نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش | شرکت های سازنده تجهیزات جوشکاری

یکی از ابزارهای پرکاربرد که در صنایع مختلفی مورد استفاده است، محصولات بهترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش است که با قابلیت های مختلف طراحی و تولید می شوند. آنها با ارسال یک قوس الکتریکی از طریق گاز – اکسیژن، نیتروژن یا آرگون که از یک دهانه منقبض عبور می کند فعالیت دارند که به آنها امکان می دهد قطعه کار فلزی را بریده و یا برای اتصال قطعات به یکدیگر مورد استفاده قرار گیرد. برخی از بهترین شرکت های سازنده تجهیزات جوشکاری در این جا معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش

تولید کننده دستگاه جوش و برش الكترود جوش آذربايجان

شرکت الکترود جوش آذربایجان، یکی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش است که انواع الکترودهای جوشکاری را با همکاری شرکت UTP آلمان تولید کرده و در این حوزه، محصولات خود را گسترش داده است. این شرکت، با تولید پرآلیاژ مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به یکی از برندهای شناخته شده در این حوزه تبدیل شده است.

تولید کننده دستگاه جوش و برش الكترود جوش آذربايجان

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری پودر جوش ایران

شرکت تولیدی پودر جوش ایران، یکی از بهترین شرکت های سازنده تجهیزات جوشکاری است که فعالیت خود را از سال 1370 با نام تجاری جوشیران شروع کرده است. این شرکت با تولید سیم های جوش زیرپودری در این حوزه فعالیت های خود را گسترش داد و توانست تقاضای بازار را در این بخش از صنعت متالورژی پاسخ گو باشد.

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری پودر جوش ایران

تولید کننده دستگاه جوش و برش توسعه صنايع آسيا

شرکت توسعه صنایع جوش و برش آسیا، در حوزه تولید دستگاه های جوشکاری فعالیت داشته و یکی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش است که تکنولوژی های این بخش از صنعت مانند تیگ AC\DC زیرپودری و جوشکاری زائده ای و برش پلاسما را در برنامه تولید خود قرار داده و از تجربه و تخصص مهندسان و متخصصان خود بهره برده است تا بتواند بهتیرن کیفیت را در محصولات خود به اجرا درآورد. این شرکت از سال 1397 در پارک علم و فناوری مازندران مستقر شده است.

تولید کننده دستگاه جوش و برش توسعه صنايع آسيا

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری جوش گستر آسیا

شرکت بازرگانی جوش گستر آسیا، یکی از بهترین شرکت های سازنده تجهیزات جوشکاری است که فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال 1383 شروع کرده و در تولید و تامین انواع الکترود های جوش co2 و سیم های زیرپودری و پودرهای جوشکاری نقش موثری در بازار داخلی داشته است. این محصولات که در صنایع مختلفی همچون صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت خودرو و ماشین سازی کاربرد دارد، دارای کیفیت بالایی بوده و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری جوش گستر آسیا

صنايع بهجوش آريا

صنایع بهجوش آریا، یکی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش است که با بهره مندی از تیمی متخصص و با تجربه، همگام با شرکت های معتبر اروپایی و ایتالیایی فعالیت های خود را توسعه داده و بر اساس استانداردهای این صنعت، اقدام به تولید و صادرات انواع تورچ‌ های جوشکاری MIG/MAG نموده است که سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده است.

صنايع بهجوش آريا

تولید کننده دستگاه جوش و برش صائین آریا

شرکت سائین آریا، یکی از بهترین شرکت های سازنده تجهیزات جوشکاری است که با اخذ نمایندگی های ارزشمندی همچون شرکت هلندی یوروبور ، توانسته است به گروهی توانمند در این حوزه تبدیل شده و در بازار داخلی، فعالیت خود را گسترش دهد. این شرکت که از تکنولوژی های به روز شده بهره مند است، همواره در تلاش بوده است تا بتواند محصولاتی با کیفیت بالا را تهیه و یا تامین نماید. می توانید مشاوره حرفه ای را از این گروه تخصصی دریافت نمایید.

تولید کننده دستگاه جوش و برش صائین آریا

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری لوتوس

شرکت لوتوس، یکی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش است که فعالیت خود را از سال 1379 شروع کرده و در ساخت انواع ماشین های جوش همچون اینکونل و یا میکرولیزر ولدینگ تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا بهترین کیفیت را به بازار عرضه نماید. تجهیزات تولید شده توسط این برند، دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری لوتوس

تولید کننده دستگاه جوش و برش کارا

شرکت جوش و برش کارا، یکی از بهترین شرکت های سازنده تجهیزات جوشکاری است که با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و پرسنل فنی خود، توانسته است محصولاتی در کیفیت بالا را طراحی و تولید نماید که در صنایع مختلفی کاربرد داشته و تقاضای بازار در این بخش از صنعت متالورژی را پاسخگو بوده است.

تولید کننده دستگاه جوش و برش کارا

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری كاوش جوش

شرکت کاوش جوش، یکی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه های جوش و برش است که فعالیت خود را ازسال 1373 شروع کرده و با بهره مندی از دانش جوشکاری و اتوماسیون، محصولات خود را ارتقاء داده و در بهترین کیفیت به بازار عرضه نماید. این شرکت که از آزمایشگاه های پیشرفته ای بهره می برد، تیم متخصص و متعهد داشته و همواره از روش های نوین برای تولیدات خود در این صنعت، استفاده نموده است.

شرکت سازنده تجهیزات جوشکاری كاوش جوش

حديد برش

حدید برش، یکی از بهترین شرکت های سازنده تجهیزات جوشکاری است که با توانمندی مدیران و تخصص داخلی پرسنل خود و در نظر گرفتن آموزش های لازم، در حوزه طراحی و تولید انواع دستگاه ها و ماشین آلات این حوزه از جمله ماشین سازی فعالیت داشته و از بهترین شرکت های صنعت متالورژی محسوب می شود که محصولاتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی را به بازار عرضه می کند.

حديد برش