نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی | کارخانه سازنده پروفیل های UPVC

در اینجا لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی آورده شده است. این پروفیل ها که امروزه کاربرد زیادی در ایجاد فضاهای مختلف دارند، از استحکام و زیبایی بالایی برخوردار بوده و قیمت مناسبی نیز به خود اختصاص می دهند. در کارخانه سازنده پروفیل های UPVC استانداردهای لازم در خصوص تولید مقاطع مختلف در نظر گرتفه می شود تا پاسخگوی تقاضای بازار باشد. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی

پازل ستاپ

پازل ستاپ، یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی است که خط تولید پیشرفته ای در اختیار داشته و دقت و کیفیت بالایی را در تولید و نصب درب و پنجره های دو جداره که با این پروفیل ها ساخته می شود در نظر می گیرد. این شرکت خدمات مشاوره حرفه ای را پیش از اجرا در اختیار مشتریان خود می گذارد تا محصولی مطابق با نظر و سلیقه مشتری ساخته و ارائه شود. در صورتی که می خواهید قیمت این پروفیل ها و اجرت نصب آنها را بدانید، با بخش فروش در تماس باشید.

پازل ستاپ

هافمن

برند هافمن که یکی از برندهای معتبر بازار است، همواره در تلاش بوده است تا محصولاتی با کیفیت بالا را تولید نماید. این شرکت که به عنوان کارخانه سازنده پروفیل های UPVC فعالیت دارد، امروزه با افزایش ظرفیت تولید خود، توانسته است از سال 1399 تاکنون، با راه اندازی کارخانه دوم خود، ظرفیت تولید پروفیل را به 26هزار تن در سال ارتقا دهد. بدین ترتیب سهم بالایی از بازار پروفیل های یو پی وی سی را در اختیار دارد.

هافمن

آلدورا

آلدورا که یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی است با تکیه بر مدیریتی توانمند و با تجربه و پرسنل متخصص و فنی خود، توانسته است پروفیل هایی با دوام و ظاهر عالی تولید کند. به گونه ای که در بازارهای بین المللی نیز حرفی برای گفتن دارد. این مجموعه که در صنعت پروفیل UPVC جایگاه ویژه ای دارد، محصولات خود را مطابق با استانداردهای این بخش طراحی و تولید می کند تا امکان ساخت درب و پنجره با طراحی های مختلفی ایجاد شود.

آلدورا

آبایان

شرکت آبایان پلیمر صنعت جنوب پارس که با نام تجاری آبایان شناخته می شود، از سال 1396  به عنوان کارخانه سازنده پروفیل های UPVC فعالیت داشته و توانسته با ظرفیت بالایی اقدام به تولید پروفیل های یو پی وی سی کند. این شرکت که صرفه جویی در مصرف انرژی را در اولویت کاری خود قرار داده است، با راه اندازی کارخانه ای بزرگ در شهرک صنعتی دزفول، اقدام به تولید پروفیل هایی مستحکم و با دوام نموده است که قابل رقابت با نمونه های خارجی است.

آبایان

بوتیا صنعت

مجتمع بوتیا صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی است، پروفیل های درب و پنجره دو جداره را طراحی و تولید می کند تا بتواند در کیفیت صنعت ساختمان نقش داشته و از اتلاف انرژی در ساختمان ها جلوگیری کند. این شرکت که در سال 1381 شروع به کار کرده است، در راستای پاسخ به تقاضای بازار، کارخانه خود را در شهر صنعتی کرمان در زمینی به مساحت 25هزار متر مربع ساخته و آن را  با خط تولید پیشرفته ای مجهز کرده است.

آلستار

آلستار به عنوان کارخانه سازنده پروفیل های UPVC فعالیت خود را به صورت تخصصی شروع کرده و آن را مطابق با اصول ساخت این گونه پروفیل ها تجهیز نموده است. شما می توانید در این کارخانه واحد های مجزا و پیشرفته ای از واحد اکستروژن، بخش رنگ الکترواستاتیک، واحد آنودایزینگ و دیگر بخش ها را بیابید که با هدف ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت راه اندازی شده است. این شرکت سفارش ساخت پروفیل را نیز پذیرفته و مطابق با نظر مشتری، آنها را نصب می کند.

آلستار

وین تک

وین تک، یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی است که با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته خود در کشورهای مختلف فعالیت داشته و سال های زیادی است که در این عرصه فعالیت های خود را گسترش داده و در این خصوص خوش درخشیده است. این شرکت که علاوه بر تولید پروفیل، انواع یراق آلات صنعت درب و پنجره UPVC را نیز تولی و عرضه می کند. در پروژه های بزرگ ساخمانی همکاری داشته و محصولاتی استاندارد شده و با کیفیت را اجرا کرده است.

وین تک

مهرپلیمرمهام

صنایع تولیدی مهر پلیمر مهام، به عنوان کارخانه سازنده پروفیل های UPVC فعالیت خود را توسعه داده است و به عنوان برندی نام آشنا در این عرصه شناخته می شود. این شرکت که با نام تجاری ادوین فعالیت دارد، از تجهیزات و دانش روز اروپا بهره می برد و به تخصص و تجربه پرسنل فنی خود تکیه دارد تا بتواند محصولاتی قابل رقابت و با کیفیت را به بازار ارائه کند.

مهرپلیمرمهام

آران

شرکت آران، یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی است که از تکنولوژی پیشرفته در کارخانه خود استفاده می کند تا بتواند پروفیل هایی مرغوب جهت نصب در چارچوب های در و بنجره ایجاد کند. این شرکت که حاصل تجربه سال ها فعالیت مدیران و مهندسان متخصص است، توانسته است محصولاتی مستحکم و استاندارد شده را به بازار عرضه کند که با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

آران

ویستابست

شرکت ویستابست، به عنوان کارخانه سازنده پروفیل های UPVC از سال 1386 به صورت رسمی فعالیت خود را شروع کرده و اقدام به تولید پروفیل های یو پی وی سی کرده است. این شرکت که گواهینامه کیفیت رال آلمان را دارد، همواره سعی داشته است تا استانداردهای ملی و بین المللی را در محصولات خود در نظر داشته و پروفیل هایی با کیفیت بالا و مقاطع کاربردی طراحی و تولید کند.

ویستابست