نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان استارت و دینام | بهترین برندهای استارت خودرو

یکی از قطعات ضروری در انواع خودرو، استارت است که توسط بهترین تولیدکنندگان استارت و دینام مطابق با استانداردهای تعیین شده طراحی و تولید می شود. شما می توانید از بهترین برندهای استارت خودرو، این قطعات را تهیه کنید. در اینجا برخی از فعالان این حوزه معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان استارت و دینام

تولیدکننده استارت و دینام ایساکو

ایساکو، یکی از بهترین تولیدکنندگان استارت و دینام خودرو است که قطعاتی استاندارد را با خدماتی متمایز در اختیار مشتریان قرار می دهد. دسترسی آسان مشتریان به قیمت مناسب و قطعات استاندارد، از اهداف اصلی تولیدات این شرکت است. می توانید قطعات مورد نیاز خود را از این شرکت معتبر تهیه کرده و آسوده خاطر باشید که ایمنی خودرو و سرنشینان آن در نظر گرفته شده است.

تولیدکننده استارت و دینام ایساکو

برند استارت خودروی آوا توسعه آریا

شرکت آوا توسعه آریا، یکی از بهترین برندهای استارت خودرو است که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و با بهره مندی از خطوط تولید پیشرفته و بخش آزمایشگاهی مجهز، قطعات الکتریکی خودرو از جمله استارت و دینام را تولید کرده و در بازار قطعات یدکی عرضه می نماید. این شرکت قطعاتی همچون مجموعه کامل فن رادیاتور و موتور فن آن را نیز تولید و به فروش می رساند. این شرکت با نام تجاری فنام فعالیت دارد.

برند استارت خودروی آوا توسعه آریا

تولیدکننده استارت و دینام برادران منوری

گروه صنعتي برادران منوري یکی از بهترین تولیدکنندگان استارت و دینام خودرو است که با تجربه 35 ساله خود در این حوزه فعالیت داشته و قطعات استارت و دینام مربوط به خودروهای سبک و سنگین را تولید می نماید. این شرکت در راستای ارتقاء کیفیت تولیدات خود، گواهینامه بین المللی را نیز دریافت نموده است. هدف این شرکت آن است تا با کنترل کیفیت تولیدات، هر روزه سطح کیفی محصولات خود را ارتقاء بخشد.

تولیدکننده استارت و دینام برادران منوری

شرکت صنایع آهن و فولاد نور

صنایع آهن و فولاد نور، در کنار تنوع بسیار بالای خود در صنعت خودروسازی، یکی از بهترین برندهای استارت خودرو نیز محسوب می شود. این شرکت در تامین انواع ورق های مورد نیاز صنایع و فولادهای آلیاژی فعالیت داشته و تولید قطعات خودوریی از جمله انواع دینام خودروهای سبک و سنگین را در برنامه تولید خود قرار داده است که مطابق با استانداردهای داخلی است.

شرکت صنایع آهن و فولاد نور

برند استارت خودروی الدورا

گروه بازرگانی الدورا، یکی از بهترین تولیدکنندگان استارت و دینام خودرو است که از سال 1387 فعالیت خود را شروع کرده و فرآیند تولید قطعات خود را در بالاترین سطح کیفی قرار داده است. این شرکت که تحت دو برند الدورا و بالتین محصولات خود را ارائه و توزیع می کند، بهترین مواد اولیه را به کار گرفته تا بتواند بیشترین طول عمر را در قطعات تولیدی خود فراهم کند.

برند استارت خودروی الدورا

تولیدکننده استارت و دینام امکو

امکو، یکی از بهترین برندهای استارت خودرو است که فعالیت خود را با تولید قطعاتی مانند استارت و دینام، دیسک و صفحه کلاچ و لنت ترمز گسترش داده و در بازار قطعات خودرویی شناخته شده است. این شرکت که از مهندسین و نکنیسین های مجرب بهره می برد، محصولاتی با کیفیت بالا را تولید و عرضه می کند. این محصولات تماما مطابق با استانداردهای ملی بوده و دوام بالایی دارد.

تولیدکننده استارت و دینام امکو

برند استارت خودروی عظام

گروه قطعات خودرو عظام، یکی از بهترین تولیدکنندگان استارت و دینام خودرو است که فعالیت خود را در سال 1372 شروع کرده و از شرکت های شناخته شده در تولید قطعات خودرو می باشد. این شرکت که از تکنولوژی روز دنیا بهره مند است، قطعات با کیفیت را تولید کرده و با هدف پشتیبانی از صنعت خودرو، توانمندی های تولید خود را گسترش داده است.

برند استارت خودروی عظام

تولیدکننده استارت و دینام آیدین موتور

شرکت تولیدی صنعتی آیدین موتور، یکی از بهترین برندهای استارت خودرو است که فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و در تولید قطعات خودرو و طراحی آن، موفقیت های چشمگیری را کسب کرده است. این شرکت با بهره مندی از نیروی انسانی پویا و متخصص و بخش تحقیق و توسعه، توانسته است کیفیت محصولات خود را با استانداردسازی تضمین نماید. بخش قالبسازی این شرکت نیز مجهز بوده و در تامین قطعات برقی خودرو از جمله استارت و دینام، خدمات ارزشمندی را به این بخش از صنعت خودرو ارائه نموده است.

تولیدکننده استارت و دینام آیدین موتور

دنا فراز صنعت

شرکت دنا فراز صنعت که با نام تجاری دناکو فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان استارت و دینام خودرو است که از ابتدای سال 1378 که فعالیت خود را شروع نموده است در تامین قطعات و سیستم های با کیفیت قدم برداشته و از فرصت های موجود برای صادرات تولیدات خود استفاده نموده است.

دنا فراز صنعت

برند استارت خودروی ایسکرا

شركت ايسكرا اتوالكتريك، یکی از بهترین برندهای استارت خودرو است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و با ظرفیتی بالا و تجهیزات پیشرفته، اقدام به طراحی و تولید انواع دینام خودروهای سبک و سنگین نموده است. این شرکت همچنین انواع استارت های موتور احتراقی را نیز تولید می نماید. تنوع تولیدات این شرکت و کیفیت بالا و استاندارد شده این قطعات باعث شده است که به عنوان برندی خوشنام در صنعت خودرو شناخته شود.

برند استارت خودروی ایسکرا