نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز | شرکت های تولید کننده دیرگدازها

یکی از محصولاتی که در بسیاری از صنایع مورد نیاز بوده و توسط بهترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز ، تولید و عرضه می شود، انواع ورق و منسوجات نسوز است. امروزه معتبرترین شرکت های تولید کننده دیرگدازها ، این محصولات را در بهترین کیفیت و قابل رقابت با دیگر کمپانی های خارجی تولید کرده و در اختیار صنایع قرار می دهند. در این جا لیستی از بهترین های این بخش از صنعت معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز

تولید کننده فرآورده های نسوز تکتاز نسوز صنعت

تکتاز نسوز صنعت، یکی از بهترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز است که  مشاوره، تولید و عرضه منسوجات و ورق های نسوز را در اشکال مختلف در برنامه داشته و در بهترین کیفیت، به اشکال فایبرگلاس، فایبر سرامیک، سیلیکونی، تفلونی و میکا به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد. به گونه ای که توانسته است، به این بخش از تقاضای بازار، به خوبی پاسخ دهد.

تولید کننده فرآورده های نسوز تکتاز نسوز صنعت

شرکت ذوب و نسوز ایرانیان

شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان که با نام اختصاری زیکو فعالیت دارد، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده دیرگدازها می باشد که فعالیت خود را از سال 1361 شروع کرده و با بهره مندی از پرسنلی متعهد و متخصص، توانسته است محصولا تو خدمات ارزشمندی را در این حوزه ارائه نماید. همچنین، بخش تحقیق و توسعه این شرکت، در راستای توسعه محصولات فرآورده های نسوز، همواره همگام با دانش روز دنیا، فعالیت داشته است.

شرکت ذوب و نسوز ایرانیان

تولید کننده فرآورده های نسوز فرانسوز یزد

شرکت فرانسوز یزد، یکی از بهترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز است که فعالیت های خود را از سال 1376 شروع کرده و همکاری های سازنده ای با صنایع مطرح و بزرگ همچون شرکت فولاد آلیاژی ایران داشته است که در راستای طراحی و تولید کوره های این پروزه صورت گرفته است. این شرکت، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش به روز شده، موفق به ارائه محصولاتی کاربردی در صنعت نسوز شده که مورد توجه کمپانی های خارجی نیز می باشد.

تولید کننده فرآورده های نسوز فرانسوز یزد

شرکت های تولید کننده دیرگدازها تبریز

شرکت فرآورده های نسوز تبریز، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده دیرگدازها است که با سابقه ای سی ساله در تولید انواع فرآورده های نسوز شکل دار و بی شکل به شکل گسترده ای فعالیت داشته است. این شرکت که دارای امکانات خوبی همچون کوره دوار به ظرفیت 60 تن می باشد، خطوط تولید محصولاتی همچون کلسیناسیون مواد خام، خط مکانیزه خردایش و آسیاب و پودرهای مکانیزه شامل فیدرها، سرندهای طبقاتی آسیاب های چکشی را در دست داشته و در ظرفیت های مختلف تولید و ارائه نموده است.

شرکت های تولید کننده دیرگدازها تبریز

نیکان نسوز جی

شرکت توليدي و بازرگانی نیکان نسوز جی، یکی از بهترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز است که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و از تیم متخصص و مجرب در زمينه مواد نسوز بهره برده است. تولیدات این شرکت در حوزه محصولات نسوز، شامل انواع شاموتي، قليائي به شکل آجر ها و مواد ويژه نسوز بوده است که به همراه فيبرهاي سراميکي و گيره هاي فولادي نسوز به بازار عرضه می شود. این شرکت که در صنعت طراحی و تولید لایه نسوز کوره ها موفقیت های زیادی را کسب کرده است، به عنوان یکی از برندهای مطرح در این حوزه، شناخته می شود.

نیکان نسوز جی

شرکت آوران آترا

شرکت نسوزآوران آترا، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده دیرگدازها می باشد که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و از کارشناسان و مهندسان متخصص در این حوزه بهره می برد. هدف این شرکت، تامین و تجهیز تقاضای بازار در صنعت نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی است که از توانمندی های خاص و ماشین آلات به روز استفاده نموده و در بالاترین سطح کیفی و قیمت های مناسب، محصولات خود را به بازار عرضه می دارد.

شرکت آوران آترا

شرکت های تولید کننده دیرگدازها آذرشهاب تبریز

شرکت آذرشهاب تبریز، یکی از بهترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز است که با بهره مندی از بخش تحقیق و توسعه خود، همواره همراه با فناوری صنعت نسوز و تکنولوژی های این بخش از صنعت گام برداشته و موفقیت های زیادی را بدست آورده است به گونه ای که محصولات رقابتی خود را با بهترین کیفیت به بازارهای خارجی صادر کرده و سهم بالایی از بازار داخلی را از آن خود کرده است.

شرکت های تولید کننده دیرگدازها آذرشهاب تبریز

تولید کننده فرآورده های نسوز کانسار پژوه

شرکت کانسار پژوه، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده دیرگدازها می باشد که با مدیریتی توانمند و با بهره مندی از تجهیزاتی پیشرفته و دانش روز دنیا، توانسته است در این بخش از صنعت به موفقیت های زیادی دست یافته و با توجیه کیفی و فنی محصولات خود، سهم بالایی از فروش را در بازارهای خارجی، تصاحب نماید.

تولید کننده فرآورده های نسوز کانسار پژوه

شرکت های تولید کننده دیرگدازها ماهان ماشین

شرکت تولیدی کوره القایی ماهان ماشین، یکی از بهترین تولید کنندگان فرآورده های نسوز است که با سال های سابقه فعالیت  و تجربه، طراحی و تولید انواع کوره ‌های القایی را در دست داشته و بیش یکصد سیستم القایی فعال و ساخت کوره را در برنامه تولیدات خود داشته است. این شرکت به دلیل استفاده از استانداردهای جهان، موفق به راه اندازی این تجهیزات در کشورهای همسایه همچون آذربایجان و ازبکستان نموده است.

شرکت های تولید کننده دیرگدازها ماهان ماشین

راه صنعت

شرکت فرآورده های نسوز راه صنعت، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده دیرگدازها می باشد که از سال 1370 فعالیت خود را در صنعت نسوز شروع کرده و بالاترین کیفیت را در صنایع مختلفی همچون پتروشیمی، آهن و فولاد، سیمان، شیشه و کاشی و سرامیک ارائه کرده است.

راه صنعت