نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ظروف تفلون | شرکت های سازنده ظروف نچسب

یکی از ظروفی که در آشپزخانه مورد استفاده است، ظروف و قابلمه های تفلون است که توسط بهترین تولیدکنندگان ظروف تفلون آشپزخانه، طراحی و تولید می شود. آنها به دلیل نوع ساختاری که دارند، برای طبخ و سرخ کردن مواد غذایی، کاربرد زیادی دارند. ضمن آنکه، انواع خاصی از غذاها در ظروف آشپزی پوشیده شده با تفلون عملکرد بهتری دارند، زیرا هم از خاصیت نچسب و هم از دمای پخت کمتر بهره می برند. در اینجا برخی از بهترین شرکت های سازنده ظروف نچسب، معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان ظروف تفلون

تولیدکننده ظروف تفلون عروس تفلون

مجموعه تولید عروس تفلون، با هدف گسترش فعالیت های خود در تولید انواع ظروف تفلون آشپزخانه، از تمامی امکانات خود استفاده کرده و توانسته است به درستی، با محصولات خارجی، رقابتی قدرتمند داشته باشد. این برند که اکنون یکی از بهترین تولیدکنندگان وسایل آشپزخانه است، با بومی سازی طراحی های محصولات، به نوآوری های برجسته ای دست یافته است که آن را به برندی موفق در تولید و پخش ظروف تفلون ، تبدیل کرده است که می تواند سلامت افراد و محیط زیست را همراه داشته باشد.

تولیدکننده ظروف تفلون عروس تفلون

شرکت سازنده ظروف نچسب کویر

شرکت ظروف نچسب کویر، نیز یکی از بهترین شرکت های سازنده ظروف نچسب است که از تجهیزات آزمایشگاهی مدرن بهره می برد و با تکیه بر استانداردهای روز دنیا، محصولاتی با سطح کیفی ممتاز را به بازارهای جهانی و داخلی عرضه دارد. سطح پوشش گرانیت و سرامیک این کارخانه، دارای دوام بالایی بوده و ظروف تهیه شده، دارای ماندگاری قابل توجهی است. این شرکت، یکی از موثرترین صنعتگران در تولید و پخش تفلون است که امروزه به یک برند موفق تبدیل شده و اعتبار جهانی قابل توجهی را کسب نموده است.

شرکت سازنده ظروف نچسب کویر

تولیدکننده ظروف تفلون زرساب

شرکت صنعتی زرساب، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف تفلون آشپزخانه است که فعالیت خود را از سال 1361 شروع کرده و استانداردهای داخلی و بین المللی را در این خصوص به کار بسته است. این شرکت که در راستای صادرات تولیدات خود نیز فعالیت دارد، همواره از مواد اولیه درجه یک اروپایی بهره برده و ماشین آلات پیشرفته ای را به کار بسته است تا بتواند بهترین محصول را به بازار عرضه کند.

تولیدکننده ظروف تفلون زرساب

شرکت سازنده ظروف نچسب کاندید

شرکت آذین گستر شفق با نشان تجاری کاندید، یکی از بهترین شرکت های سازنده ظروف نچسب است که در تولید ظروف آشپزخانه یکی از شرکت های پیشرو محسوب می شود. این شرکت با تکیه بر ماشین آلات مدرن خود، ظروف آلومینیومی دایکستی را در مرغوبترین شکل و با پوشش های سرامیک، بایو گرانیت، تفلون و گرانیت ارائه می کند که کیفیت و دوام بالایی را فراهم می کند.

شرکت سازنده ظروف نچسب کاندید

شرکت تفلون تابان

شرکت تفلون تابان، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف تفلون آشپزخانه است که فعالیت خود را از سال 1363 شروع کرده و با تجربه و تخصص پرسنل متعهد خود توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا را در دو محصول ظروف نچسب با پوشش PTFE و پوشش سرامیک به بازار عرضه کند. این شرکت مواد اولیه خود را از سوئیس وارد می کند.

شرکت تفلون تابان

شرکت تیارا

شرکت تیارا، یکی از بهترین شرکت های سازنده ظروف نچسب است که انواع ظروف خود را در اشکال گرانیتی، تفلونی و چدنی به بازارهای داخلی و خارجی تولید و عرضه می کند. تمامی تولیدات این شرکت، دارای استانداردهای جهانی بوده و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد. تنوع محصولات این برند باعث شده است که در بازار، از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.

شرکت تیارا

شرکت سازنده ظروف نچسب هلنا

شرکت تولیدی هلنا، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف تفلون آشپزخانه است که دارای سابقه بیست ساله بوده و در ظرفیتی بالا و با بهره مندی از دستگاه های پیشرفته، قادر است تا محصولاتی متنوع و با کیفیت بالا را به بازار عرضه نماید. بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی بالا، باعث شده است که این شرکت بتواند روزانه تعداد 16هزار قطعه ظرف تولید و نموده و به بازار داخلی و منطقه عرضه نماید.

شرکت سازنده ظروف نچسب هلنا

تولیدکننده ظروف تفلون آذربیتا

شرکت تولیدی تفلون آذربیتا، یکی از بهترین شرکت های سازنده ظروف نچسب است که از سال 1375 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و با راه اندازی خط تولید پیشرفته خود در تبریز، به سرعت، به یکی از برندهای مطرح در این حوزه تبدیل شده است. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای داخلی بوده و کیفیت بالایی را به خود اختصاص داده است.

تولیدکننده ظروف تفلون آذربیتا

شرکت تفال ایران

شرکت تفال ایران نیز یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف تفلون آشپزخانه است است که تنوع محصولات خود را در راستای تقاضای بازار و مطابق با سلایق مختلف، توسعه داده است. می توانید انواع قابلمه و ماهیتابه های نچسب این شرکت را که دارای طراحی مناسب و کیفیت عالی است، تهیه کنید و از آشپزی خود لذت ببرید. در این برند، طیف وسیعی از مدل های جدید و خلاقانه را در وسایل آشپزی و ظروف نگهدارنده غذا و نوشیدنی از جنس تفلون، خواهید یافت.

شرکت تفال ایران

تینا تفلون سپاهان

شرکت تینا تفلون سپاهان، یکی از بهترین شرکت های سازنده ظروف نچسب است که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و با استفاده از طراحی های نوین و تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات تولید مجهز، تولید ظروف نچسب تفلون را در بهترین کیفیت به انجام رسانده و به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه داشته است. این یکی از برندهای موفق در این حوزه است که با محصولاتی با دوام بالا، شناخته می شود.

تینا تفلون سپاهان