نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین سازندگان ماشین آلات داروسازی| تجهیزات و دستگاه های صنعت دارو

در اینجا لیستی از بهترین سازندگان ماشین آلات داروسازی آورده شده است. این دستگاه های پیشرفته مربوط به صنعت داروسازی، مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و ساخته می شوند تا بتوانند پاسخگوی بخش های مختلف در کارخانه های ساخت دارو باشند. تجهیزات و دستگاه های صنعت دارو، به خطوط تولید دارو کمک می کنند تا بتوانند محصولات را ایمن و بهداشتی تولید نمایند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران فارما در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین سازندگان ماشین آلات داروسازی

سازنده ماشین آلات داروسازی هواتراز یکتای سپاهان

شرکت هواتراز سپاهان، یکی از بهترین سازندگان ماشین آلات داروسازی است که تولید تجهیزاتی مانند دستگاه های سیستم تهویه مطبوع مرکزی، ایرواشر، فیلتراسیون صنعتی، هواساز و دستگا ههای رطوبت ساز را در دست دارد. این کارخانه که در نزدیکی اصفهان راه اندازی شده است؛ امکانات پیشرفته ای را در خط تولید خود داشته و از دانش فنی روز برای آن استفاده شده است.

سازنده ماشین آلات داروسازی هواتراز یکتای سپاهان

تجهیزات صنعت داروی هوای ناب باران

شرکت هوای ناب باران، یکی از شرکت های فعال در این حوزه است که در تولید سیستم های تهویه مطبوع کارخانه های داروسازی از تجهیزات مدرنی بهره می برد. تجهیزات و دستگاه های صنعت دارو این شرکت در راستای بهینه سازی مصرف انرژی طراحی شده است و مورد استفاده در صنایع مهمی مانند صنعت درو و پزشکی است. این شرکت که همواره استانداردهای جهانی را در تولیدات خود در نظر داشته است، توانسته سیستم های پیشرفته ای را در اختیار صنایع مرتبط قرار دهد.

تجهیزات صنعت داروی هوای ناب باران

سازنده ماشین آلات داروسازی زیست فناوری پایاژن

شرکت زیست فناوری پایاژن، یکی از سازندگان ماشین آلات داروسازی است که فعالیت خود را از سال 1389 راه اندازی کرده و در راستای پاسخ به صنایع داروسازی و تجهیز این کارخانه ها، تولیدات خود را گسترش داده است. این شرکت که در جهت مشاوره و پشتیبانی فنی نیز همکاری های سازنده ای با شرکت های دارویی داشته است، مواد اولیه و تجهیزات را  از بهترین سازندگان ماشین آلات داروسازی  تامین  می کند که در حوزه های تخصصی بیوتکنولوژی، غذایی و دارویی است.

سازنده ماشین آلات داروسازی زیست فناوری پایاژن

دستگاه های صنعت دارو صنایع آرال شیمی

صنایع آرال شیمی، تجهیزات و دستگاه های صنعت دارو را طراحی و تولید می کند که از آن جمله می توان به تولید انواع شوینده های تخصصی و انواع ضد عفونی کننده اشاره کرد. این شرکت که دارای سابقه 10 ساله در صنعت دارو است، همواره از دانش روز دنیا بهره برده و خط تولید پیشرفته ای را در کارخانه خود راه اندازی کرده است.

دستدستگاه های صنعت دارو صنایع آرال شیمیگاه های صنعت دارو صنایع آرال شیمی

سازنده ماشین آلات داروسازی رادین صنعت فراز پارس

شرکت رادین صنعت فراز پارس، یکی از سازندگان ماشین آلات داروسازی است که سیستم های تهویه مطبوع را که مورد نیاز صنایع مختلف به ویژه داروسازی است طراحی و تولید می کند. این شرکت که از سیستم های هایژنیک بهه می برد، توانسته است محیطی تمیز و عاری از آلودگی را برای کارخانه های داروسازی فراهم کند. این شرکت معتبر که از روش های نوین برای تولید محصولات با کیفیت خود بهره می برد، استانداردهای جهانی را در نظر دارد.

سازنده ماشین آلات داروسازی رادین صنعت فراز پارس

زیست فرایند صنعت صبا

شرکت زیست فرایند صنعت صبا، یکی از تامین کنندگان تجهیزات و دستگاه های صنعت دارو است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و ساخت تجهیزات بخش تولید فرآورده های زیستی را در دست دارد. این شرکت که در مسیر توسعه اقدام به طراحی و ساخت فرمانتورهای آزمایشگاهی و نیمه صنعتی کرده و  توانسته است در حوزه تجهیزات زیست فناور به پیشرفته های زیادی دست یابد.

زیست فرایند صنعت صبا

سازنده ماشین آلات داروسازی سازگر

شرکت سازگر، یکی از سازندگان ماشین آلات داروسازی است که فعالیت خود را از سال 1371 شروع کرده و انواع اتوکلاوهای پیشرفته بیمارستانی و پزشکی را طراحی و تولید نموده است. این شرکت که دستگاه های امحاء زباله عفونی بیمارستانی، دستگاه ست شور دارویی و استریل را نیز در دست تولید دارد، مطابق با استانداردهای تعیین شده خط تولید خود را توسعه داده و همواره کیفیت محصولات را در اولویت خود قرار داده است.

سازنده ماشین آلات داروسازی سازگر

تجهیزات صنعت دارو سیناراد کالا

شرکت سیناراد کالا، یکی از تامین کنندگان تجهیزات و دستگاه های صنعت دارو است که از سال 1383 توانسته است به عنوان شرکت دارویی و بازرگانی به صورت تخصصی، نمایندگی شرکت های بزرگی مانند سرم ورک آلمان یا آریای روسیه را دریافت کرده و در تامین این تجهیزات قدم های موثری را بردارد. ضمن آنکه تمامی اقدامات این شرکت مطابق با استانداردها و ضوابط جهانی است.

تجهیزات صنعت دارو سیناراد کالا

سازنده ماشین آلات داروسازی آریا ماشین فجر

شرکت آریا ماشین فجر، یکی از سازندگان ماشین آلات داروسازی است که فعالیت خود را از سال 1372 شروع کرده و دستگاه ها و تجهیزات مربوط به صنایع داروسازی را طراحی و تولید نموده است. این شرکت که در صنعت دارو فعالیت خود را گسترش داده است، همواره در تولید و نصب ماشین آلات مورد نیاز صنایع دارویی و غذایی پیشرو بوده و از به روز ترین دانش روز بهره می برد.

تجهیزات دارویی عمران سازان مهاب

عمران سازان مهاب، به عنوان شرکت مهندسی در زمینه ساخت و راه اندازی تجهیزات و دستگاه های صنعت دارو فعالیت گسترده ای داشته و با 20 سال سابقه فعالیت در این حوزه، خدمات شایسته ای را به صنایع مختلف به ویژه دارو ارائه کرده است. دستگاه های تصفیه فاضلاب و آب از جمله تجهیزاتی است که این مجموعه به همراه سیستم های یو وی و ازن طراحی و تولید می کند.

تجهیزات دارویی عمران سازان مهاب