نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی | بهترین سازندگان کنترلر

بهترین تولید کنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی، گام موثری در تامین این قطعات به تولیدکنندگان این بخش از صنعت برداشته اند. یکی از الزامات مهم در لوازم خانگی، کنترل های هوشمندی است که می توان با کمک آن تنظیمات را روی این دستگاه ها اجرا نمود. در واقع، بهترین سازندگان کنترلر لوازم خانگی، با طراحی و ساخت این بخش از دستگاه ها، باعث شده اند که این تجهیزات، پیشرفت قابل توجهی را شاهد باشند و امکانات بیشتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. در اینجا برخی از برترین آنها آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی تایماز الکترونیک

صنایع الکترونیک تایماز، یکی از بهترین تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی با 40 سابقه می باشد که با گروهی متخصص و تجهیزاتی پیشرفته، توانسته است در زمینه برق و الکترونیک این بخش از صنعت، فعالیت های خود را توسعه داده و کمک موثری در بخش تولید این لوازم خانه باشد.

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی تایماز الکترونیک

سازندگان کنترلر فرادید گستر

شرکت فرادید گستر، یکی از بهترین بهترین سازندگان کنترلر لوازم خانه است که دارای خط مونتاژ تمام اتوماتیک قطعات SMD بوده و با استفاده از خط تمام اتوماتیک و رباتیک Coating  توانسته است متنوع ترین تجهیزات را در صنعت الکترونیک طراحی و تولید نماید. این یک شرکت حرفه ای در این بخش است که با استفاده از تسترهای انتهای خطوط تولید و پروگرمرها، بهترین کیفیت را به تولید کنندگان ارائه می کند.

سازندگان کنترلر فرادید گستر

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی پارلار آسیا

صنایع صبح پارلار آسیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی می باشد که فعالیت خود را از سال 1379 شروع کرده و در حوزه طراحی و تولید سیستم های الکترونیکی و کنترل از راه دور به تولید انبوه رسیده است. این یکی از بزرگترین تولیدکنندگان برد لوازم خانه است که با بهره مندی از پرسنلی متخصص، تنوع محصولات خود را بالا برده و توانسته است گام موثری در تامین قطعات تولیدکنندگان لوازم خانه داشته باشد.

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی پارلار آسیا

سازندگان کنترلر ساتر صنعت الکترونیک باراد

شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد، یکی از بهترین بهترین سازندگان کنترلر لوازم خانه می باشد که فعالیت خود را از سال 1397 شروع نمود تا بتواند در شرایطی که بازار با کمبود قطعات در صنعت لوازم خانگی مواجه است، در طراحی و تولید برد لباسشویی و ظرفشویی، موفقیت های قابل توجهی را بدست آورد. شما می توانید متناسب با برند دستگاه، سفارش برد مورد نظر خود را به این برند، ارائه کنید.

سازندگان کنترلر ساتر صنعت الکترونیک باراد

درسو

گروه صنعتی درسو یکی از بهترین تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی است که در سال1390 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و توانسته است کیفیت مدارهای تولید خود را در اختیار بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانه ارائه کند. این شرکت که در ظرفیتی بالا و قابل توجه، تولیدات خود را آماده و عرضه می کند، با تکیه بر فناوری های روز دنیا و تجهیزات مدرن خود، فعالیت می نماید.

درسو

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی آران صنعت پارس مدار

شرکت آران صنعت پارس مدار، ، یکی از بهترین بهترین سازندگان کنترلر لوازم خانه می باشد است که فعالیت خود را از سال 1385 با گروهی متخصص و مجرب شروع کرده و انواع بردهای power supply طراحی و تولید نموده است که با بهره مندی از تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت مونتاژ آنها بوده است. این محصولات که عمدتا در لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد، در صنایع دیگری همچون خودروسازی نیز کاربرد دارد.

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی آران صنعت پارس مدار

سازندگان کنترلر گروه مهندسی NEper

گروه مهندسی  NEper فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ شروع کرده و یکی از بهترین تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی است. این شرکت که هموارده در حوزه الکترونیک، از تکنولوژی بالا بهره برده است، کیفیت تولیدات خود را در اولویت قرار می دهد. از همین روست که طراحی و تولید انواع تجهیزات و لوازم خانگی و صنایع دیگری همچون صنایع حفاظتی، توسعه داده است.

سازندگان کنترلر گروه مهندسی NEper

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی آرا الکترونیک افزار

شرکت آرا الکترونیک افزار، یکی از بهترین بهترین سازندگان کنترلر لوازم خانه است که فعالیت خود را با هدف طراحی و تولید سیستم های الکترونیکی از سال 1383 شروع نموده و نمایندگی های موثری را از شرکت های داخلی و خارجی داشته است. به گونه ای که توانسته، بهترین خدمات را در این حوزه به دیگر تولیدکنندگان ارائه نماید.

تولیدکننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی آرا الکترونیک افزار

سازندگان کنترلر فراسو

گسترش تجارت فراسو، یکی از بهترین تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی لوازم خانگی است که از سال 1384 فعالت داشته و با کمک جمعی از متخصصات، طراحی، تولید و تست بردهای الکترونیکی و قطعات آن را در دست داشته است. این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفیت محصولات خود، از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا بهره برده است.

سازندگان کنترلر فراسو

سینا الکترونیک

یکی از بهترین بهترین سازندگان کنترلر لوازم خانه، سینا الکترونیک است که با نمونه سازی و تولید در تیراژ بالا، برنامه ساخت انواع بردهای لوازم خانه را در دستور کار داشته و در این راستا، از تیمی متخصص بهره برده است. از همین روست که در تولید برد جاروبرقی، برد پنکه کنترلی و بخاری پنکه ای، برد پلوپز دیجیتال و برد هود، قدم های موثری داشته و خدمات کاملی را به تولید کنندگان لوازم خانگی نموده است. این شرکت مطابق با سفارش مشتری، کنترلرها را طراحی کرده و از مرحله برنامه نویسی تا مونتاژ نهایی را به انجام می رساند.

سینا الکترونیک