نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی

برندهای مطرح فرآورده های گوشتی در ایران ، محصولاتی با کیفیت بالا را که قابل رقابت با مارک های معتبر جهانی است را تولید می نمایند. بهترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی ، تنوع محصولات خود را در راستای تصاحب بیشتر بازار حفظ کرده و با تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی در سطح ممتاز، در این رقابت موفق بوده اند. می توانید به راحتی از بهترین مارک فرآورده های گوشتی در ایران ، محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید.

برترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی

صنایع غذایی موجان

صنایع غذایی موجان که با نام تجاری تام فعالیت دارد، به عنوان یکی از برندهای مطرح فرآورده های گوشتی در ایران شناخته شده و از سال 1372 در راستای تامین غذایی سالم در کشور، فعالیت های خود را توسعه داده و اقدام به پرورش دام و طیور و ایجاد گلخانه های متعدد نموده تا بتواند مواد اولیه سالم، طبیعی و با کیفیت را در چرخه تولیدات خود وارد نموده و مزرعه موجان را راه اندازی نماید. این که از بهترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی می باشد، محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی را به بازارهای داخلی و منطقه ارائه می نماید.

شرکت فرآورده های گوشتی مام

شركت تهران همبرگر که با نمام تجاری فرآورده های گوشتی مام فعالیت دارد، به عنوان بهترین مارک فرآورده های گوشتی در ایران از سال 1354 فعالیت خود را شروع کرده و با تولید صنعتی این فرآورده های غذایی سالم مطابق استانداردهای داخلی، به یکی از شرکت های موفق در این حوزه تبدیل شده است که ضمن توسعه فیزیکی، به ارتقاء کیفی محصولات نیز توجه خاص داشته است. این شرکت که در تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی فعالیت های خود را گسترش داده است، اولین تولید كننده فرآورده های گوشتی خام منجمد در کشور بوده و تولید فرآورده های گوشتی، همبرگر، کباب لقمه، انواع ناگت را در برنامه دارد.

فرآورده های گوشتی ارویی

صنایع فرآورده های گوشتی اروئی، یکی از برندهای مطرح فرآورده های گوشتی در ایران است که از سال 1357 فعالیت خود را شروع کرده و با گسترش واحدهای تحقیق و توسعه خود و سالن های تولید ماشین آلات مدرن آلمانی، سوئیسی و آمریکایی خود، توانسته است موفقیت های زیادی را رقم بزند که منجر به آن شده است که 1100 تن در سال تولید انواع برگر و كباب لقمه، محصولات سوخاری نیمه آماده، انواع پیتزا و جوجه کباب را در بنرامه داشته و به فروشگاه های بزرگ در کشور توزیع نماید. این که از بهترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی می باشد، سهم بالایی از بازار داخلی و منطقه را از آن خود کرده است.

فرآورده های گوشتی آندره

فرآورده های گوشتی آندره، یکی از برندهای قدیمی و با اعتبار بالاست که فعالیت خود را از سال 1316 شروع کرده و محصولات خود را به دلیل کیفیت بالا، در بسیاری از رستوران ها و فست فودهای کشور ارائه می کند. این که از بهترین مارک فرآورده های گوشتی در ایران است، با بهره مندی از کارخانه ای مدرن، تولید انواع کالباس و سوسیس را در برنامه داشته و با بهره مندی از متخصصین صنایع غذایی و تجهیزاتی مطابق با استانداردهای داخلی و جهانی موفق به تولید بهترین کیفیت تولید فرآورده های گوشتی شده و در تنوع شصت نوع در قالب تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی آماده کرده و آن ها را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.

شرکت پاک تلیسه

شرکت صنايع غذائی پاک تليسه، از برندهای مطرح فرآورده های گوشتی در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1358 شروع کرده و تولید فرآورده های گوشتی و پروتئینی را با نوآوری و تخصص پرسنل خود، در دست داشته است که مطابق با استانداردها و گواهینامه های داخلی و بین المللی است. هدف این شرکت، تامین کیفیت و نوآوری بیشتر در تولید انواع محصولات پروتئینی بوده است که با تکیه بر تجهیزاتی مدرن و دانش روز دنیا، محقق شده و اکنون از برندهای موفق و از بهترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی به شمار می آید.

صنایع غذایی مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین، از بهترین مارک فرآورده های گوشتی در ایران است که از سال 1381 فعالیت خود را شروع کرده و در تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی از تجارب و تخصص پرسنل خود بهره برده و محصولاتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه داشته است. این برند که با تکمیل کردن سبد محصولات خود، توانسته تقاضای بازار را به خوبی پاسخ گو باشد، به عنوان یکی از برندهای مطرح، تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی را در بهترین کیفیت، آماده عرضه به بازارهای داخلی و خارجی کرده است.

پاکدام پارس

شرکت فرآورده های گوشتی پاکدام پارس، از برندهای مطرح فرآورده های گوشتی در ایران است که فعالیت خود را از سال 1369 در ظرفیتی بالا شروع کرده و با دریافت مجوزهای لازم از مراجع، اقدام به تولید انواع سوسیس و کالباس از گوشت قرمز و سفید کرده و بهترین کیفیت را در تولیدات خود، در نظر داشته است. این شرکت که اکنون از بهترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی به شمار می آید، قیمت مناسبی را برای محصولات خود منظور نموده است.

آترین پروتئین

مجتمع صنایع غذایی آترین پروتئین، از دیگر شرکت های مطرح است که از سال 1388 فعالیت خود را شروع کرده و یکی از بهترین مارک فرآورده های گوشتی در ایران به شمار می آید که در ظرفیتی بالا و تنوع مناسب، محصولات خود را از قبیل انواع سوسیس، کالباس، انواع برگر و کباب، بسته بندی گوشت قرمز، مرغ و ماهی، انواع گوشت های همچون جوجه کباب، استیک گوشت، میگوی زعفرانی، انواع ناگت، فلافل، خمیر پیتزای نیمه آماده و خمیر پیراشکی و انواع پنیر پیتزا را به بازار عرضه داشته است که تماما با کیفیت بالایی در تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی ارائه می شود.

آراپروتئین

شرکت آراپروتئین، از دیگر شرکت های مطرح و از برندهای مطرح فرآورده های گوشتی در ایران می باشد که با نام تجاری کارین فعالیت داشته و اقدام به تولید انواع سوسیس، کالباس، برگر و کباب لقمه در سطح و ظرفیت بالایی کرده است که ضمن در نظر گرفتن کیفیت بالا، قیمت های مناسب را نیز منظور کرده و به بازارهای داخلی و خارجی، توزیع می نماید. از همین روست که از بهترین تولید کنندگان محصولات پروتئینی منظور می شود.

پویا پروتئین

شرکت پویا پروتئین، از دیگر شرکت های موفق و بهترین مارک فرآورده های گوشتی در ایران می باشد که فعالیت های خود را از سال 1376 شروع نموده و در تولید و بسته بندی انواع گوشت قرمز و سفید و فرآورده های گوشتی سوسیس ، کالباس و همبرگر، موفقیت های بالایی را کسب نموده و اکنون در تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی با کیفیت بالا، در بازارهای داخلی و خارجی شناخته می شود.