نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی | طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه

امروزه، بهترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی ، توانسته اند در بخش تحقیق و توسعه بسیاری از صنایع مهم و کلیدی تاثیرگذار بوده و کیفیت محصولات را ارتقاء دهند. با طراحی و ساخت آزمایشگاه در کیفیت عالی، بسیاری از صنایع، از جمله صنایع غذایی ویا مراکز بهداشتی و درمانی، به امکانات آزمایشگاهی معتبر و با دوام دسترسی داشته و با دقت بالایی به آزمایشات خود می پردازند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی بایرمن

شرکت بایرمن، یکی از بهترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی است که انواع هود و سینک آزمایشگاهی، کمد و شیرآلات و تمامی محصولات مرتبط با آن را طراحی و تولید می نماید که مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا، ساخته و اجرا می شود. تمامی سکوهای اجرا شده مطابق با نیازمندی آزمایشگاه بوده و بر اساس درخواست مشتری، نصب می گردد.

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی بایرمن

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه آزوتک

از دیگر شرکت های فعال در حوزه آزمایشگاهی شرکت گلسان شیمی پارس با نام تجاری آزوتک است که طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه را به صورت تخصصی در زمینه های تحقیقاتی، صنعتی و تشخیص پزشکی در برنامه طراحی و تولدی خود دارد. این شرکت که در کارخانه تولیدی خود، از مدرن ترین تجهیزات اروپایی بهره می برد، با استفاده نیروهای علمی و متخصص خود، توانسته است سکوبندی آزمایشگاه را در استانداردهای بالایی طراحی کرده و در کیفیت قابل قبول اجرا نماید.

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه آزوتک

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی شیمی پژوه

شرکت شیمى پژوه سهند، یکی از بهترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی است که از توان علمى، فنى و خود استفاده کرده و از سال ۱۳۷۹ در صنایع آزمایشگاهى موفقیت های زیادی را کسب نموده است. از جمله تولیدات این شرکت در صنایع مختلف، مراکز علمی تحقیقاتی، مراکز بهداشتی و موارد مشابه استفاده می شود. این شرکت توانسته است با رعایت استانداردهای لازم، به یکی از برندهای معتبر در این حوزه تبدیل شود.

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی شیمی پژوه

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه یاران سکو تجهیز

شرکت یاران سکو تجهیز، طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه را با تجربه 12 ساله خود و بهره مندی از پرسنلی متخصص و مجرب در پروژه های مختلفی به کار گیرد. این شرکت که مشاوره، طراحی و ساخت انواع هود شیمی، لامینار و سکوهای آزمایشگاهی را برای مراکز مختلف علمی، تحقیقاتی ، صنعتی و تولیدی ارائه می کند، توانسته است در پروژه های بزرگی شرکت کرده و خدمات ارزشمندی را به این بخش ارائه نماید.

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه یاران سکو تجهیز

شرکت آئین تجهیز اسپادانا

شرکت آئین تجهیز اسپادانا، یکی از بهترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی است که در زمینه ساخت و نصب سکوبندی به صورت سفارشی اقدام کرده و از رویه سرامیک ضد اسید برای صفحات رویه کار استفاده نموده است تا بتواند بهترین کیفیت و ماندگاری را برای آن ها ایجاد نماید. همچنین، تولید هودهای شیمیایی (چوبی و فلزی) و هودهای لامینار مناسب مراکز بهداشتی، مدارس و دانشگاه های را طراحی کرده و عرضه می نماید. می توانید سفارش میزبندی خود را به این شرکت ارائه کنید.

شرکت آئین تجهیز اسپادانا

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی بهراد صنعت پاسارگاد

شرکت بهراد صنعت پاسارگاد، که طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه را بر اساس دانش روز دنیا در دست داشته است، مشاوره های لازم را در این خصوص ارائه کرده و بر اساس سفارش مشتری و نیازمندی های آزمایشگاه، تجهیزات و میزهای مورد نیاز را ارائه می کند. از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع هودهای آزمایشگاهی، کابینت و کمد های نگهداری مواد و شیرآلات آزمایشگاهی اشاره نمود.

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی بهراد صنعت پاسارگاد

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه طاها تجهیز

شرکت طاها تجهیز، یکی از بهترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی است که توانسته است در تولید و تجهیز آزمایشگاه های تحقیقاتی، صنعتی و درمانی نقش موثری داشته و با استفاده از دانش روز دنیا، بهترین امکانات را در بخش آزمایشگاهی ارائه نماید. این شرکت که بر اساس طرح های استاندارد شده، میزبندی خود را ارائه می کند، قیمت های مناسبی را نیز برای آن منظور کرده است.

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه طاها تجهیز

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی فرپژوه

از دیگر شرکت هایی که در طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه پیشرو بوده و به نامی آشنا تبدیل شده است، شرکت مهندسی فرپژوه می باشد که اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی زیادی را در زمینه های سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین به شرکت ها، مراکز درمانی و آموزشی، صنایع مختلف و … ارائه کرده است. این شرکت که از بهترین کیفیت در مواد اولیه خود بهره می برد، همواره استانداردهای ملی و بین المللی را در نظر داشته است.

تولید کننده سکوبندی آزمایشگاهی فرپژوه

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه پترونیک صنعت

شرکت مهندسی پترونیک صنعت، یکی از بهترین تولید کنندگان سکوبندی آزمایشگاهی است که توانسته است با موفقیت در خصوص سکوبندی آزمایشگاه های صنایع غدایی فعالیت کند. این شرکت با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه استاندارد شده، اقدام به طراحی و تجهیز میزهای آزمایشگاهی کرده است که همراه با سایر تجهیزاتی همچون انواع هود و میز توزین ارائه می شود.

طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه پترونیک صنعت

کیمیا طب گستر

کیمیا طب گستر، از دیگر شرکت های فعال در طراحی و ساخت میزبندی آزمایشگاه است که فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و به صورت تخصصی و حرفه ای، از تجهیزات و لوازم با کیفیت بالا بهره برده است تا بتواند بهترین خدمات را در بخش آزمایشگاهی ارائه نماید. این شرکت که پروژه های بزرگی را در صنایع مختلف اجرا کرده است، طول عمر بالایی را برای میزبندی های ارائه شده تضمین می نماید.

کیمیا طب گستر