نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چسب صنعتی، بهترین سازندگان چسب حرارتی

انواع چسب با کاربردهای متفاوت که توسط بهترین تولیدکنندگان چسب صنعتی طراحی و تولید می شود، در صنایع مختلفی کاربرد دارد. بهترین سازندگان چسب حرارتی و مقاومت در برابر عوامل محیطی، از استانداردهای تعیین شده در این حوزه بهره برده و با استفاده از فرمولاسیون مناسب، آن ها را تولید می کنند. در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان چسب صنعتی

تولید کننده چسب صنعتی اعتماد راهکار نوین کالا

شرکت تولیدی اعتماد راهکار نوین کالا که با نام تجاری اترنال فعالیت دارد، با سابقه ای 20 ساله در حوزه تولید انواع چسب های صنعتی حضور داشته و یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب صنعتی می باشد که محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی را طراحی و تولید می نماید. این شرکت که انواع اسپری های صنعتی و چسب های سیلیکون و 123 را در برنامه تولید خود دارد، از تکنولوژی جدید بهره برده و سهم بالایی از بازار داخلی و خارجی را از آن خود کرده است.

تولید کننده چسب صنعتی اعتماد راهکار نوین کالا

سازنده چسب حرارتی رزین پلیمر بروجن

رزین پلیمر بروجن، یکی از بهترین سازندگان چسب حرارتی است که به عنوان زیرمجموعه گروه ظریف مصور فعالیت داشته و با سابقه ای 20 ساله در حوزه تولید چسب و رزین صنعتی فعالیت خود را گسترش داده است. این شرکت همواره بر اساس تقاضای بازار و متناسب با تکنولوژی روز دنیا، تولیدات خود را آماده کرده و در صنایع مختلفی همچون صنعت تكميـل فرش، ساختمان، كفش و رنگ ارائه نموده است.

سازنده چسب حرارتی رزین پلیمر بروجن

تولید کننده چسب صنعتی جلفا مهر ارس

شرکت بازرگانی جلفا مهر ارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1386 شروع کرده و با استفاده از ماشین آلات مجهز و به روز شده اروپایی، تولیدات خود را به بازارهای داخلی و در صنایع مختلف عرضه داشته است. این شرکت، همچنین، در صنایع چوب نیز فعالیت هایی داشته که در راستای تامین انواع چسب های مورد نیاز این حوزه نیز، قدم های موثری را برداشته است.

تولید کننده چسب صنعتی جلفا مهر ارس

سازنده چسب حرارتی نیکا آفرین تکین

گروه صنعتی نیکا آفرین تکین، یکی از بهترین سازندگان چسب حرارتی است که فعالیت خود را از سال 1397 شروع کرده و انواع چسب، درزگیر و اسپرهای صنعتی و خودرویی را تولید نموده که مطابق با دانش روز دنیا طراحی و عرضه شده است. این شرکت در تمامی محصولات خود، کیفیت و قیمت را در نظر داشته و با تکیه بر پرسنلی متعهد و متخصص، انواع چسب صنعتی و حرارتی را در دستور کار خود قرار داده است.

سازنده چسب حرارتی نیکا آفرین تکین

شرکت سینا

صنایع چسب سینا، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده و انواع چسب های صنعتی و عمومی را به بازار عرضه کرده است. این شرکت تلاش داشته است تا محصولات خود را با تکیه بر تجهیزات پیشرفته و دانش فنی به روز شده تولید نماید تا بتواند به تقاضای این بخش از بازار، به خوبی پاسخ دهد. تنوع محصولات و کیفیت بالا، باعث شده است که این شرکت، یکی از برندهای مطرح در بازار داخلی باشد.

صنایع چسب سینا

تولید کننده چسب صنعتی زیپر

شرکت زرین ایده پینار که با سال ها تجربه در این صنعت فعالیت داشته و با نام تجاری زیپِر شناخته می شود، یکی از بهترین سازندگان چسب حرارتی است که در صنعت چسب خوش درخشیده و توانسته است انواع صنعتی و خانگی آن را به صورت تخصصی طراحی و تولید نماید. بهره مندی از کارشناسانی متخصص و ماشین آلات مجهز و مدرن، به همراه آزمایشگاه های تحقیق و توسعه پیشرفته، باعث آن شده است که بتواند بهترین محصولات را به بازار عرضه کند که دارای استانداردهای معتبر جهانی است.

تولید کننده چسب صنعتی زیپر-

سازنده چسب حرارتی چسب کاران ساحل ارس

شرکت تولیدی چسب کاران ساحل ارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده و با تجربه و تخصص مدیران خود و تکیه بر دانش فنی، اقدام به تولید انواع چسب و درزگیرهای صنعتی، خودرویی، ساختمانی و نواری نموده است که تماما مطابق با استانداردهای دنیا می باشد. ضمن آنکه تولید این شرکت، تحت لیسانس برندهای معتبر اروپایی انجام می شود که کیفیت محصول نهایی را افزایش می دهد.

سازنده چسب حرارتی چسب کاران ساحل ارس

شرکت ممتاز بل گستر

شرکت صنایع شیمیایی ممتاز بل گستر که با نام تجاری چسب دلتا فعالیت دارد، یکی از بهترین سازندگان چسب حرارتی است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و با سابقه ای ارزشمند، بهترین کیفیت را در تولید انواع چسب های صنعتی، عمومی و ساختمانی به کار بسته است که دارای قدرت چسبندگی بالا بوده و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد و با محصولات مشابه، قابل رقابت است.

شرکت ممتاز بل گستر

سازنده چسب حرارتی بداقی

تولیدی چسب بداقی، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1397 شروع کرده و تولید انواع چسب و رزین های براق کننده مربوط به سنگ و آجر و سیمان و چسب سنگ و کاشی پودری و خمیری را در رنگ بندی های مختلف در دستور کار خود داشته است. تمامی تولیدات این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و از بهترین مواد اولیه بهره برده است.

سازنده چسب حرارتی بداقی

شرکت بنیز

شرکت صنایع چسب بنیز، یکی از بهترین سازندگان چسب حرارتی است که انواع چسب هایی همچون 123 و درزگیرهای صنعتی را در تنوع عملکردهای متفاوت، طراحی و تولید نموده است. این شرکت که از تجهیزاتی مدرن بهره می برد، محصولاتی با قدرت چسبندگی بالا را تولید کرده است که در صنایع مختلفی کاربرد داشته است. می توانید برای سفارش محصولات بنیز، با بخش فروش در تماس باشید.

شرکت بنیز