نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی | سازندگان انواع چرخ دنده

یکی از قطعات ضروری در صنایع مختلف، گیربکس است که توسط بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی طراحی و عرضه می شود. سازندگان انواع چرخ دنده با استفاده از قطعات با کیفیت و استاندارد شده، این تجهیزات را به بازار تقاضا ارائه می کنند تا در بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات مورد استفاده قرار گیرد. در اینجا برخی از فعالان این بخش از صنعت آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه نفت و گاز در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی

تولیدکننده گیربکس صنعتی شریف

شرکت گیربکس شریف یکی از بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی است که فعالیت خود را در سال 1363 شروع کرده و انواع گیربکس و الکتروگیربکس را با کیفیت بالا طراحی و ساخته است. این شرکت که از دانش فنی روز بهره می برد، سازنده گیربکس شافت مستقیم (هلیکال)، گیربکس bevel-helical و گیربکس های محور موازی است که تمامی آن ها را مطابق با استانداردهای ملی تولید می نماید. تمامی این محصولات دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

تولیدکننده گیربکس صنعتی شریف

سازنده انواع چرخ دنده سهند دور

شرکت سهند دور یکی از سازندگان انواع چرخ دنده است که فعالیت خود را از سال 1362 شروع کرده و انواع گیربکس های حلزونی را با اخذ مجوزهای لازم و گواهینامه ISO9002 تولید می نماید. این شرکت با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه خود و در راستای پاسخ گویی به تقاضای بازار، تولید انواع گیربکس های خاص را در دستور کار خود قرار داده، به گونه ای که قطعات مورد نیاز  شرکت سیمان سلیمانیه عراق را نیز تامین نموده است.    

سازنده انواع چرخ دنده سهند دور

تولیدکننده گیربکس صنعتی آلکان ماشین

شرکت تولیدی و صنعتی آلکان ماشین، یکی از بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی است که در ظرفیتی بالا، و با تکیه بر 40 سال تجربه تولیدات خود را به بازار عرضه می نماید. بهره مندی از ماشین آلات مدرن و دانش فنی روز و اخذ نمایندگی های معتبر، باعث شده است که تولید انواع چرخ دنده ها، گیربکس های صنعتی و سیستم های انتقال نیرو را جهت صنایع سنگین و در برنامه کاری خود قرار دهد.

تولیدکننده گیربکس صنعتی آلکان ماشین

شرکت ماشین سازی ایرانمهر

شرکت ایران مهر با بیش از ۳۰ سال سابقه تولید، یکی از سازندگان انواع چرخ دنده است که فعالیت خود را از سال 1362 شروع کرده و از تجهیزات و تکنولوژی روز بهره برده است تا تولید انواع گیربکس های صنعتی را در دستور کار خود قرار دهد. این شرکت با شرکت های معتبری از چین و ترکیه مذاکره داشته و الکتروموتورهایی با استانداردهای جهانی را وارد کرده است که با قیمت های مناسبی عرضه می شود.

شرکت ماشین سازی ایرانمهر

تولیدکننده گیربکس صنعتی پارس زاگرس

پارس زاگرس، یکی از بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی است که طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید و صنعتی با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری جدی در این حوزه در دست داشته و مطابق با استانداردهای بین المللی آنها را طراحی کرده و به بازار عرضه می کند. این شرکت با تکیه بر تجربه طولانی مدت، طراحی و ساخت تجهیزات مکانیکی را در برنامه داشته و پروژه هاي EPC و PC مربوط به صنایع نفت و گاز و ساخت تجهیزات صنعتی را در برنامه خود قرار داده است. 

تولیدکننده گیربکس صنعتی پارس زاگرس

سازنده انواع چرخ دنده شاکرین گیربکس

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان یکی از سازندگان انواع چرخ دنده است که از سال 1354 فعالیت خود را در خصوص طراحی و تدوین تکنولوژی گیربکس های حلزونی و هلیکال را شروع کرده است. این شرکت که دارای ماشین آلات پیشرفته می باشد، انواع گیربکس های صنعتی را برای صنایع سنگین کشور طراحی و تولید نموده است.

سازنده انواع چرخ دنده شاکرین گیربکس

شرکت ماشین افزار شمس

شرکت ماشین افزار شمس، یکی از بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی است که  به پشتوانه ی 35 سال تجربه ساخت گیربکسهای سنگین و فوق سنگین صنعتـی در دست داشته و طراحی و ساخت گیربکسهای معکوس شونده دریایی و گیربکسهای سیکلوئیدی را در دستور کار خود قرار داده است. تمامی محصولات این شرکت دارای قیمت و کیفیت مناسب است.

شرکت ماشین افزار شمس

تولیدکننده گیربکس صنعتی فرتاک گیربکس

شرکت فرتاک گیربکس فاضل که با نام دنیای گیربکس شناخته می شود، یکی از سازندگان انواع چرخ دنده است که با سابقه ای 25 ساله در این حوزه، فعالیت داشته و خدمات و کالاهای خود را به صنایع بزرگی همچون سیمان، پالایشگاه ها، صنعت فولاد، کشتی سازی و پتروشیمی عرضه نموده است. تمامی قطعات این شرکت دارای استانداردهای بین المللی است.

تولیدکننده گیربکس صنعتی فرتاک گیربکس

سازنده انواع چرخ دنده اصفهان دور متغیر

مجموعه اصفهان دور متغیر که با نام شهباز گیربکس نیز شناخته می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و انواع چرخ دنده های صنعتی را طراحی و تولید نموده است. تمامی قطعات تولید شده توسط این برند دارای راندمان بالا و قیمت مناسب می باشد. همچنین، سرویس و بازسازی انواع گیربکسها را نیز در دست دارد.

سازنده انواع چرخ دنده اصفهان دور متغیر

تولیدکننده گیربکس صنعتی توربوکمپرسور البرز

شرکت توربو کمپرسور البرز، یکی از سازندگان انواع چرخ دنده است که در حوزه صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فعالیت داشته و از نیروهای متخصص در حوزه مهندسی، ساخت و تولید و تامین انواع قطعات بهره می برد. استفاده از استانداردهای جهانی و ماشین آلات پیشرفته باعث شده است که تمامی محصولات شرکت توربو کمپرسور البرز، به یکی از برندهای معتبر در حوزه تولید انواع گیربکس ها تبدیل شود.

تولیدکننده گیربکس صنعتی توربوکمپرسور البرز