نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چیپس میوه | کارخانه تولید میوه خشک

در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان چیپس میوه معرفی شده اند. از آنجایی که بتوان میوه ها را در تمامی فصول نگهداری نمود، اقدام به تهیه چیپس میوه و خشک کردن آنها می کنند که نیاز به تجهیزات و فرآیند تولید خاصی دارد. در کارخانه تولید میوه خشک، از روش های سنتی و مدرن برای خشک کردن انواع میوه استفاده می شود. این میوه ها یکی از جذاب ترین بخش های تنقلات محسوب می شود. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان چیپس میوه

تولیدکننده چیپس میوه موژان

صنایع غذایی موژان، یکی از بهترین تولیدکنندگان چیپس میوه است که با کارخانه ای مجهز در امر تولید و بسته بندی میوه های خشک فعالیت داشته است. این شرکت که از سال 1387 با تکیه بر فناوری روز دنیا و تجربه مدیران خود و راستای فعالیت رقابتی در بازار، امکانات خود را توسعه داده است، محصولاتی سالم و بهداشتی را به بازار عرضه نموده و به عنوان یکی از برندهای مطرح در این حوزه شناخته می شود.

کارخانه تولید میوه خشک آنامیوس

شرکت چهارباغ فیروزه‌ای آریا که با نام های تجاری میوِس و ملیکانو شناخته می شود با سرمایه گذاری قابل توجهی فعالیت خود را در این حوزه از سال 1393 شروع کرده و با تجربه و تخصص مهندسان و تیم متخصص خود توانسته است در کوتاه ترین زمان به یکی از برندهای نام آشنا در این حوزه تبدیل شود. تمامی محصولات این کارخانه تولید میوه خشک، از میوه های ارگانیک تهیه شده و در بسته بندی های شیک و محکمی قرار داده می شود.

کارخانه تولید میوه خشک آنامیوس

تولیدکننده چیپس میوه هرایین

شرکت هرایین، یکی از بهترین تولیدکنندگان چیپس میوه است که توانسته با خلق لحظاتی شیرین برای هر سنی، طعم خوش محصولات خود را به کام مشتریان خود نشانده است. این شرکت که انواع میوه خشک و چیپس میوه را در کیفیت بالا تولید می کند، مجوزهای لازم را در تولیدات خود دریافت کرده و سیب سلامت را جهت صادرات محصولات به دیگر کشورها اخذ نموده است.

تولیدکننده چیپس میوه هرایین

کارخانه تولید میوه خشک وجیسنک

وجیسنک، یکی دیگر از شرکت های فعال در این حوزه بوده و محصولاتی سالم را در کارخانه تولید میوه خشک خود، آماده و عرضه می کند. تمامی بسته بندی های این شرکت از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و در قابل انواع میوه خشک، چیپس میوه و خشکبار به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. همچنین فروشگاه آنلاین این شرکت؛ انواع آجیل و خشکبار را در کیفیت بالا عرضه می کند که دارای قیمتی مناسب است.

شرکت خشکبار آویژه

خشکبار آویژه که متعلق به شرکت اکسیر سلامت آویژه شمال است، یکی از بهترین تولیدکنندگان چیپس میوه است که از سال 1399 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و از مواد اولیه مرغوب استفاده نموده است تا محصولاتی با طعم لذیذ، سالم و تازه را به بازار عرضه کند. تمامی بسته بندی های این شرکت زیبا و بهداشتی بوده و در راستای ارتقاء سلامت جامعه آماده سازی می شود. این شرکت که با تکیه بر تیم متخصص خود فعالیت دارد، تمامی تلاش خود را کرده است تا محصولاتی با کیفیت را جهت جایگزینی تنقلات مضر کرده و در اختیار بازار قرار دهد.

شرکت خشکبار آویژه

تولیدکننده چیپس میوه آویدان

شرکت آویدان، از جمله شرکت هایی است که فعالیت خود را در طی 30 سال گذشته در راستای صادرات محصولات با کیفیت متمرکز نموده و از کارخانه تولید میوه خشک، میوه های مورد نیاز خود را جمع آوری می کند که شامل محصولات کشاورزی و باغی شده و به صورت ارگانیک و کاملا سالم بسته بندی نموده و علاوه بر عرضه مستقیم در بازار داخلی، صادر کرده است.

تولیدکننده چیپس میوه آویدان

کارخانه تولید میوه خشک روز آفتابی نوتاش

شرکت روز آفتابی نوتاش، یکی از بهترین تولیدکنندگان چیپس میوه است که فعالیت خود را در خصوص میوه های خشک داخلی و خارجی متمرکز کرده و از سال 1387 در کارخانه خود در شهر صنعتی عباس آباد تولیدات خود را گسترش داده است. این شرکت که بهترین کیفیت را در فرآوری میوه های خشک در نظر می گیرد، از فرآیند آماده سازی مانند برش دادن، خرد و پودر کردن و بسته بندی استفاده می کند تا بتواند محصولاتی مرغوب را به بازار داخلی و خارجی عرضه کند. از خمین روست که امروزه 120 محصول را در بسته بندی های شیک به بازار راهی می کند.

کارخانه تولید میوه خشک روز آفتابی نوتاش

تولیدکننده چیپس میوه آرمانی فود

شرکت آرمانی فود، به عنوان یکی از معتبرین صادرکنندگان و تولیدکنندگان میوه های خشک شناخته شده و در  کارخانه تولید میوه خشک، انواع کیوی، توت فرنگی، آلو، موز، گوجه و پیاز را فرآوری کرده و به صورت خرده و عمده به فروش می رساند. این شرکت در تولیدات خود از کیفیت های متفاوت متناسب با نیاز مشتری استفاده کرده و امکان تولید پودر میوره را نیز دارد. تمامی بسته بندی های این شرکت در کیفیت صادرات بوده و سلامت مشتریان را در اولویت خود قرار داده است.

تولیدکننده چیپس میوه آرمانی فود

کارخانه تولید میوه خشک بالسی

شرکت صنایع غذایی رهاورد سبز رادین که با نام تجاری بالسی فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان چیپس میوه است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و انواع خشکبار و موارد غذایی را با سیاست افزایش کیفیت و کاهش قیمت به بازار عرضه نموده است. این شرکت که دارای تجهیزات پیشرفته و پرسنل فنی و متخصص است، انواع چیپس انجیر خشک، خرما و میوه‌های خشک را با حاشیه سود کمتر و مرغوبیت بالا به بازار عرضه می کند.

کارخانه تولید میوه خشک بالسی

تولیدکننده چیپس میوه پدیده معتبر

شرکت پدیده معتبر، بخشی از گروه تولیدکننده صنایع تبدیل کشاورزی و میوه خشک است که فعالیت های بازرگانی شرکت را به انجام رسانده و محصولات کارخانه تولید میوه خشک را در کیفیتی بالا به بازار داخلی و منطقه عرضه می کند. می توانید انواع محصولات از جمله چیپس خرما، حبه های میوه و توت خشک را از این برند تهیه کنید.

تولیدکننده چیپس میوه پدیده معتبر