نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی | صنایع برودتی و یخچال صنعتی

یکی از اقلام ضروری فروشگاهی که بهترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی به آن توجه دارند، صنایع برودتی و یخچال های صنعتی و ویترینی است که در کیفیت ها و طرح های مختلف تولید و عرضه می شود. آنها می توانند در نمایش محصولات از جمله لبنیات و مواد پروتئینی، نقش مهمی را در بخش فروش ایفا کنند. در اینجا لیستی از بهترین تولید کنندگان آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی

تولید کننده یخچال فروشگاهی داموس

کارخانجات تولیدی صنایع برودتی داموس، یکی از بهترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی است که با بیست سال سابقه در این صنعت فعالیت دارد. این شرکت که طراحی و ساخت انواع یخچال های صنعتی و مدرن را در دست تولید دارد، توانسته است به تکمیل واحدهای فروشگاهی زیادی کمک موثری داشته باشد. این محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا و بهترین کیفیت ساخته شده اند و با قیمت مناسبی عرضه می شوند.

تولید کننده یخچال فروشگاهی داموس

صنایع برودتی و یخچال صنعتی الکترواستیل

شرکت الکترواستیل، از جمله شرکت های فعال در صنایع برودتی و یخچال صنعتی است که دارای سابقه فعالیت پنجاه ساله در تولید انواع یخچال های فروشگاهی و یخچال فریزرهای صنعتی در ظرفیت های مختلف بوده و انواع سردخانه های ظرفیت بالا را تولید می نماید. این شرکت معتبر و شناخته شده ، محصولات استاندارد شده خود را با قیمت های رقابتی و مناسب به بازار راهی می کند.

صنایع برودتی و یخچال صنعتی الکترواستیل

تولید کننده یخچال فروشگاهی رادسرما

شرکت رادسرما، یکی از بهترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی است که از ابتدای سال 1370 فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت طراحی، تولید و فروش تجهیزات صنعتی و فروشگاهی را در قالب یخچال فروشگاهی، سردخانه فریونی و دیگر تجهیزات فروشگاهی را در بهترین کیفیت به بازار عرضه نموده است. کیفیت بالا و زیبایی تجهیزات تولید شده به گونه ای است که بسیاری از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای همچون افق کوروش، آن ها را تهیه و به کار گرفته اند. این یخچال های فروشگاهی و ویترینی در قیمت های مناسبی عرضه می شوند. می توانید برای خرید محصولات، با بخش فروش در ارتباط باشید.

تولید کننده یخچال فروشگاهی رادسرما

صنایع برودتی و یخچال صنعتی تجهیز فرآیند پارس سرما

شرکت تجهیز فرآیند پارس سرما که به عنوان فعالان صنایع برودتی و یخچال صنعتی فعالیت گسترده ای داشت است با استناد به تجربه مدیران و پرسنل متخصص و به کارگیری دانش روز دنیا، توانسته است در طراحی و مهندسی یخچال های فروشگاهی و صنعتی، گام موثری را برداشته و محصولاتی همچون انواع یخچال یخچال و فریزر ایستاده و خوابیده، یخچال های ویترینی و میزصندوق را تولید و عرضه نماید. تمامی محصولات این برند، دارای قیمت مناسب و رقابتی است.

صنایع برودتی و یخچال صنعتی تجهیز فرآیند پارس سرما

انجماد سیستم غرب تهران

صنایع برودتی انجماد سیستم غرب تهران، یکی از بهترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی است که فعالیت خود را در سال 1384 شروع کرده و در زمینه طراحی و تولید انواع یخچال و فریزرهای فروشگاهی و سردخانه های صنعتی را در دست داشته است. این شرکت توانسته است با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ را پوشش دهد. محصولات برودتی این شرکت، دارای استانداردهای جهانی بوده و با ظرفیت های مختلفی به بازار عرضه شده است. دوام بالای این محصولات، رمز موفقیت و اعتبار آن ها بوده است.

انجماد سیستم غرب تهران

تولید کننده یخچال فروشگاهی سامان پویش تامین

شرکت سامان پویش تامین با نام تجاری اسپات، از جمله شرکت های فعال در حوزه صنایع برودتی و یخچال های صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1395 شروع نموده و با کسب دانش روز دنیا، در زمینه های مختلف تجهیز انواع انبار و فروشگاه ها، اقدام نموده است. می توانید یخچال فریزرهای صنعتی و فروشگاهی در ظرفیت های متفاوت را از این برند با قیمت مناسب تحویل بگیرید. برای خرید انواع یخچال ها، با بخش فروش این شرکت در ارتباط باشید.

تولید کننده یخچال فروشگاهی سامان پویش تامین

صنایع برودتی و یخچال صنعتی آیسان

شرکت آیسان یکی از بهترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی است که به ماشین‌آلات پیشرفته مجهز بوده و با بهره مندی از پرسنلی مجرب و متخصص، از سال 1376 فعالیت داشته و انواع یخچال ها و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و فروشگاهی را در ظرفیت های مختلفی تولید و عرضه نموده است. این محصولات دارای کیفیت عالی و دوام بالایی می باشد. می توانید این محصولات را با قیمت مناسب از بخش فروش تهیه کنید.

صنایع برودتی و یخچال صنعتی آیسان

نوآوران تجارت فراسرما

شرکت نوآوران تجارت فراسرما، یکی از فعالان حوزه صنایع برودتی است که فعالیت خود را از سال 1393 در این بخش از صنعت شروع کرده و تجهیزات و یخچال های فروشگاهی را در بهترین کیفیت به بازار عرضه کرده است. صنایع برودتی و یخچال های صنعتی در این برند، با تکیه بر دانش روز دنیا و پرسنلی متخصص طراحی و تولید شده و با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود. برای خرید این محصولات، با بخش فروش در ارتباط باشید.

نوآوران تجارت فراسرما

صنایع برودتی و یخچال صنعتی فریدونی

صنایع برودتی فریدونی، یکی از بهترین تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی است که طراحی سیستم های برودتی را برای فروشگاه های زنجیره ای، رستوران ها و کافی شاپ ها در دست تولید داشته و با سابقه پنجاه ساله خود، به یکی از برندهای معتبر در این صنعت تبدیل شده است. این شرکت با تکیه بر دانش روز دنیا و امکانات پیشرفته و پرسنلی متخصص، از بهترین کیفیت قطعات استفاده کرده و تجهیزات برودتی با کمترین میزان مصرف انرژی را تولید نموده است.کیفیت و نوآوری به کار گرفته شده در این برند، باعث شده است که تقاضای این محصولات در بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای افزایش یابد.

صنایع برودتی و یخچال صنعتی فریدونی

تولید کننده یخچال فروشگاهی سهام سرما

گروه صنعتي سهام سرما، از دیگر شرکت های فعال در حوزه صنایع برودتی و یخچال صنعتی است که با بيش از چهل سال فعاليت، به یکی از شرکت های برند در این حوزه تبدیل شده و محصولاتی درجه یک به بازار عرضه کرده است. این شرکت که انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی را به بازار عرضه می کند در زمینه تجهیزات فروشگاه ها از سال 1353 فعالیت داشته و بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در برنامه خود داشته است. می توانید تجهیزات مورد نیاز خود را از این برند تهیه نمایید.

تولید کننده یخچال فروشگاهی سهام سرما