نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان عایق نسوز | کارخانه های تولید عایق ضد آتش

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان عایق نسوز ارائه شده است. این تولیدکنندگان، مطابق با استانداردهای بین المللی تعیین شده، محصولات خود را که شامل عایق های نسوز و ضد آتش می شود طراحی و تولید نموده و در اختیار صنایع مختلف قرار می دهند. کارخانه های تولید عایق ضد آتش، از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و دانش فنی روز استفاده می کنند تا تولیداتی قابل رقابت را به بازار عرضه نمایند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه نفت و گاز در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان عایق نسوز

تولیدکننده عایق نسوز آتش پویا سپاهان

کارخانه فرآورده های نسوز آتش پویا سپاهان، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق نسوز است که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و فرآورده های نسوز عایق را تولید نموده است. این کارخانه که از فناوری های به روز شده داخلی و بومی بهره می برد، تولید قطعات نسوز را در اشکال پیچیده هندسی و ملات های نسوز مقاوم شروع کرده و مطابق با نیازهای بازار آن را توسعه داده است.

تولیدکننده عایق نسوز آتش پویا سپاهان

کارخانه تولید عایق ضد آتش آرمان عایق سپاهان

شرکت آرمان عایق سپاهان، از کارخانه های تولید عایق ضد آتش است که عایق های نسوز را در انواع و اشکال مختلف به صورت تخصصی تولید کرده و در این راستا از تجربه متخصصان داخلی بهره برده است. این شرکت که دارای سابقه یک دهه در این حوزه است، تقاضای صنایع مختلفی مانند نفت و گاز، سیمان و نیروگاه ها را تامین نموده است. تولید آجرهای عایق نسوز نیز در دستور کار این شرکت است که محصولاتی از جنس آلومینوسیلیکاتی و آلومینائی را مطابق با استانداردهای جهانی تولید می نماید.

کارخانه تولید عایق ضد آتش آرمان عایق سپاهان

تولیدکننده عایق نسوز آیریس پیشه البرز

شرکت آیریس پیشه البرز، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق نسوز است که در سال 1402 شروع به کار کرده و با استفاه از تکنولوژی های پیشرفته، انواع جرم های نسوز را تولید نموده است. این مصولات که بدون تولید دود و گازهای سمی تولید می شوند، در اشکال خاصی طراحی شده و در 400 نوع مختلف ارائه می شوند. از جمله محصولات این شرکت می توان به جرم نسوز عایق و سبک، ملات نسوز پیشرفته و جرم نسوز کم سیمان اشاره کرد.

تولیدکننده عایق نسوز آیریس پیشه البرز

کارخانه تولید عایق ضد آتش تکتاز نسوز صنعت

تک تاز نسوز، از کارخانه های تولید عایق ضد آتش است  که انواع منسوجات و ورق های نسوز فایبرگلاس را تولید نموده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. تمامی محصولات این شرکت از قبیل سرامیک و ورق های نسوز سیلیکونی، میکا و تفلونی دارای کیفیت بالایی بوده و استانداردهای جهانی را دارا می باشد.

کارخانه تولید عایق ضد آتش تکتاز نسوز صنعت

جهان عایق پارس

شرکت جهان عایق پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق نسوز است که فعالیت خود را در زمینه تولید عایق پشم سنگ از سال 1384 شروع کرده و در این راستا به موفقیت های بزرگی دست یافته است. این شرکت که از خطوط تولید مدرن و پیشرفته بهره می برد، عایق های سرد و گرم، پوشش های آلومینیوم و … را تولید کرده و به بهینه سازی مصرف انرژی کمک زیادی کرده است. از جمله محصولات این شرکت می توان به سرامیک فایبر، پشم سنگ، ورق آلومینیوم پلی کرافت و …  اشاره نمود.

جهان عایق پارس

تولیدکننده عایق نسوز ساپرا ویسمن

شرکت ساپرا ویسمن، از کارخانه های تولید عایق ضد آتش است که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و با بهره مندی از تجربه و تخصص مدیران و پرسنل خود، توانسته است تا به عنوان تامین کننده موفق، مواد اولیه صنعت نسوز را وارد نموده و در اختیار صنایع مرتبط قرار دهد. این شرکت با واردات مواد اولیه متناسب با تقاضای بازار داخلی، کمک موثری به سازندگان عایق های نسوز کرده است.

تولیدکننده عایق نسوز ساپرا ویسمن

کارخانه تولید عایق ضد آتش پویا سرام زاگرس

پویا سرام زاگرس، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق نسوز است که نقش مهمی در تامین انواع عایق ها و نسوز ها در صنعت داشته و در جهت جلوگیری از اتلاف انرژی قدم های موثری برداشته است. این شرکت همچنین در جهت مشاوره، تهیه و تامین نسوزها از سال 1399 فعالیت گسترده ای داشته و خدمات فنی گسترده ای را به صنایع مختلف ارائه کرده است.

کارخانه تولید عایق ضد آتش پویا سرام زاگرس

عایق های حرارتی سپر آتش جی

شرکت سپرآتش جی، از کارخانه های تولید عایق ضد آتش است که انواع بوردهای پیشرفته سیلیکات کلسیم را از سال 1393 تولید کرده و به بازار عرضه می کند. از آنجایی که بازار تقاضا به لایه های عایق نیاز مبرمی دارد، این شرکت با تولید تخته های کلسیم سیلیکات، به تامین این قطعات اقدام کرده و توانسته است سطح زیادی از بازار داخلی را پوشش داده و به صنایع مختلفی در این خصوص کمک نماید.

عایق های حرارتی سپر آتش جی

فرآورده های نسوز آذرشهاب تبریز

شرکت فرآورده های نسوز آذرشهاب تبریز، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق نسوز است که از سال 1374 فعالیت خود را در خصوص تولید فرآورده های نسوز شروع کرده و در ظرفیتی بالا اقدام به تولید این قطعات نموده است. در حال حاضر این شرکت نام آشنا، محصولات با کیفیت خود را در دسته بندی های مختلفی از جمله عایق و ملات نسوز، آجر نسوزف سیمان و بتن تولید کرده و به بازار ارائه می کند.

فرآورده های نسوز آذرشهاب تبریز

تولیدکننده عایق نسوز ماهان نسوز

مجموعه ماهان نسوز، ، از کارخانه های تولید عایق ضد آتش است که محصولات داخلی خود را با بالاتری سطح کیفیت به بازار عرضه کرده و اقدام به صادرات انواع آجر نسوز نموده است. این شرکت که همواره رضایت مندی مشتریان خود را در نظر داشته است، از دانش فنی روز بهره برده و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت، محصولاتی رقابتی تولید و به بازار راهی کرده است.

تولیدکننده عایق نسوز ماهان نسوز