نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پودر ژله | کارخانه های تولید پودر ژلاتین

یکی از دسرهای خوشمزه و پرطرفدار انواع ژله است که توسط بهترین تولیدکنندگان پودر ژله با طعم های مختلف تولید و عرضه می شود. می توانید محصولاتی ممتاز را از کارهانه های تولید پودر ژلاتین تهیه کرده و مطابق با فرمولاسیون آنها، دسری فوق العاده را تهیه کنید.

برترین تولیدکنندگان پودر ژله

تولیدکننده پودر ژله مجتمع صنایع غذایی گلها

مجتمع صنایع غذایی گلها، یکی از بهترین تولیدکنندگان پودر ژله می باشد که فعالیت خود را از سال 1345 شروع کرده و محصولات خود را در بسته بندی های مناسب به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است. این شرکت که مجوزهای لازم را برای تولید طعم های مختلف دسر از جمله پودر ژله دریافت کرده است، مطابق با ذائقه های متفاوت افراد، ژله هایی متنوع را تولید و ارائه کرده است.

کارخانه تولید پودر ژلاتین گلشهد

صنایع غذایی گلشهد که با نام برند نوبل فعالیت می کند، از کارخانه های تولید پودر ژلاتین است که انواع ژله های تک و دو رنگ، انواع دسر، پودینگ، شکلات و پودر ژله را تولید کرده و در تنوع و کیفیت بالایی در بازار داخلی عرضه و توزیع می نماید. محصولات این شرکت که با فرمولاسیون خاصی تولید می شود مطابق با استانداردهای داخلی و با استفاده از دانش روز آماده و تولید می شود. می توان ژله هایی با طعم های مختلف را از این برند تهیه نمود.

کارخانه تولید پودر ژلاتین گلشهد

تولیدکننده پودر ژله فرمند

صنایع غذایی فرمند، یکی از بهترین تولیدکنندگان پودر ژله می باشد که از سال 1374 در این حوزه فعالیت های خود را شروع کرده و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و پرسنل خود، محصولات متنوعی را در انواع دسر، شکلات و اسنک های شیرین تولید و عرضه نموده است. این برند معتبر، از مواد اولیه با کیفیت بهره برده و با استفاده از تکنولوژی جدید و تخصص مهندسان خود در بخش تحقیق و توسعه، محصولاتی با کیفیت و در مزه های متنوع را به بازار عرضه می نماید.

تولیدکننده پودر ژله فرمند

کارخانه تولید پودر ژلاتین حلاوت پردیس

شرکت حلاوت پردیس، از کارخانه های تولید پودر ژلاتین است که از سال 1383 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و در صنایع غذایی شیرینی و شکلات، به برندی نام آشنا تبدیل شده است. کیفیت بالای محصولات و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مجهز باعث شده است که بازار گسترده ای را در اختیار داشته و مشتریان وفاداری را به سوی خود جذب نماید.

کارخانه تولید پودر ژلاتین حلاوت پردیس

تولیدکننده پودر ژله مینو

گروه صنعتی مینو، یکی از بهترین تولیدکنندگان پودر ژله می باشد که به عنوان برندی قدیمی و با اعتبار از سال 13338 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده است. این شرکت که در ظرفیت تولید بالایی محصولات شیرینی و شکلات خود را تولید می کند، از شش سایت کارخانه با خطوط تولید پیشرفته بهره می برد تا کیفیت محصولات خود را به بالاتری سطح ارتقاء دهد.

تولیدکننده پودر ژله مینو

مهرگان شکلات تیوان

شرکت مهرگان شکلات تیوان، از کارخانه های تولید پودر ژلاتین است که از سال 1395 فعالیت خود را شروع کرده و با اندوخته تجربیات و تخصص مدیران خود، محصولات صنایع غذایی و آشامیدنی را تولید نموده است. این شرکت که با نام تجاری گلدیا شناخته می شود، اکنون انواع پودر ژله، ژله های آماده  و فرآورده های یخی را به همراه نوشیدنی های مختلف عرضه می کند که در بسته بندی های متنوع و طعم های بی نظیری قرار گرفته است. این شرکت که مجوزه های لازم را کسب کرده است، از بهترین مواد اولیه استفاده می کند تا محصولاتی مرغوب به بازار عرضه نماید.

مهرگان شکلات تیوان

تولیدکننده پودر ژله آیدین

صنایع غذایی شرکت داداش برادر که با نام تجاری آیدین فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان پودر ژله می باشد که از سال 1323 فعالیت خود را در شهر تبریز شروع کرده و با بهره مندی از خطوط تولید پیشرفته خود، توانسته است محصولات متنوعی را در صنعت مواد غذایی به بازار عرضه کند. این شرکت که با سرمایه گذاری خصوصی راه اندازه شده است، اکنون انواع پودر ژله، پاستیل، شکلات و تافی را به همراه کارامل و آبنبات در طعم های مختلف تولید می نماید. همچنین استانداردهای بهداشتی را در این حوزه دریافت نموده است.

تولیدکننده پودر ژله آیدین

کارخانه تولید پودر ژلاتین هاتی کارا

شرکت هاتی کارا، از کارخانه های تولید پودر ژلاتین است که به عنوان برندی جوان در این صنعت مشغول به کار شده و محصولاتی با کیفیت را در حوزه صنایع غذایی به بازار عرضه می کند. این شرکت که محصولات متنوعی را در بخش آشپزی ارائه می کند، دارای تولیداتی سلامت محور همراه با طعمی بی‌ نظیر می باشد.

کارخانه تولید پودر ژلاتین هاتی کارا

صنایع غذایی دراژه

گروه صنایع غذایی دراژه، یکی از بهترین تولیدکنندگان پودر ژله می باشد که شامل سه شرکت فعال در این حوزه بوده و محصولات خود را در انواع تافی ها و دسرهای پودری متمرکز نموده است. شما می توانید ژله های میوه ای و رژیمی را به همراه کرم کارامل و شکلات و دیگر دسرهای فوق العاده مانند تیرامیسو از این برند معتبر تهیه کنید.

صنایع غذایی دراژه

تولیدکننده پودر ژله بهخوش

شرکت بهخوش، از کارخانه های تولید پودر ژلاتین است که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده و انواع محصولات از قبیل ژله آماده، پودر ژله، بستنی زمستانی، انواع آبمیوه، انواع نوشمک و … را در طعم های فوق العاده ای طراحی و به بازار عرضه می کند. کیفیت بالای این محصولات به شکلی است که توانسته است سهم بالایی از بازار خاورمیانه را نیز از آن خود کند.

تولیدکننده پودر ژله بهخوش