نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی | سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی آورده شده است. این تجهیزات برق صنعتی که مطابق با استانداردهای جهانی ساخته می شوند، می توانند ایمنی لازم مدارهای برق را کنترل کرده و از سیستم های الکترونیکی و الکتریکی محافظت نمایند. سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی، با استفاده از قطعات باکیفیت رله های حفاظتی و کنترل برق صنعتی، ایمنی این سیستم ها را فراهم می کند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی

تولیدکننده رله های الکترونیکی برناالکترونیک

شرکت برناالکترونیک، یکی از بهترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۳ شروع کرده و در طی این سالها، موفقیت های چشمگیری را در تولید تجهیزات مربوط به صنعت برق و الکترونیک صنعتی به دست آورده است. این شرکت که دارای گواهینامه های لازم در خصوص طراحی و تولید انواع رله های حفاظتی و الکترونیکی کسب نموده است، در دو کارخانه و به عنوان شرکت دانش بنیان تولیدات خود را توسعه داده است.

تولیدکننده رله های الکترونیکی برناالکترونیک

سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی اترک انرژی ارس

شرکت اترک انرژی ارس، به عنوان سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی، فعالیت خود را در این حوزه و از سال 1372 آغاز نموده است. این شرکت از فناوری های روز دنیا بهره برده و انواع سیستم های حفاظت، کنترل و اتوماسیون را به همراه کنترل برق صنعتی به بازار عرضه کرده است. همچنین، رله های دیجیتالی یا میکروپروسسوری با استفاده از دانش روز و تکیه بر تخصص پرسنل فنی خود تولید نموده است که در صنایعی همچون نفت و گاز و نیروگاه ها به کار می رود.

سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی اترک انرژی ارس

تولیدکننده رله های الکترونیکی شیوا امواج

شرکت شیوا امواج، یکی از بهترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی است که فعالیت خود را در شهر اصفهان و از سال 1367 شروع کرده و ساخت و تولید دستگاه های برق صنعتی و رله های مختلف را در برنامه خود گذاشته است. این شرکت که دستگاه ها و سیستم های کنترل برق را به صورت سفارشی جهت کارخانجات و شرکت ها تولید می کند، همواره کیفیت و ایمنی تجهیزات خود را تضمین کرده است.

تولیدکننده رله های الکترونیکی شیوا امواج

سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی همیان فن

شرکت همیان فن، به عنوان سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی، طراحی و تولید رله های پرکاربرد را در دستور کار خود قرار داده و همواره با تحقیقات انجام شده در سطح بین المللی، سعی در ارتقاء تولیدات خود داشته است. این شرکت با تکیه بر تجربه مدیران خود و دانش متخصصان بخش فنی، متناسب با تقاضای بازار صنعت برق حرکت کرده و سهم بالایی از تولید انواع رله را در اختیار داشته است.

سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی همیان فن

تولیدکننده رله های الکترونیکی الکتروکاوه

الکتروکاوه یکی از بهترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی است که مجوز تولید انواع کلیدهای گردان را از سال 1361 گرفته و با احداث کارخانه مجهز خود در شهر صنعتی کاوه، به صور انبوه آن ها را تولید نموده است. این شرکت همچنین در سال 1370 نیز خط تولید کلیدهای مینیاتوری و انواع رله را نیز راه اندازی کرده و محصولات خود را با توجه به امکانات و تجربه و مهارت پرسنل خود توسعه داده است.

تولیدکننده رله های الکترونیکی الکتروکاوه

شرکت صنعتی صانت الکترونیک

شرکت صانِت الکترونیک، به عنوان سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی، در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیک و برق صنعتی فعالیت داشته و با اندوخته 25 سال تجربه در این حوزه، به موفقیت های زیادی دست یافته است. تمرکز این شرکت بر آن بوده است که بتواند در صنعت برق، متناسب با تقاضای بازار تولیدات خود را ارائه نماید. تنوع محصولات این شرکت باعث شده است که بتواند در بازارهای داخلی و خارجی حضور داشته باشد.

شرکت صنعتی صانت الکترونیک

تولیدکننده رله های الکترونیکی آرین انرژی آراز

شرکت آرین انرژی آراز، یکی از بهترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی است که فعالیت های خود را در بازارها اروپا و آسیا گسترش داده و تجهیزات برق صنعتی از جمله رله های حفاظتی یا کنترل برق صنعتی را در بالاترین کیفیت تولید و عرضه نموده است. این شرکت که از پرسنل متخصص و جوانی بهره میبرد، با تجربه 10 ساله در حوزه ابزار دقیق و صنعت برق محصولات خود را توسعه داده و به صنایع بزرگی مانند فولاد، نفت و گاز، معادن و نیروگاه ها عرضه کرده است.

تولیدکننده رله های الکترونیکی آرین انرژی آراز

سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی لیان الکتریک ویرا

شرکت لیان الکتریک ویرا، به عنوان سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی فعالیت خود را از سال 1396 شروع کرده و در صنعت برق، خدمات مهندسی و بازرگانی را ارائه نموده است. این شرکت که انواع رله و تجهیزات تابلویی فشار ضعیف و متوسط را تامین می کند، خدمات ارزشمندی را در پروژه های مختلف به صنایع ارائه کرده است.

سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی لیان الکتریک ویرا

تولیدکننده رله های الکترونیکی میکرومکس

پیشرو الکترونیک صنعتی که با نام تجاری میکرومکس فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان رله های الکترونیکی است فعالیت خود را با تکیه بر 38 سال سابقه تولید رله های صنعتی و حفاظتی توسعه داده است. این شرکت که اکنوع تعداد تولیدات خود را به 80 محصول رسانیده است، یکی از برندهای موفق در صنعت برق محسوب می شود.

تولیدکننده رله های الکترونیکی میکرومکس

تولیدکننده رله حفاظتی الکتروفاراتک

گروه الکتروفاراتک، به عنوان سازنده مقاومت های الکتریکی صنعتی فعالیت داشته و ه تجربه و تخصص مدیران خود تکیه داشته است تا بتواند در بخش تولید رله های مختلف همچون رله حفاظتی به موفقیت های زیادی دست یابد. این شرکت که در امور تخصصی توزیع برق فعالیت دارد، با توسعه فعالیت های خود، اقدام به فروش محصولات در سطح وسیعی نموده است.