نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان لباس کار | بهترین برندهای لباس کار

بهترین تولید کنندگان لباس کار ، در راستای خریدی راحت و مطمئن، انواع فرم های کار در صنایع مختلف را در بهترین کیفیت تولید و عرضه نموده اند. هدف اصلی این شرکت ها که از بهترین برندهای لباس کار در تهران به شمار می آیند، ارائه لباس کار در کیفیت عالی و قیمت مناسب است تا رضایت مندی مشتریان را دریافت نمایند. برای سفارش خرید لباس کار، می توانید با بخش فروش تماس بگیرید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه پوشاک در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید

برترین تولید کنندگان لباس کار

تولید کننده لباس کار ایمن صنعت ایران

شرکت تولیدی لباس کار ایمن صنعت ایران، یکی از بهترین تولید کنندگان لباس کار است که فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه طراحی و تولید لباس کار در کیفیت ممتاز شروع کرده است. این شرکت توانسته است انواع لباس های صنعتی، اداری و تشریفاتی را ارائه کند که دارای قیمت های اقتصادی و مناسب است. می توانید تنوع طراحی را در لباس های کار این برند، مشاهده کنید.

تولید کننده لباس کار ایمن صنعت ایران

تولیدی برند لباس کار اکسون

شرکت آکسون نیز یکی از بهترین برندهای لباس کار است که تمامی مراحل تولید و طراحی لباس های کار خود را تحت نظارت کنترل کیفیت قرار داده و با بهره مندی از پرسنلی متعهد و متخصص، انواع لباس کار را در بسته بندی های مناسب و با طراحی های به روز شده به بازار عرضه می دارد. می توانید از میان طرح های این شرکت، متناسب با نوع کسب و کار خود، انتخاب کنید که دارای قیمتی مناسب است.

تولیدی برند لباس کار اکسون

تولید کننده لباس کارپوش

مجموعه کارپوش یکی از بهترین تولید کنندگان لباس کار است که از سال 1374 به صورت حرفه ای در این بخش از صنعت فعالیت داشته و توانسته است سهم بالایی از بازار را از آن خود کند. این واحد تولیدی لباس کار، لباس های صنعتی، اداری، تجهیزات و لباس های آتش نشانی، امداد و نجات را طراحی و عرضه می نماید که با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

تولید کننده لباس کارپوش

تولیدی برند لباس کار میهن دوخت

تولید میهن دوخت نیز، یکی از بهترین برندهای لباس کار است که لباس کار، كفش كار، لباس كار تبليغاتي و صنعتی را به همراه تجهیزات مورد نیاز، طراحی و تولید نموده است. این تولید کننده معتبر، از جدیدترین طراحی های لباس کار بهره برده و با امکانات به روز شده خود در کارگاه تولیدی، محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را عرضه می نماید.

تولیدی برند لباس کار میهن دوخت

تولید کننده لباس کار setwork

از دیگر شرکت های پیشرو، صنایع تولیدی لباس کار با نام تجاری SETWORKS است که فعالیت خود را در شهر مشهد شروع کرده و با بهره مندی از بهترین پارچه و دوخت مناسب، توانسته است به یکی از بهترین تولید کنندگان لباس کار تبدیل شده و در سرتاسر کشور، فعالیت خود را گسترش دهد. انتخاب بهترین طرح لباس کار در این شرکت، می تواند راحتی شما را هنگام کار، تضمین کند.

تولیدی برند لباس کار sinawork

سیناوُرک (sinawork) نیز یکی از بهترین برندهای لباس کار است که فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شلوار، پیراهن، مانتو و اورکت صنعتی و اداری شروع کرده و از سال ۱۳۷۵ تا کنون، با بهره مندی از تجربیات و تخصص خود در حوزه تولید البسه ایمنی و لباس کار، نقش موثری را در بازار داخلی ایفا نموده است. محصولات این تولیدی، تماما از پارچه های با کیفیت بالای ایرانی تهیه شده است که با قیمت مناسبی عرضه می شود.

ایمن ابزار نیک

مجموعه ایمن ابزار نیک، یکی از بهترین تولید کنندگان لباس کار است که در طراحی و تولید لباس کار صنتی و تامین تجهیزات ایمنی، موفقیت های چشم گیری را کسب نموده و با بهره مندی از پرسنل متخصص خود و تجهیزات مناسب، توانسته است رضایت مندی مشتریان را در خصوص محصولات ارائه شده، دریافت نماید. می توانید در این شرکت معتبر، نوع و رنگ لباس کار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ایمن ابزار نیک

تولید کننده لباس کار نگین پوشان کاراجامه

شرکت نگین پوشان صنعتی کاراجامه، یکی از بزرگترین تولید کنندگان و بهترین برندهای لباس کار صنعتی و تبلیغاتی است که محصولاتی همچون  لباس کار دوتکه، لباس کار یکسره، مانتو، شلوار، فرم اداری و پرسنلی و کاپشن های زمستانی را در بهترین کیفیت به بازار عرضه داشته است. می توانید قیمت لباس کار در فرم های مختلف را از این برند معتبر در قیمت های مناسب، دریافت کنید.

تولید کننده لباس کار نگین پوشان کاراجامه

تولید کننده لباس کار حاکوب

تولیدی پوشاک حاکوب، یکی از بزرگترین تولید کنندگان لباس کار می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و لباس فرم اداری و لباس کار صنعتی را در برنامه تولیدات خود داشته است. این شرکت همچنین، تولیداتی در حوزه های رستوران، آرایشگاه، پزشکی، مدارس و بسیاری از صنایع دیگر داشته است که در فرم و طرح های مختلف و زیبایی به بازار عرضه شده است. این محصولات تماما از پارچه های با دوام و رنگ های متنوع می باشند.

تولیدی برند لباس کار سبحان

شرکت تولیدی سبحان ‌دوخت ‌آریا، یکی از بهترین برندهای لباس کار است که با ربع قرن فعالیت، در طراحی و تولید لباس های کار ایمنی، پوشاک تبلیغاتی و لباس های فرم، لباس های مدارس و بیمارستانی، توانسته است جایگاه ویژه ای در این بخش از صنعت داشته و رضایت مندی مشتریان خود را کسب نماید. می توانید لباس فرم و کار خود را از این برند معتبر تهیه کرده و اطمینان داشته باشید که فرم و رنگ آنها، دوام لازم را خواهد داشت. ضمن آنکه قیمت های این محصولات، کاملا مناسب است.

تولیدی برند لباس کار سبحان