نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان میلگرد ساده | کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار آورده شده است. امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون این صنعت، به سادگی می توان از کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار و ساده، محصولاتی با کیفیت بالا را تهیه نمود. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار

تولیدکننده میلگرد فولاد اطلس گلستان

کارخانه فولاد اطلس گلستان، یکی از تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و در شهرک صنعتی بندر گز اقدام به تولید میلگرد و دیگر محصولات مشابه نموده است. این شرکت که در راستای ارتقا کیفیت و افزایش ظرفیت اقدام، محصولات خود را استاندارد کرده است، با تغییر مالکیت کارخانه به نام آقای دکتر علی فراهانی مجد تولیدات خود را گسترش داده است. بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و پرسنلی متعهد، از جمله پایه های موفقیت تولید انواع مقاطع فولادی در این کارخانه است.

تولیدکننده میلگرد فولاد اطلس گلستان

کارخانه تولید میلگرد آجدار و ساده فولاد خراسان

فولاد خراسان که از کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار و ساده است، از سال 1381 فعالیت خود را شروع کرده و با ظرفیت تولید 630 هزار تن بیلت، 550 هزار تن میلگرد و حدود 1.6 میلیون تن آهن اسفنجی ، تولیدات خود را گسترش داده است. ضمن آنکه در برنامه و طرح های توسعه خود در حال گندله سازی است که در ظرفیت 5/2 میلیون تن عرضه خواهد شد.

کارخانه تولید میلگرد آجدار و ساده فولاد خراسان

تولیدکننده میلگرد فولاد سیرجان

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان، یکی از تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار است که فعالیت خود را در استان کرمان و از سال 1388 شروع کرده است. این شرکت که به عنوان یکی از زیرمجموعه های صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس شناخته می شود، با سرمایه ثبتی قابل توجهی اقدام به احداث 7 کارخانه نموده است که 3 کارخانه آن مربوط به کارخانه فولادسازی و 3 کارخانه نیز مربوط به تولید آهن اسفنجی بوده و کارخانه نورد که شامل تولید محصولات نوردی است.

تولیدکننده میلگرد فولاد سیرجان

صنایع فولاد نگین اردکان

صنایع فولاد نگین اردکان، از کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار و ساده است که تولید مقاط فولادی را در شهرستان اردکان آغاز کرده و از سال 1401 فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرده است. در اولین گام، این شرکت میلگردهای خود را مطابق با استاندارد ملی و اروپا تولید نموده که در اندازه های 8 الی 32 میلیمتر بوده است. مرغوبیت بالای این محصولات، باعث رشد و توسعه فعالیت های این کارخانه شده است.

صنایع فولاد نگین اردکان

تولیدکننده میلگرد فولاد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان یکی از تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار است که از سال 1389 فعالیت خود را شروع کرده و میلگردهای ساختمانی را در سایزهای بین 8 الی 32 میلیمتر به بازار عرضه کرده است. این شرکت که در صنعت فولاد نامی پرآوازه است با خرید ماشین آلات صنعتی اروپایی و بهره مندی از متخصصین داخلی فعالیت خود را توسعه داد. همچنین انواع مقاطع فولادی را طراحی و تولید نمود و به بازار عرضه کرد.

تولیدکننده میلگرد فولاد آناهیتا گیلان

کارخانه تولید میلگرد فولاد روهینا جنوب

مجتمع فولاد روهینا جنوب از کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار و ساده است که فعالیت های خود را از سال 1389 شروع کرده است. این شرکت که دارای واحدهای نورد 500هزار تنی مقاطع فولادی و میلگرد است، واحد ذوب و نورد پیوسته را نیز راه اندازی کرده است تا به یکی از صادر کنندگان محصولات فولادی تبدیل شود. ضمن آنکه با ظرفیت بالای تولید، به خوبی پاسخگوی بازار داخلی خواهد بود.

کارخانه تولید میلگرد فولاد روهینا جنوب

تولیدکننده میلگرد فولاد رهنمون صنعت

مجتمع فولاد رهنمون صنعت، یکی از تامین کنندگان میلگرد ساده و آجدار است که به صورت حرفه ای و تخصصی از سال 1395 فعالیت خود را در حوزه صنعت فولاد کشور شروع کرده و تامین و توزیع این محصولات را در برنامه داشته است. بنابراین بخش عمده ای از فعالیت های خود را بر عرضه آهن آلات صنعتی و ساختمانی گذاشته است. همچنین در راستای پاسخ به تقاضای بازار به ویژه صنعت ساختمان سازی، انواع میلگرد، ورق و تیرآهن را با قیمت مناسب عرضه می کند.

تولیدکننده میلگرد فولاد رهنمون صنعت

فرا فولاد برتر پارسیان

فرا فولاد برتر پارسیان، به عنوان تامین کننده مواد اولیه صنعت فولاد از کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار و ساده شناخته می شود و در صنایع فولاد فعالیت های خود را گسترش داده است. این شرکت که از نیروی متخصص و جوان بهره می برد، مواد اولیه صنایع ذوب و نورد فولاد را در مقاطع مختلف تامین کرده و در چرخه این صنعت نقش مهمی را داشته است.

فرا فولاد برتر پارسیان

تولیدکننده میلگرد آذر فولاد امین

صنایع آذر فولاد امین، یکی از تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار است که از سال 1388 در حوزه صنعت فولاد فعالیت های خود را گسترش داده و مجوز خود را از وزارت معدن دریافت کرده است. این شرکت که در دو فاز کارخانه خود را توسعه داده است، در فاز اول کارخانه نورد میلگرد را با ظرفیت 300هزار تن راه اندازی کرد و در فاز دوم ظرفیت را به 600هزار تن رساند. این شرکت که استانداردهای ملی و بین المللی را در خصوص تولید میلگردها دریافت کرده است، گریدهای مختلف را در سایزهای بین 8 الی 32 تولید کرده و عرضه می کند.

تولیدکننده میلگرد آذر فولاد امین

کارخانه تولید میلگرد آجدار و ساده اسپاد فولاد آسیا

شرکت اسپاد فولاد آسیا، به عنوان تامین کننده مقاطع فولادی از کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار و ساده محسوب می شود که با 10 سال تجربه و تخصص در حوزه محصولات فولادی فعالیت های خود را گسترش داده و مواد اولیه کارخانه های نورد و ذوب را نیز تامین نموده است. ضمن انکه در تامین آهن آلات پروژه های ساختمانی و صنعتی نقش مهمی داشته و از شرکت های بازرگانی موفق در این حوزه به شمار می آید.

کارخانه تولید میلگرد آجدار و ساده اسپاد فولاد آسیا