نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن| کارخانه های سرنگ سازی

یکی از ابزارهای مهم در بخش درمان، سرنگ است که امروزه بهترین تولیدکنندگان سرنگ و سر سوزن مطابق با  استانداردهای تعیین شده، آن را تولید و عرضه می کنند. این سرنگ ها در انواع دو یا سه قطعه تولید می شوند که در اندازه های مختلفی با بالاترین کیفیت ساخته شده و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. کارخانه های سرنگ سازی، از تکنولوژی های خاص و جدید استفاده کرده و امکان تزریق با کمترین میزان درد را فراهم می کنند. در این جا برخی از فعالان این بخش از صنعت آورده شده اند. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن

تولیدکننده سرنگ آواپزشک

شركت توليدى و صنعتى آواپزشك، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن است که در ظرفیتی بالا، اقدام به تولید انواع تجهیزات پزشکی یکبار مصرف نموده است. این شرکت که از فناوری روز دنیا بهره برده و نیروهای متخصص و کارآمدی دارد، توانسته است یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان بخش درمان در این خصوص بوده و سرنگ و سرسوزن های خود را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر نماید. آواپزشک با تکیه بر استانداردهای بین المللی و بخش تحقیق و توسعه توانسته است به برند بین المللی تبدیل شود.

تولیدکننده سرنگ آواپزشک

کارخانه سرنگ سازی سوپا

شرکت ساخت وسایل پزشکی ایران سوپا، از کارخانه های سرنگ سازی موفقی است که تجهیزات یکبار مصرف پزشکی را در سطح کیفی بالایی تولید و عرضه می کند. این شرکت که از سال 1366 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده است اکنون 13 قلم از کالاهای یکبار مصرف را مطابق با استانداردهای جهانی تولید کرده و در کیفیت مطلوب ارائه می کند.

کارخانه سرنگ سازی سوپا

تولیدکننده سرنگ شفا

سرنگ شفا، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن است که فعالیت خود را از سال 1363 شروع کرده و مطابق با روش های اروپایی، آن را گسترش داده است. این شرکت که در تولید تجهیزات پزشکی از کیفیت بالایی برخوردار است، محصولات خود را با تنوع بالایی از جمله سرنگ گاواژ، سوزن لوئرلاک، لوئراسلیپ و …. به فروش می رساند که دارای استانداردهای جهانی است.

کارخانه سرنگ سازی مینا

کارخانه سرنگ سازی مینا

شرکت مینا سرنگ، از کارخانه های سرنگ سازی موفقی است که فعالیت خود را در خصوص تولید انواع سرنگ یکبار مصرف پزشکی از سال 1379 شروع کرده است. این شرکت از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده کرده و از همکاری پرسنلی متعهد بهره می برد. از همین روست که موفق به تولید سرنگ های متفاوت و منحصر به فرد شود که در سطح بخش درمان و پزشکی کاربرد فراوانی دارد.

کارخانه سرنگ سازی مینا

تولیدکننده سرنگ برنا طب

شرکت تولید تجهیزات پزشکی برنا طب ایساتیس، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن است که انواع سرنگ یکبار مصرف را با کیفیت قابل رقابت در سطح بین المللی تولید کرده و به فروش می رساند. برناطب تولیدات خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و مصرفی عمومی توسعه داده و با نام برندهایی همچون سرنگ بیک به فروش می رساند.

تولیدکننده سرنگ برنا طب

کارخانه سازنده سرسوزن یزد سرنگ

شرکت یزد سرنگ، از کارخانه های سرنگ سازی موفقی است که فعالیت خود را از سال 1364 شروع کرده و تولید انواع سرنگ یکبار مصرف را در بالاترین کیفیت در برنامه خود قرار داده است. این شرکت که از ماشین آلات پیشرفته در این حوزه بهره می برد، تولیدات خود را مطابق با استانداردهای جهانی عرضه کرده و از تجیهزاتی همچون ماشین های تزریق، بسته بندی و سیستم استریل شرکت اتریشی استفاده می کند. این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد ملی و پروانه  تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد.

کارخانه سازنده سرسوزن یزد سرنگ

تولیدکننده سرسوزن هما سرنگ خوزستان

شرکت هما سرنگ خوزستان، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن است که تولید کننده انواع سرنگ یکبار مصرف سه قطعه ای شفاف را در برنامه تولید خود دارد. این یکی از برندهای نام آشنا در این بخش از صنعت تجهیزات پزشکی است که همواره بالاتری کیفیت را در نظر داشته و با تکیه بر بخش تحقیق و توسعه خود، محصولاتی استاندارد شده عرضه کرده است. این شرکت مجهز به سیسستم فیلتراسیون هپا و اولپا بوده و از سیستم هوای فشار مثبت بهره می برد.

ورید سرنگ

شرکت گروه تولید پزشکی ورید، از کارخانه های سرنگ سازی موفقی است که فعالیت خود را از سال 1359 شروع کرده و انواع تجهیزات یکبار مصرف پزشکی را با تکیه بر ماشین آلات پیشرفته آلمانی خود تولید نموده است. این شرکت دارای متنوع ترین محصولات تزریقی مورد استفاده در آزمایشگاه و بیمارستان است.

ورید سرنگ

تولیدکننده سرنگ تجهیزات پزشکی هلال ایران

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران که با نام تجاری سها فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن است که به عنوان زیر مجموعه سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر شناخته شده که تجهیزات یکبار مصرف پزشکی را از سال 1371 تولید کرده و به بازار عرضه کرده است. این مجموعه صنعتی و مدرن، با استفاده از دانش فنی به روز شده، تولیدات خود را در سطح کیفی و کمی توسعه داده و از فن ‌آوری‌ های نوین جهان جهت گسترش آنها بهره برده است.

تولیدکننده سرنگ تجهیزات پزشکی هلال ایران

کارخانه سرنگ سازی حکیم سرنگ

شرکت تولیدی حکیم سرنگ، از کارخانه های سرنگ سازی موفقی است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و با تکیه نیروهای متخصص و دانش روز توانسته است که انواع سرنگ های یک بار مصرف پزشکی و سرسوزن های هیپودرمیک را تولید کرده و در کیفیت بالایی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

کارخانه سرنگ سازی حکیم سرنگ