نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت | کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت آورده شده است. لوازم خانگی کوچک برقی، از جمله تجهیزات ضروری در هر خانه محسوب می شوند. امروزه کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی و دیگر لوازمی همچون خردکن، غذاساز، همزن و … اقدام به طراحی و ساخت دستگاه هایی رقابتی می کنند تا بتوانند سهم بالاتری از این بازار داشته باشند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان چرخ گوشت

تولیدکننده چرخ گوشت پارس خزر

شرکت پارس خزر، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1347 در صنعت لوازم خانگی بزرگ و کوچک شروع کرده و از برندهای مطرح در این حوزه می باشد. پارس خزر با تکیه بر خط تولید پیشرفته خود و ظرفیت بالای کارخانه، توانسته است تنوع زیادی را در تولیدات خود به کار ببندد. ضمن آنکه همواره مطابق با دانش روز دنیا و استانداردهای تعیین شده، محصولات خود را گسترش داده است. طراحی های مدرن این برند، آن را از دیگر محصولات متمایز کرده است.

تولیدکننده چرخ گوشت پارس خزر

کارخانه تولید گوشت کوب برقی تکنو

شرکت تکنو، یکی از کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی است که دارای سابقه فعالیت 50 ساله در صنعت لوازم خانگی داشته و همواره تمرکز خود را بر کیفیت محصولات قرار داده است. این شرکت که طراحی های زیبایی را بر روی محصولات خود در نظر می گیرد، همواره با کنترل کیفیت دقیق کالاها، سعی در ارائه محصولاتی بادوام و کاربردی به مشتریان داشته است. استفاده از فناوری های روز و تخصص پرسنل مجرب، باعث رشد روزافزون این برند است.

کارخانه تولید گوشت کوب برقی تکنو

تولیدکننده چرخ گوشت تولیپس

برند تولیپس که از شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایجاد شده است، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت محسوب می شود که محصولاتی با کیفیت بالا را در لوازم خانگی کوچک و بزرگ طراحی و تولید نموده است. استفاده از قطعات و تجهیزات استاندارد شده و با دوام، دلیل کیفیت بالایی این محصولات است. این شرکت که در ابتدا از تکنسین ها و فناوری های شرکت ژاپنی بهره برده است، اکنون با تکیه بر پرسنل فنی خود، توانسته است کیفیت لوازم خانگی خود را ارتقا دهد.

تولیدکننده چرخ گوشت تولیپس

کارخانه تولید گوشت کوب برقی سام

یکی از کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی، شرکت معتبر سام است که لوازم و دستگاه های برقی خانگی را در بالاترین سطح کیفیت طراحی و تولید می کند. شرکت سام که فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1392 شروع کرده است، یکی از برندهای مطرح و قابل اعتماد در لوازم خانگی کوچک و بزرگ شناخته می شود که همواره تضمین دوام و سلامتی دستگاه های خود را نیز به مشتریان ارائه می کند. اکنون این شرکت با تنوع بالایی محصولات خود را به بازار داخلی عرضه می نماید.

کارخانه تولید گوشت کوب برقی سام

تولیدکننده چرخ گوشت ویداس

شرکت ویداس، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت محسوب می شود که با در نظر گرفتن استانداردهای ملی و بین المللی توانسته است محصولاتی رقابتی را به بازار عرضه کند. ضمن آنکه همواره با استفاده از قطعات درجه یک و با دوام، تمرکز خود را بر ارتقا کیفیت محصولات گذاشته است. از سویی دیگر، طراحی های زیبا و مدرنی را نیز در لوازم خانگی تولید شده در نظر دارد.

تولیدکننده چرخ گوشت ویداس

کارخانه جی پلاس

شرکت گلدیران پلاس که با نام جی پلاس نیز شناخته می شود، زیرمجموعه شرکت بزرگ گلدیران است که دارای سابقه 30 ساله در لوازم خانگی کوچک و بزرگ می باشد. جی پلاس که یکی از کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی محسوب می شود، نوآوری ها و طراحی های خاصی را در محصولات خود در نظر دارد تا بتواند رضایت مندی مشتریان خود را حفظ کند. این شرکت که دارای امکانات و خط تولید پیشرفته ای است، با ارائه خدمات باکیفیت، سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده است.

کارخانه جی پلاس

تولیدکننده چرخ گوشت اسنوا

یکی از بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت و دیگر لوازم خانگی برقی که در بازار داخلی خوش درخشیده است، اسنوا می باشد. این شرکت که دستگاه هایی کاربرپسند و زیبا را با دوام عالی به بازار عرضه می کند، از برندهای محبوب در حوزه لوازم خانگی آشپزخانه است. بهره مندی از پرسنل فنی با تجربه و امکانت پیشرفته در خط تولید، باعث شده است که هر روزه شاهد رشد این برند معتبر باشیم.

تولیدکننده چرخ گوشت اسنوا

کارخانه تولید گوشت کوب برقی تیوا

گروه تولیدی تیوا، یکی از کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی محسوب می شود که با سابقه ای عالی در صنعت لوازم خانگی فعالیت داشته و محصولاتی با کیفیت را عرضه می کند. در نظر گرفتن استانداردهای ملی و جهانی در تولید این محصولات و طراحی های نوآورانه و زیبا، محصولات تیوا را در بازار داخلی به شهرت رسانده است. از سویی دیگر، پرسنل متعهد و ظرفیت بالای تولید محصولات در کارخانه، این امکان را فراهم کرده است که تنوع تولیدات نیز افزایش یابد.

کارخانه تولید گوشت کوب برقی تیوا

تولیدکننده چرخ گوشت ساتیا

شرکت ساتیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت است که سابقه ای درخشان در حوزه لوازم خانگی کوچک برقی داشته و همواره از تکنولوژی و دانش روز دنیا برای ارتقا کیفیت آنها بهره برده است. از سویی دیگر، مطابق با تقاضای بازار، محصولاتی باکیفیت با امکاناتی نوین طراحی کرده است تا بتواند رضایت مندی مشتریان خود را کسب کند.

تولیدکننده چرخ گوشت ساتیا

شرکت لوازم خانگی پارس

شرکت لوازم خانگی پارس، یکی از کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و با تکیه بر خطوط تولید پیشرفته خود و سرمایه گذاری های انجام شده، تولیدات خود را گسترش داده است.

شرکت لوازم خانگی پارس