نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان قطعات فولادی | کارخانه های تولید محصولات فولادی

در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان قطعات فولادی معرفی شده اند. این مقاطع فولادی که در صنایع مختلف مورد استفاده هستند در اشکال و نوع مختلف ساخته شده و در اختیار سازندگان قرار می گیرد. کارخانه های تولید محصولات فولادی بر اساس تقاضای بازار و صنایع، اقدام به تولید این قطعات می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان قطعات فولادی

تولیدکننده قطعات فولادی مجتمع فولاد کیمیا

صنايع ريخته گري كيميا چدن سپاهان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات فولادی است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و پرسنل مجرب و آزموده توانسته است در تولید قطعات و شمش چدن فعالیت های خود را توسعه دهد. این شرکت که از آزمایشگاه و مرکز تحقیق پیشرفته ای برخوردار است، محصولات خود را در بالاترین کیفیت و با ظرفیت بالا تولید می نماید. همچنین توانسته است در بازارهای خارجی در آسیا و اروپا نیز فعالیت داشته باشد.

تولیدکننده قطعات فولادی مجتمع فولاد کیمیا

صنایع فولاد کاویان گهر سیرجان

شرکت صنایع فولاد کاویان گهر سیرجان، از کارخانه های تولید محصولات فولادی است که با سرمایه قابل توجهی از سال 1396 فعالیت خود را شروع کرده و با ظرفیت 70هزار تن فولاد در این بازار فعالیت های خود را گسترش داده و موفق به تولید آهن اسفنجی و قطعات فولادی گردد.

صنایع فولاد کاویان گهر سیرجان

تولیدکننده قطعات فولادی نصر آذربایجان

شرکت فولاد نصر آذربایجان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات فولادی است که دارای تجربه 40 ساله در این حوزه بوده و در بخش بازرگانی تولید شمش و مقاطع فولادی فعالیت های گسترده ای داشته است. این شرکت که در حال راه اندازی واحد ذوب آهن است، قطعاتی مانند نبشی، میلگرد و تیرآهن را در دستور کار خود دارد. در نظر گرفتن استاندارد ملی و بین المللی و بهره مندی از مواد اولیه مرغوب باعث شده است که محصولات این شرکت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت نصر آذربایجان

کارخانه تولید محصولات فولادی ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب، از کارخانه های تولید محصولات فولادی است که فعالیت خود را از سال 1386 شروع کرده و قطعات فولادی را در اشکال و سایزهای مختلف به بازار عرضه کرده است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دانش فنی پرسنل مهندسی این شرکت بوده است. این کارخانه که در سه شیفت فعالیت دارد، در ظرفیتی بالایی محصولات خود را تولید کرده و توانسته در تامین فولاد شمال غرب کشور به موفقیت های زیادی دست یابد. قیمت قطعات فولادی را از کارشناسان این مجتمع دریافت کنید.

کارخانه تولید محصولات فولادی ظفر بناب

تولیدکننده قطعات فولادی جاوید بناب

مجتمع فولاد جاوید بناب، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات فولادی است که انواع مقاطع فولادی را با سابقه ای 20 ساله تولید می نماید. این شرکت که از امکانات زیربنایی خوبی برخوردار است و موقعیت آن در مسیر جاده ترانزیت و حمل و نقل ریلی واقع شده است، تولید محصولات با کیفیت استاندارد شده را در دست داشته و به بازار داخلی و خارجی ارسال می نماید. همچنین با بهره مندی از بخش های کنترل کیفیت و آزمایشگاه های پیشرفته، همواره کیفیت بالایی را برای محصولات خود در نظر می گیرد.

کارخانه ظفر بناب

کارخانه تولید محصولات فولادی کاوه تیکمه داش

شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش، از کارخانه های تولید محصولات فولادی است که با هدف ارتقاء تولید مقاطع فولادی و افزایش تولید ناخالص ملی، از فرصت های سرمایه گذاری بهره برده و توانسته است ظرفیت تولید خود را افزایش داده و علاوه بر پاسخگویی بازار ساختمانی داخلی، مازاد تولید خود را صادر نماید. این شرکت اکنون با تولید بالایی از میلگردهای ساختمانی، سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده است.

تولیدکننده قطعات فولادی جاوید بناب

شرکت فولاد ناب تبریز

شركت فولاد ناب تبريز، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات فولادی است که از سال 1382 فعالیت های خود را در تولید انواع مقاطع فولادی مانند نبشي, ناودانی و تیرآهن توسعه داده و همواره محصولات خود را بر اساس استانداردهاي ملی و جهاني طراحی نموده است. ضمن آنکه تمامی محصولات با قیمت مناسب و تنوع بالایی به بازار عرضه می شود.

کارخانه تولید محصولات فولادی کاوه تیکمه داش

تولیدکننده قطعات فولادی مهر سهند

شرکت فولاد مهر سهند، از کارخانه های تولید محصولات فولادی است که فعالیت خود را از سال 1387 با سرمایه گذاری خصوصی شروع کرده و از سال 1388 به بهره برداري رسیده است. این شرکت که با ظرفیت بالای توليد انواع لوله و پروفيل فولادي را در دستور کار خود دارد، تمامی مجوزها و استانداردهای لازم را اخذ نموده و مطابق با تقاضای بازار، اقدام به تولید محصولات فولادی می کند. می توانید تنوع این قطعات را در فولاد مهر سهند بررسی کنید.

شرکت فولاد ناب تبریز

کارخانه تولید محصولات فولادی پیشتاز

تولیدی صنعتی پیشتاز، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات فولادی است که با دقت بالا و کیفیت قابل قبولی قطعات خود را تولید می نماید. این شرکت انواع محصولات از جمله استیل آلیاژی، فولاد ضد سایل و فولاد نسوز را طراحی و تولید کرده و عرضه می کند. شما می توانید سفارش ریخته گری قطعات و آلیاژهای فولادی را به این برند ارائه کرده و قیمت قطعات فولادی و یا استیل را از این برند دریافت کنید.

تولیدکننده قطعات فولادی مهر سهند

تولیدکننده قطعات فولادی سهند ذوب

ریخته‌گری سهند ذوب، از کارخانه های تولید محصولات فولادی است که فعالیت خود را از سال 1383 و پس از دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت و معدن شروع نموده و در حوزه ریخته گری انواع قطعات فولادی و چدنی از امکانات آزمایشگاهی و قالب گیری بهره برده است تا بتواند ظرفیت تولید خود را به 5تن فولاد در روز و 10تن قطعات فولادی برساند. می توانید در خصوص قیمت این قطعات، با کارشناسان سهند ذوب در تماس باشید.

کارخانه پیشتاز