نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی | کارخانه های تولید کنسانتره و گندله

در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی معرفی شده اند. این محصولات که از طریق اکسایش سنگ آهن تهیه می شوند، به شکل های مختلفی مانند آگلومره یا خشته و گندله یا نرمه تولید خواهند شد. به عبارتی آهن با احیای مستقیم در کارخانه های تولید کنسانتره و گندله به اشکال مختلفی در می آید که مورد استفاده در صنایع مختلف خواهد بود. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی

تولیدکننده آهن اسفنجی توسعه آهن و فولاد گل گهر

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر، یکی از بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و تولید 7.3میلیون تن آهن اسفنجی و 3میلیون تن فولاد را در برنامه تولید خود قرار داده است. این شرکت که از توان داخلی و دانش روز دنیا بهره گرفته است، در عرضه تولید فولاد و آهن خوش درخشیده و محصولات فولادی خود را با قیمت و کیفیت عالی به بازار داخلی و خارجی عرضه داشته است.

تولیدکننده آهن اسفنجی توسعه آهن و فولاد گل گهر

کارخانه تولید کنسانتره و گندله فولاد اردکان

مجتمع فولاد اردکان، از کارخانه های تولید کنسانتره و گندله محسوب می شود که در زمینه تولید آهن اسفنجی فعالیت های گسترده ای داشته و نیاز داخلی کارخانه های فولاد را تامین نموده است. زنجیره تولید این شرکت شام واحد کنسانتره، گندله سازی، ذوب و فولاد و نورد است که در منطقه اردکان یزد راه اندازی شده است. این شرکت محصولات خود را به بازار داخلی و خارجی که شامل کشورهای منطقه و آسیایی می شود عرضه کرده است.

کارخانه تولید کنسانتره و گندله فولاد اردکان

تولیدکننده آهن اسفنجی فرا فولاد برتر پارسیان

شرکت فرا فولاد برتر پارسیان، یکی از بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی است که به عنوان تامین کننده مواد اولیه صنعت فولاد شناخته شده است. این شرکت با تکیه بر توان پرسنل متخصص و پویای خود و تجهیزات پیشرفته در خط تولید، توانسته است مواد اولیه ذوب و نورد فولاد را تامین کرده و محصولات فولادی پرکاربردی را در این چرخه عرضه کند.

تولیدکننده آهن اسفنجی فرا فولاد برتر پارسیان

کارخانه تولید کنسانتره اسپاد فولاد اسیا

شرکت اسپاد فولاد آسیا، تامین کننده معتبری از کارخانه های تولید کنسانتره و گندله محسوب می شود که با سابقه 10 ساله خود در این حوزه، اقدام به خرید و فروش مواد اولیه مربوط به حوزه صنایع فولاد نموده است. این شرکت که در صنعت فولاد تجربه موثری دارد، از کارشناسان متخصص خود بهره گرفته و همکاری های سازنده ای را با کارخانه‌های ذوب و نورد داشته است. همچنین در تامین آهن آلات موردنیاز پروژه‌های ساختمانی نیز مفید ظاهر شده است.

کارخانه تولید کنسانتره اسپاد فولاد اسیا

تولیدکننده آهن اسفنجی ساینا فولاد گلپا

شرکت ساینا فولاد، یکی از بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی است که با سابقه 25 ساله در این حوزه، فعالیت های خود را گسترش داده و در زمینه استخراج صنعت معدن، به صورت تخصصی فعالیت نموده است. این شرکت که مواد اولیه صنعت آهن و فولاد را تامین می کند، در صنعت تولید فروآلیاژ و شمش آلومینیوم نیز سرمایه گذاری کرده و به عنوان تامین کننده این بخش شناخته می شود.

تولیدکننده آهن اسفنجی ساینا فولاد گلپا

کارخانه تولید گندله فولاد کاویان گهر سیرجان

فولاد کاویان گهر سیرجان، از کارخانه های تولید کنسانتره و گندله محسوب می شود که در حوزه آهن و فولاد فعالیت داشته و با تکیه بر تجهیزات پیشرفته در خط تولید و بهره مندی از دانش و تکنولوژی به روز شده توانسته است محصولات خود را توسعه داده و بهبود ببخشد. این شرکت که از سال 1396 با سرمایه قابل توجهی راه اندازی شده است همکاری سازنده ای در صنعت فولاد و صنایع پایین دستی داشته است. ضمن آنکه، این شرکت توانایی آن را دارد تا کارخانجات کنسانتره آهن و نیز احیای اسفنجی به روش تونلی را راه اندازی کرده و مشاوره های تخصصی ارائه کند.

کارخانه تولید گندله فولاد کاویان گهر سیرجان

تولیدکننده آهن اسفنجی فولاد سیرجان

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان، یکی از بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی است که با سرمایه گذاری قابل توجهی خط تولید آهن اسفنجی را در سه کارخانه راه اندازی کرده و محصولات آن را توسعه داده است. این شرکت در کنار تولید آهن اسفنجی، در صنعت فولادسازی نیز فعالیت های گسترده ای داشته و حجم بالایی از میلگرد را نیز تولید می کند.

تولیدکننده آهن اسفنجی فولاد سیرجان

کارخانه تولید کنسانتره و گندله فولاد رهنمون صنعت

مجموعه مجتمع فولاد رهنمون صنعت، از کارخانه های تولید کنسانتره و گندله محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده است. این شرکت با اندوخته ای از تجارب در حوزه صنعت فولاد، اقدام به عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی نیز کرده است تا سهم بزرگی از این بخش بازار را از آن خود کند. در کنار آهن اسفنجی، می توانید تیرآهن ، میلگرد ، ورق فولادی را نیز از این کارخانه تهیه کنید.

کارخانه تولید کنسانتره و گندله فولاد رهنمون صنعت

تولیدکننده آهن اسفنجی فولاد غدیر نی ریز

مجتمع فولاد غدیر نی‏ریز، یکی از بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی است که هدف توسعه صنعت فولاد، اقدام به تولید 800هزار تن آهن اسفنجی و یک میلیون تن فولاد نموده است. این شرکت که در سال 1386 وارد مرحله سرمایه گذاری دولتی شده است، با مشارکت 65 درصدی شرکت سرمایه‏ گذاری غدیر فعالیت های خود را توسعه داده و محصولات خود را با ظرفیت بالایی به بازار عرضه کرده است.

تولیدکننده آهن اسفنجی فولاد غدیر نی ریز

فولاد خراسان

مجتمع فولاد خراسان، از کارخانه های تولید کنسانتره و گندله محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و در راستای توسعه فعالیت ها و تولید محصولات باکیفیت، از پیشرفته ترین تکنولوژی و استاندارهای ملی و بین المللی بهره برده است. این شرکت با تکیه بر کادر فنی مجرب، تولیدات انواع آهن اسفنجی، میلگرد، شمش و بریکت را گسترش داده است.

فولاد خراسان