نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی | کارخانه تولید محافظ نوسان برق خانگی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی آورده شده است. محافظ ها در بخش صنعتی و خانگی، از دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی هنگام نوسان برق و ولتاژ محافظت می کنند. کارخانه تولید محافظ نوسان برق، با در نظر گرفتن استانداردهای لازم، از قطعاتی با کیفیت استفاده می کند تا بتواند کالایی مرغوب به بازار عرضه کند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی

تولیدکننده محافظ برق صانت الکترونیک

شرکت صانِت الکترونیک، یکی از بهترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی است که با سابقه 25 سال فعالیت در این حوزه شناخته می شود. این شرکت که در زمینه طراحی و تولید دستگاه های الکترونیک برق صنعتی خط تولید خود را توسعه داده است، محصولات متنوعی را ساخته و با کیفیت بالایی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

تولیدکننده محافظ برق صانت الکترونیک

کارخانه تولید محافظ نوسان برق صباتصویرکیمیا

شرکت صبا تصویر کیمیا، به عنوان کارخانه تولید محافظ نوسان برق خانگی و صنعتی شناخته می شود که فعالیت خود را از سال 1375 در  صنعت برق شروع کرده است. این شرکت با تکیه بر پرسنل فنی و مجرب خود، محصولات خود را توسعه داده و تنوع قابل قبولی را به آنها اختصاص داده است. این شرکت که دارای بخش تحقیق و توسعه است، انواع محافظ های خانگی مانند محافظ تلویزیون، محافظ یخچال و… را طراحی و تولید می کند که مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

کارخانه تولید محافظ نوسان برق صباتصویرکیمیا

تولیدکننده محافظ اخوان الكتريك

اخوان الکتریک، یکی از بهترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی است که توانسته است با استفاده از خط تولید پیشرفته خود و مطابق با استانداردهای تعیین شده در خصوص انواع محافظ برق، محصولات باکیفیت بالایی را تولید کند. می توانید انواع محافظ و پریزبرق ایمن را از این برند معتبر تهیه کنید.

تولیدکننده محافظ اخوان الكتريك

کارخانه تولید محافظ نوسان برق سارا ترانس

سارا ترانس، در کارخانه تولید محافظ نوسان برق خانگی و صنعتی خود، اقدام به تولید انواع محافظ، استابیلایزر، اینورتر، ترانسفورماتور و چوک های صنعتی نموده است که جهت استفاده های مختلف و در ظرفیت و توان های متنوعی طراحی و تولید می نماید. این شرکت که محصولات باکیفیت بالایی را به بازار عرضه می کند، طول عمر مفید آنها را با خدمات پس از فروش خود تضمین می نماید.

کارخانه تولید محافظ نوسان برق سارا ترانس

شرکت هاردون توان

شرکت هادرون توان، یکی از بهترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی است که در طراحی محصولات الکترونیک به موفقیت های زیادی دست یافته است. این شرکت با ده سال سابقه مفید در حوزه صنعت برق، خدماتی همچون طراحی محصولات الکترونیکی جهت تولید انبوه، طراحی و تولید محصولات الکترونیکی خاص و طراحی و اجرای پروژهای طراحی مهندسی را در برنامه داشته و همواره استانداردهای تعیین شده در این حوزه را در نظر دارد.

شرکت هاردون توان

تولیدکننده محافظ برق الکتروکاوه

الکتروکاوه از سال ۱۳۶۱ به عنوان کارخانه تولید محافظ نوسان برق خانگی و صنعتی فعالیت خود را شروع کرده و مجوزهای لازم را از وزارت صنایع دریافت کرده است. این شرکت که ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته ای را در خط تولید خود دارد، قطعات با کیفیتی را جهت مونتاژ تجهیزات برق و الکترونیک در اختیار گرتفه و انواع محافظ، رله و کلیدهای مینیاتوری را در کیفیت بالایی طراحی و تولید نموده است. ضمن آنکه تمامی تولیدات این شرکت دارای استانداردهای بین المللی است و ایمنی لازم را فراهم می کند.

تولیدکننده محافظ برق الکتروکاوه

شرکت بهداد الکتریک

شرکت بهداد الکتریک، یکی از بهترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی است که از سال 1387 فعالیت خود را به عنوان تولیدکننده قطعات الکتریکی شروع کرده است. این شرکت که از متخصصین مجربی در این حوزه بهره مند است، انواع محافظ برق در مصارف صنعتی و خانگی را طراحی و تولید کرده است که دارای کیفیت بسیار بالایی است. شکل ظاهری متفاوت محافظ های این شرکت و کیفیت بالای قطعات باعث شده است که خریداران زیادی به این محافظ ها اعتماد کنند و آنها را خریداری نمایند.

شرکت بهداد الکتریک

تولیدکننده محافظ برق خیام الکتریک

شرکت صنایع خیام الکتریک، به عنوان کارخانه تولید محافظ نوسان برق خانگی و صنعتی فعالیت خود را در سال 1365 شروع کرده و از تجربه مدیران و پرسنل فنی خود بهره برده است تا بتواند محصولات متنوعی را در صنعت برق تولید نماید. این شرکت که مجوزهای لازم را از وزارت صنایع اخذ کرده است، محصولاتی مانند سیم، کلید و پریز، محافظ و موارد مشابه را در بهترین کیفیت تولید می کند. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای ملی و بین المللی است و استحکام و ایمنی لازم را دارد.

تولیدکننده محافظ برق خیام الکتریک

شرکت فردان الکتریک

شرکت فردان الکتریک که دارای سابقه 25 ساله در این حوزه است، یکی از بهترین تولیدکنندگان محافظ برق صنعتی محسوب می شود که با هدف طراحی و تولید محصولات الکتریکی خط تولید خود را توسعه داده است. این شرکت با در نظر گرفتن استانداردهای این بخش از صنعت برق، همواره رشد کیفی محصولات را در نظر داشته و مطابق با تقاضای بازار، تنوع محصولات را فراهم کرده است.

شرکت فردان الکتریک

شرکت تولیدی صنعتی ولتن

گروه تولیدی صنعتی ولتن، به عنوان کارخانه تولید محافظ نوسان برق خانگی و صنعتی در صنعت برق فعالیت داشته و از سال 1385 اقدام به تولید انواع محافظ برق خانگی از جمله محافظ تلویزیون نموده است. این شرکت که همواره بهترین مواد و قطعات را در محصولات خود به کار گرفته است، تولیداتی استاندارد شده و با کیفیت را به بازار عرضه نموده است. از سویی دیگر، دانش متخصصان مجرب بر رشد و توسعه محصولات این شرکت نقش داشته است. می توانید انواع محافظ را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از ولتن بخرید.

شرکت تولیدی صنعتی ولتن