نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور

با توجه به رشد و پیشرفت صنعت آسانسور در سطح جهانی، بهترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور در این حوزه، از تجهیزات و فناوری روز دنیا بهره برده و به معروف ترین برند آسانسور تبدیل شده اند. در اینجا می توانید برخی از بهترین شرکت ها در این بخش از صنعت را مشاهده کنید. این صنعتگران، با استفاده از دانش روز، خدمات خود را به مشتریان ارائه می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه آسانسور در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور

تولیدکننده کابین و درب آسانسور جنرال کابین

جنرال کابین، از شرکت های مطرح و یکی از بهترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور می باشد که در دو کارخانه خود، ظرفیت تولید دو هزار دستگاه کابین را در سال داشته و تولیدات با کیفیت خود را که همراه با تکنولوژی های روز دنیا می باشد، به کشورهای اروپایی صادر می نماید. این شرکت، با استفاده از نرم افزارهای طراحی پیشرفته، کابین و درب آسانسور را طراحی کرده و با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته سی ان سی، آن ها را در بهترین کیفیت تولید نموده است. از همین روست که امروزه از برندهای معروف آسانسور می باشد.

تولیدکننده کابین و درب آسانسور جنرال کابین

برند آسانسور اوج غدیر

گروه مهندسی صنعتی غدیر، یکی از برندهای معروف آسانسور  است که فعالیت خود را در حوزه تولید قطعاتی همچون کابین آسانسور، درب لولایی و سایر ملزومات آسانسور از سال 1382 تا کنون تولید نموده است که به جهت ارتقاء محصولات خود در این صنعت، به برندی نام آشنا تبدیل شده و با بهره مندی از تجهیزات به روز شده و استاندارد سازی مناسب، یکی از بهترین شرکت های آسانسور شناخته می شود که محصولات خود را به کشورهای منطقه نیز صادر می نماید.

اوج غدیر

تولیدکننده کابین و درب آسانسور بهران آسانبر

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر، یکی از بهترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور به شمار می آید که از نیروی متخصص خود بهره گرفته و قطعات کابین و درب را در کیفیتی ممتاز در بازار داخلی و خاورمیانه عرضه داشته است. این شرکت که دارای بخش فعال و قدرتمندی در کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش می باشد، توانسته است ضمن دریافت سطح بالایی از رضایت مندی مشتریان خود، برندی شناخته شده محسوب شود.

تولیدکننده کابین و درب آسانسور بهران آسانبر

برند آسانسور رازی

شرکت آسانسور و پله برقی رازی، یکی از برندهای معروف آسانسور می باشد که در راستای ارائه بهترین محصولات خود و تولیدی با کیفیت، از بخش های مدیریت کنترل پروژه و کنترل کیفیت برخوردار بوده و خدمات پس از فروش بالایی را با استفاده از تجربه و تخصص مدیران با سابقه خود ارائه نماید. این شرکت که در طراحی و مونتاژ ملزومات آسانسور، نامی پر آوازه دارد، یکی از بهترین شرکت های آسانسور می باشد.

برند آسانسور رازی

آسانسور سعید

شرکت آسانسوز سعید، از جمله شرکت های موفق و با تجربه بالا می باشد که به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور شناخته می شود. این شرکت که تولید انواع قطعات آسانسور، از جمله کابین و درب آسانسور را در کیفیت مناسب و قیمت های مناسب به بازار داخلی و منطقه عرضه می کند، با تکیه بر مجوزهای رسمی و استانداردهای جهانی، توانسته است در تولید آسانسورهای متفاوت موثر بوده و یکی از برندهای معتبر باشد.

آسانسور سعید

تولیدکننده کابین و درب آسانسور رایا آسانسور

مجموعه رایا آسانسور، یکی از برندهای معروف آسانسور است که دارای تجربه ای بیست ساله در این صنعت و تولید و عرضه قطعات آسانسور داشته و طراحی و اجراهای موفقی را در پروژه های داخلی و خارجی داشته است. این شرکت که از دانش تخصصی پرسنل خود و تکنولوژی روز دنیا بهره می برد، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه داده و بهترین شرکت های  آسانسور منظور می شود. ضمن آنکه کیفیت و ماندگاری بالایی را در قطعات تولید شده خود ارائه کرده و خدمات پس از فروش ارزشمندی را در نظر گرفته است.

تولیدکننده کابین و درب آسانسور رایا آسانسور

برند آسانسور هیرو

شرکت آسانسور هيرو، به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور مطرح است که با تجربیات و تخصص خود از سال 1382 در این صنعت فعالیت کرده و در طراحی، تولید و خدمات پس از فروش قطعات آسانسور، به ویژه درب و کابین آسانسور فعالیت داشته و اقدامات شایسته ای را در بخش تعمیر و نگهداری از این قطعات، به کار بسته است. از همین روست که از برندهای شناخته شده می باشد.

برند آسانسور هیرو

تولیدکننده کابین و درب آسانسور پارس ایمن الکترونیک

شرکت پارس ایمن الکترونیک، یکی از برندهای معروف آسانسور  است که تجهیزات مربوط به ایمنی آسانسور را در بخش کابین و درب آسانسور طراحی و تولید نموده و خدمات ارزشمندی را به صنعتگران تولید کننده آسانسور ارائه نموده است. این شرکت که در لیست بهترین شرکت های آسانسور است، مشاوره های لازم را پیش از هر اقدامی به متقاضیان ارائه می نماید تا متناسب با آسانسور، قطعات تهیه شود.

تولیدکننده کابین و درب آسانسور پارس ایمن الکترونیک

برند آسانسور سمان

سمان کابین، یکی از بهترین تولیدکنندگان کابین و درب آسانسور است که دارای کارخانه مجهزی در تولید کابین و درب آسانسور بوده و با بهره مندی از سرمایه گذاری مناسب و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و پرسنلی متخصص، قطعاتی با کیفیت و با دوام بالا را ارائه نموده است، به گونه ای که رضایت مندی مشتریان را کسب نموده و به عنوان برند شناخته شده آسانسور  محسوب می شود. می توانید در خصوص تهیه قطعات آسانسور و دریافت قیمت آن ها، با بخش فروش در تماس باشید.

برند آسانسور سمان

آرمان فراز پدیده

شرکت آرمان فراز پدیده، یکی از برندهای معروف آسانسور  است که به صورت تخصصی، در طراحی و تولید قطعات آسانسور، به ویژه کابین و درب آسانسور و پله برقی فعالیت داشته و با بهره مندی از نیروهای متخصص خود، خدمات طراحی، نصب و راه اندازی آسانسورهای مختلفی را ارائه نموده است. این شرکت به عنوان یکی از شرکت های معتبر آسانسور است. همچنین، به عنوان عضو رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی فعالیت داشته و به جهت کیفیت بالای محصولات تولید شده خود، در سطح بازار داخلی و منطقه، شناخته شده است.

آرمان فراز پدیده