نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین سازندگان تجهیزات توانبخشی | تولیدکنندگان لوازم کاردرمانی

یکی از بخش های مهم در بخش درمان، کاردرمانی است که تجهیزات آن توسط بهترین سازندگان تجهیزات توانبخشی طراحی و تولید می شود. تولیدکنندگان لوازم کاردرمانی، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا و دانش این بخش از درمان، توانسته اند به تجهیزاتی دست یابند که کمک موثری به افراد در این زمینه کرده است. در اینجا برخی از فعالان این حوزه را آورده ایم. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید. 

برترین سازندگان تجهیزات توانبخشی

سازنده تجهیزات توانبخشی سپید تن پرنیان پویش

شرکت سپید تن پرنیان پویش، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات توانبخشی است که در سال 1399 به عنوان فناور برتر و کارآفرین انتخاب شده و کارآفرین سازنده ماشین های خط تولید ماسک های N95 و N99 و ماسک سه بعدی  شناخته شده است. این شرکت دستگاه های ضد عفونی ماسک را طراحی و تولید کرده و ساق بلند هیدروتراپی را تولید نموده است. همچنین داراي تائيدیه ایمنی و اثر بخشی توليدات از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است.

سازنده تجهیزات توانبخشی سپید تن پرنیان پویش

تولیدکننده لوازم کاردرمانی زیفن

گروه زیفن، یکی از تولیدکنندگان لوازم کاردرمانی است که فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه طراحی، تولید و فروش محصولات طبی و ارگونومیک حرفه ای شروع کرده و خدمات ارزشمندی را با تنوع کالاهای خود به بخش توانبخشی داشته است. تنوع محصولات استاندارد شده و با کیفیت این برند، باعث شده است که مراکز درمانی و بیمارستانی بسیاری، از تولیدات آن استقبال کنند.

تولیدکننده لوازم کاردرمانی زیفن

سازنده تجهیزات توانبخشی سما طب پاکان

سما طب پاکان، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات توانبخشی است که محصولات خود را در دسته بندی های مختلفی همچون وسایل مربوط به ستون فقرات، انواع شکم بند و کلیه بند، وسایل مربوط به شانه و دست، وسایل مربوط به مچ و انگشت دست، انواع زانوبند، وسایل مربوط به مچ پا، کف پا و انگشتان پا را مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی طراحی و تولید نموده است.

سازنده تجهیزات توانبخشی سما طب پاکان

تولیدکننده لوازم کاردرمانی یکتا تجهیز البرز

شرکت یکتا تجهیز البرز، یکی از تولیدکنندگان لوازم کاردرمانی است که طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و توانبخشی را در دستور کار خود قرار داده و با تجربه 15 ساله خود، توانسته است محصولات و خدماتی در سطح کیفی جهانی ارائه کند. این شرکت که از مهندسینی مجرب بهره می برد، از روش های بهینه و تکنولوژی روز در حوزه تجهیزات توانبخشی استفاده کرده و با بهره مندی از کمپانی های بین المللی، توانسته است بازار خود را در سطح بین المللی توسعه دهد.

تولیدکننده لوازم کاردرمانی یکتا تجهیز البرز

ایده سلامت دانش

شركت ایده سلامت دانش، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات توانبخشی است که در حوزه تجهیزات توانبخشی و پزشکی فعالیت داشته و از امکانات پیشرفته و نمایندگی های انحصاری شرکت های مطرح دنیا بهره برده است تا محصولاتی با کیفیت عالی را ارائه کند. کارشناسان این شرکت، با ارائه خدمات شایسته، راهی نوین برای تامین بیشتر رضایت مشتریان خود فراهم کرده اند.

ایده سلامت دانش

سازنده تجهیزات توانبخشی توان افروز

توان افروز، یکی از تولیدکنندگان لوازم کاردرمانی است که دارای تجربه ای ارزشمند در این حوزه بوده و با تکیه بر دانش روز و پرسنل متخصص و ابزارهای پیشرفته، در حوزه فیزیوتراپی و کاردرمانی موفقیت های زیادی داشته و خدمات ارزشمندی را به سالمندان، کودکان cp، معلولین و تیف اوتیسم ارائه کرده است. این شرکت که دارای 25 سال سابقه مفید در این حوزه است، انواع تجهیزات و لوازم مصرفی توانبخشی را طراحی و به بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستانی ارائه نموده است.

سازنده تجهیزات توانبخشی توان افروز

تولیدکننده لوازم کاردرمانی موژان طب

موژان طب، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات توانبخشی است که دارای سابقه ای 20 ساله در این حوزه بوده و تجهیزات توانبخشی ویلچیر را در جهت ارتقاء سطح خدمات خود به توانیابان طراحی و تولید نموده است. این شرکت انواع ویلچر های برقی و بیمارستانی یا ارتوپدی را طراحی کرده و انواع واکر و عصاهای مخصوص توانبخشی را طراحی و تولید نموده است.

تولیدکننده لوازم کاردرمانی موژان طب

سازنده تجهیزات توانبخشی سپهران

شركت سپهران، یکی از تولیدکنندگان لوازم کاردرمانی است که از سال 1361 فعالیت خود را در حوزه تولید، واردات و فروش تجهیزات فیزیوتراپی، هیدروتراپی، توان بخشی و دستگاه ها و تجهیزات ارتوپدی گسترش داده است. این شرکت همواره در تلاش بوده است تا با ارائه محصولاتی در بهترین سطح کیفی خود، خدمات ارزشمندی را به توان یابان ارائه کند.

سازنده تجهیزات توانبخشی سپهران

تولیدکننده لوازم کاردرمانی توان تجهیز جاوید

شرکت توان تجهیز جاوید، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات توانبخشی است که تولید تجهیزات فیزیوتراپی و کاردرمانی را به صورت تخصصی و حرفه ای شروع کرده و با بهره مندی از تجربه و تخصص مدیران و پرسنل فنی خود توانسته است در این عرصه به موفقیت های چشم گیری دست یابد. تنوع محصولات این شرکت، خدمتی ارزشمند به توانیابان خواهد بود.

تولیدکننده لوازم کاردرمانی توان تجهیز جاوید

سرو پیکر توس

شرکت صنایع سرو پیکر توس، یکی از تولیدکنندگان لوازم کاردرمانی است که از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم و تجهیزات توانبخشی شروع کرده و محصولات استاندارد شده را در بالاترین سطح کیفیت به بازار عرضه کرده است. این شرکت که به واحدهای تولید، مونتاژ، تزریق قطعات پلاستیک، بخش رنگ و آبکاری، قالب سازی و ماشین کاری مجهز است، با کنترل کیفیت محصولات، سعی داشته است تا بهترین کالاهای توانبخشی را به بازار عرضه کند.