شروع کرده و لوازم یکبار مصرف پزشکی استاندارد شده را جهت مصارف مراکز درمانی و بیمارستان ها تولید نموده است تا کمک موثری در سلامت بیشتر بیماران داشته باشد. تولید تجهیزات استریل و انواع پک های جراحی و نوار چسب های ضد حساسیت پزشکی مطابق با مجوزه های وزارت بهداشت و درمان انجام شده است.

تولیدکننده تجهیزات یکبار مصرف پزشکی الهام طب

سازنده لوازم یکبار مصرف بیمارستانی طب و تجهیز بقراط

طب و تجهیز بقراط، از سازندگان لوازم یکبار مصرف بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و با تکیه بر دانش فنی پرسنل  خود و تجهیزات پیشرفته و مدرن، توانسته است گام موثری در تجهیز مراکز درمانی و بیمارستانی برداشته و محصولاتی استریل را به آنها ارائه نماید. تمامی تولیدات این شرکت دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت بوده و مطابق با استانداردهای جهانی است.

سازنده لوازم یکبار مصرف بیمارستانی طب و تجهیز بقراط