نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان الکترود جوش | تولیدی انواع کابل جوش

یکی از الزامات بسیاری از صنایع، الکترودهای جوش و دیگر تجهیزات آن است که توسط بهترین تولیدکنندگان الکترود جوش طراحی و تولید می شود. تولیدی انواع کابل جوش نیز از دیگر بخش هایی است که قطعات کاربردی این بخش از صنعت را با کیفیت بالا تولید می کند. در اینجا برخی از فعالان این بخش را معرفی کرده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه نفت و گاز در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان الکترود جوش

تولیدکننده الکترود جوش جوشکاب یزد

جوشکاب یزد، یکی از بهترین تولیدکنندگان الکترود جوش است که فعالیت خود را از سال 1363 به عنوان پروژه ای ملی شروع کرده تولید سالانه 5000 تن انواع الکترود و سیم و کابل را در برنامه تولید خود داشته است که تماما دارای گواهی تضمین کیفیت بوده و بازار داخلی و کشورهای همسایه را تامین نموده است. این شرکت با افزایش کیفیت و تنوع تولیدات خود، به یکی از شرکت های معتبر در این حوزه تبدیل شده است.

تولیدکننده الکترود جوش جوشکاب یزد

شرکت صنعتی آما

شرکت آما، به عنوان تولیدی انواع کابل جوش و انواع الکترود جوشکاری در این صنعت فعالیت داشته و با بهره مندی از متخصصان متعهد خود، از سال 1338 محصولات متنوعی را به بازار ارائه نموده است. این شرکت سالانه 440 تن از محصولات خود را با کمک ماشین آلات پیشرفته خود به بازار عرضه داشته و همواره در تلاش است تا ظرفیت و کیفیت محصولات را افزایش دهد. تولیدات این شرکت در صنایع مهمی مانند نفت، گاز و پتروشیمی کاربرد دارد.

شرکت صنعتی آما

تولیدکننده الکترود جوش پارس

شرکت تولیدی الکترود پارس یکی از بهترین تولیدکنندگان الکترود جوش است که انواع سیم جوش و الکترودهای مختلفی را به بازار عرضه می کند. این شرکت که از ساسل 1362 فعالیت داشته است، تمرکز خود را بر تولیدی با کیفیت گذاشته و استانداردهای لازم را از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی اخذ نموده است.

تولیدکننده الکترود جوش پارس

تولیدی انواع کابل جوش کیا الکترود شرق

شرکت کیا الکترود شرق به عنوان تولیدی انواع کابل جوش و الکترودهای جوشکاری شناخته شده که با نام تجاریMaster  فعالیت خود را گسترش داده و با ظرفیت سالیانه 10 هزار تن الکترود به یکی از شرکت های تولیدکننده مطرح در این حوزه تبدیل شده است. استفاده از انواع ماشین الات پیشرفته و امکانات مجهز آزمایشگاهی و نیروی مجرب و متخصص باعث شده است که این محصولات مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده و بر پایه دانش فنی به روز شده باشد.

تولیدکننده الکترود جوش پارس

تولیدکننده الکترود جوش فولاد غرب بناب

شرکت فولاد غرب بناب، یکی از بهترین تولیدکنندگان الکترود جوش است که با نام تجاری اسپارک فعالیت داشته و با هدف توسعه تولیدات خود و صادرات محصولات، فعالیت های خود را از سال 1386 توسعه داده است. استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا باعث شده است که این شرکت بتواند به تقاضای بازارهای داخلی و خارجی پاسخ داده و محصولاتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید نماید. از همین روست که خطوط تولید انواع سیم جوش های زیرپودری، پودر جوشکاری و سیم جوش های میگ با برند اسپارک گردیده است.

تولیدکننده الکترود جوش فولاد غرب بناب

تولیدی و صنعتی کابل افشان ایران

شركت كابل افشان ايران به عنوان تولیدی انواع کابل جوش شناخته می شود. این شرکت که دارای تجربه ای 20 ساله در این صنعت است، محصولات خود را که شامل انواع کابل های تخت، گرد، کنتر و کابل جوش با عایق مناسب است با قیمت مناسب و کیفیت بالا به بازار عرضه می کند.

تولیدی و صنعتی کابل افشان ایران

تولیدی انواع کابل جوش آریا نورین میکا

گروه آریا نورین میکا یکی از بهترین تولیدکنندگان الکترود جوش است که انواع الکترود و مواد مصرفی جوشکاری را با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و دانش روز دنیا را تولید و به بازارهای داخلی و منطقه ارائه می کند. این شرکت در راستای بهبود محصولات خود و پاسخ به تقاضای بازار، سالانه بیش از 100 هزار تن از الکترود جوشکاری را تولید می نماید.

تولیدی انواع کابل جوش آریا نورین میکا

تولیدی آلیاژجوش آریا

آلیاژجوش آریا، تولیدی انواع کابل جوش است که همواره کیفیت را در تولیدات خود در نظر داشته و انواع کابل و الکترود جوشکاری را جهت استفاده در صنایع مختلف و مهمی همچون پتروشیمی تولید نموده است که دارای استانداردهای بالایی می باشد. می توانید برای تهیه محصولات این شرکت، مشاوره های تخصصی را دریافت کنید.

تولیدی آلیاژجوش آریا

تولیدکننده الکترود جوش شیراز

الکترود شیراز، یکی از بهترین تولیدکنندگان الکترود جوش است که در صنعت جوش پیشرو بوده و باظرفیتی بالا، انواع الکترودهای تخصصی و معمولی را تحت لیسانس ESAB  سوئد و گواهی مدیریت یکپارچه IMS شرکت QA اتریش تولید نموده است. تجربه 45 ساله این شرکت در صنعت برش و جوش باعث شده است که صنایع مختلفی محصولات این شرکت را در کیفیت بالایی دانسته و در پروژه های خود به کار گیرند. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای ملی و بین المللی بوده و قیمت مناسبی دارد.

تولیدکننده الکترود جوش شیراز

تولیدی انواع کابل جوش اعتماد یزد

شرکت تعاونی چند منظوره دانش بنیان اعتماد یزد، تولیدی انواع کابل جوش و الکترودهای جوشکاری قلیایی است که مناسب جوشکاری با فولادهای ساختمان، استیل، چدن و.. بوده و استحکام بالایی را به خود اختصاص داده است. این شرکت که با ظرفیت بالایی همچون 12هزار تن الکترودهای خاص صنعتی را تولید می کند، استحکام بالا را در آن ها در نظر داشته و سیم های مخصوص جوشکاری را در برنامه تولید خود قرار داده است.

تولیدی انواع کابل جوش اعتماد یزد