نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ابزار جراحی | شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

یکی از تجهیزاتی که در بیمارستان ها و بخش های درمانی از اهمیت بالایی برخوردار است، تجهیزاتی است که توسط بهترین تولیدکنندگان ابزار جراحی تولید می شود. شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی، بر اساس تقاضای بخش درمان و بازار آن، اقدام به تولید و تامین لوازم مورد نیاز این بخش به صورت تخصصی می کنند. در اینجا برخی از برترین فعالان این بخش، آورده شده است. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید. 

برترین تولیدکنندگان ابزار جراحی

تولیدکننده ابزار جراحی عطاطب نوین

شرکت عطاطب نوین، یکی از بهترین تولیدکنندگان ابزار جراحی است که از سال 1383 فعالیت خود را شروع کرده و لوازم یکبار مصرف پزشکی را که مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شود به بازار عرضه می دارد تا بتواند با رعایت بهترین کیفیت، عفونت های عمل جراحی را کاهش دهد. این شرکت مجوزهای لازم در این حوزه را دریافت کرده و یکی از برندهای مطرح در این حوزه است.

تولیدکننده ابزار جراحی عطاطب نوین

تجهیزات تخصصی جراحی اسوه آسیا

شرکت ابزار پزشکی اسوه آسیا، یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی می باشد که فعالیت در این حوزه را از سال 1387 شروع کرده و از فناوری های پیشرفته در این حوزه استفاده نموده است تا تجهیزات اروتوپدی را به صورت تخصصی تولید و عرضه نماید. این شرکت با تکیه بر استانداردهای جهانی، ابزارهای به روز شده جراحی را طراحی و تولید می نماید.

تجهیزات تخصصی جراحی اسوه آسیا

تولیدکننده ابزار جراحی تارا تجهیز طب شفق

شرکت تارا تجهیز طب شفق، یکی از بهترین تولیدکنندگان ابزار جراحی است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و در صنعت تجهیزات پزشکی، متناسب با تقاضای مراکز درمانی، تولید انواع ابزار جراحی را شروع کرده و در حمایت از بیمارستان ها و مراکز درمانی، هر روزه بر کیفیت و کاربری تولیدات خود افزوده است.

تولیدکننده ابزار جراحی تارا تجهیز طب شفق

تجهیزات تخصصی جراحی آل معصوم طب

شرکت تولیدی صنعتی آل معصوم طب، یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی می باشد که فعالیت خود را در این حوزه از سال 1379 شروع کرده و به صورت انبوه، اقدام به تولید ابزارها و ست های جراحی به صورت عمومی و تخصصی نموده است. این شرکت که دارای پروانه ساخت تجهیزات پزشکی است، محصولات خود را مطابق با استاندارد ملی و بین المللی تولید نموده و به بازار عرضه می دارد.

تجهیزات تخصصی جراحی آل معصوم طب

کارا طب فاخر گستر پویا

شرکت تولیدی فناور کارا طب فاخر گستر پویا، یکی از بهترین تولیدکنندگان ابزار جراحی است که فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرده و با هدف ارتقاء کیفی و کمی ابزارآلات جراحی در حوزه های ارتوپدی، مغز و اعصاب، محصولاتی مجوز دار را طراحی و تولید نموده است. محصولات این شرکت دارای گواهینامه ISO13485 بوده و  مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی را دارد.

کارا طب فاخر گستر پویا

تولیدکننده ابزار جراحی پویا فارمد فام

گروه مهندسی پزشکی فامکومد، یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی است که فعالیت خود را از سال 1382 در این حوزه شروع کرده و تولید و توزیع تجهیزات پزشکی و ابزارهای جراحی را شروع کرده است. این شرکت در زمینه تجهیزات لاپاراسکوپی فعالیت تخصصی داشته و در حوزه ارتوپدی، لاپاراسکوپی، پلاسما افرزیس و تجهیزات مصرفی خون و تجهیزات مصرفی اتاق عمل فعالیت های گسترده ای داشته است.

تولیدکننده ابزار جراحی پویا فارمد فام

تجهیزات تخصصی جراحی گاما طب آسیا

شرکت گاما طب آسیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان ابزار جراحی است که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و با تکیه بر تخصص پرسنل خود و دستگاه های پیشرفته و مدرن، اقدام به تولید پوشش های بیمارستانی به صورت استریل نموده است که به صورت پک های تخصصی جراحی در اختیار مراکز درمانی و بیمارستان ها قرار می گیرد. می توانید کلیه پوشش های یکبار مصرف را از این برند دریافت کنید.

تجهیزات تخصصی جراحی گاما طب آسیا

تولیدکننده ابزار جراحی طب پردیس کیهان

شرکت طب پردیس کیهان،  یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی است که فعالیت خود را از سال 1399 شروع کرده و در زمینه تولید محصولات تجهیزات پزشکی فعالیت های خود را توسعه داده است. این شرکت که با تکیه بر تلاش و خلاقیت پرسنل خود و تکنولوژی های نوین تولید تجهیزات پزشکی، توانسته است ابزار و تجهیزات جراحی پیشرفته ای را تولید و عرضه نماید.

تولیدکننده ابزار جراحی طب پردیس کیهان

سوما طب سلامت نوین

شرکت سوما طب سلامت نوین که با نام تجاری سوماطب فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان ابزار جراحی است که ابزارهای جراحی عمومی و تخصصی را تولید و به بازار راهی کرده است. بهره مندی از تجربیات متخصصین داخلی و اروپایی و آسیایی باعث شده است تا تجهیزاتی استاندارد شده و با کیفیت تولید شده و در خدمت بخش پزشکی و درمانی قرار گیرد. تمامی تولیدات این شرکت دارای مجوز های لازم می باشد.

سوما طب سلامت نوین

تجهیزات تخصصی جراحی ابزار اعتماد جراح

شرکت ابزار اعتماد جراح، یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی است که ابزارهای جراحی و میکروسرجری و آندوسکوپی را تولید نموده و با همکاری کمپانی های آلمانی و بلژیکی، توانسته است ابزارهایی پیشرفته را در اختیار بخش درمانی قرار دهد. این شرکت با تجربه 35 ساله خود، در حوزه جراحی های عمومی و تخصصی، مغز و اعصاب و …. دستگاه های و تجهیزات پیشرفته ای را تولید و یا تامین نموده است که خدمت بزرگی به بخش درمان در بیمارستان ها و مراکز درمانی خواهد بود.