نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تشک طبی | بهترین برندهای تشک فنری

بسیاری از افراد، به دلیل استفاده نکردن از تشکهایی نامرغوب، دچار کمردرد می شوند و همین امر باعث شده است که بهترین تولیدکنندگان تشک طبی، با استفاده از فناوری و تکنولوژی های روز دنیا، در صدد رفع این مساله برآمده و با طراحی های مناسب، انواع تشک را به بازار عرضه کنند. در اینجا برخی از بهترین برندهای تشک فنری معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه مبلمان منزل در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان تشک طبی

تولیدکننده تشک طبی زست

شرکت زست، یکی از بهترین تولیدکنندگان تشک طبی است که دارای سابقه ای طولانی در این حوزه بوده و انواع تشک‌های طبی را با بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی‌ های تولید می نماید. این شرکت که به عنوان یکی از برندهای مطرح در این بخش از صنعتی می باشد، همواره استانداردهای لازم را در نظر داشته و کیفیت و دوام بالا را در محصولات خود، به کار گرفته است.

تولیدکننده تشک طبی زست

برند تشک فنری خوشخواب

برند خوشخواب، یکی از بهترین برندهای تشک فنری و طبی است که با استفاده از سیستم و تجهیزات پیشرفته، در سال 1346 فعالیت خود را شروع کرده و در ظرفیتی بالا، اقدام به طراحی و تولید تشک های طبی نموده است. این شرکت با استفاده از ماشین آلات روز اروپا، در شهر صنعتی البرز فعالیت خود را گسترش داده و بهترین کیفیت را در تولیدات خود، به کار گرفته است. به گونه ای که امروز، یکی از برندهای شناخته شده در بازار داخلی و منطقه است.

برند تشک فنری خوشخواب

تولیدکننده تشک طبی رویال

تشک رویال یکی از بهترین برندهای تشک فنری و طبی است که دارای سابقه فعالیت با بیش از 22 سال در زمینه  تولید کالای خواب، در سطح کیفی بالا بوده و از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بهره مند شده است تا انواع تشک های طبی و فنری را در راستای رضایت مشتری ارائه کند.

تولیدکننده تشک طبی رویال

برند تشک فنری داتیس

شرکت داتیس نیز، یکی از بهترین برندهای تشک فنری و طبی است که برای فراهم کردن زندگی سالم و کیفیت بالای خواب، محصولاتی مرغوب و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و تولید نموده است. این شرکت که دارای تیمی متخصص در بخش طراحی می باشد، در نمایندگی های فعال در داخل فعالیت داشته و امکان ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب را برای مشتریان فراهم نموده است. همچنین، امکان خرید اینترنتی نیز فراهم شده است.

برند تشک فنری داتیس

رویا

تشک رویا، یکی از بهترین تولیدکنندگان تشک طبی است که انواع تشک های طبی، اسفنجی، مدیکال، بونل، اولترا، کودک و نوجوان، بالش، محافظ تشک و تشک فنری را تولید کرده و در بهترین کیفیت به بازار عرضه می نماید. این شرکت تمامی محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی تولید کرده و قیمت مناسب را برای آن ها منظور نموده است.

رویا

تولیدکننده تشک طبی وگال

شرکت وگال، یکی از بهترین برندهای تشک فنری و طبی است که از بهترین مواد اولیه  استفاده کرده و پارچه، فنر و فوم را با در نظر گرفتن کیفیت نهایی بالای کالا، انتخاب نموده است. این شرکت که در تشک های طبی خود، فوم با دوام بالا را استفاده می نماید، یکی از محصولات پرطرفدار در بازار را ارائه می نماید. در این برند می توانید 25 مدل تشک در سایزهای مختلف تهیه کرده و انواع کالای خواب را در تنوع محصولات بالایی، خرید کنید. آنها دارای استحکام و طول عمر هستند.

تولیدکننده تشک طبی وگال

شرکت نرم آسا

گروه فنی و مهندسی نرم‌آسا، یکی از بهترین تولیدکنندگان تشک طبی است که دارای سابقه ای 20 ساله در این حوزه بوده و از سال 1389 فعالیت خود را در خصوص تولید و طراحی محصولات رقابتی کالای خواب، مطابق با استانداردهای جهانی، توسعه داده است. می توانید محصولاتی متنوع را از جمله تشک طبی و فنری، از این برند تهیه کنید.

شرکت نرم آسا

تولیدکننده تشک طبی رویال آسایش

شرکت رویال آسایش، یکی از بهترین تولیدکنندگان تشک طبی است که مجوزهای لازم در این حوزه را دریافت کرده و با ثبت برند خود در کشور سوئیس، فعالیت رسمی خود را از سال 1370 شروع نموده است. این شرکت انواع تشک های طبی و فنری را تولید و ارائه می کند و استانداردهای لازم را نیز به کار گرفته است. همچنین، سیستم مدیریت کیفیت و بهینه سازی کالا را در راستای رضایت مشتریان خود و ارائه محصولی با کیفیت، در نظر داشته است.

تولیدکننده تشک طبی رویال آسایش

برند تشک فنری اوما

شرکت اوما، یکی از بهترین تولیدکنندگان تشک طبی است که با سابقه ای 15 ساله در این حوزه، بهترین محصولات در بخش کالای خواب را ارائه کرده است. این شرکت از دانش روز دنیا بهره برده و ماشین آلات پیشرفته ای را در اختیار گرفته است تا مرغوب ترین تشک ‌های فنری و اسفنجی را به همراه لوازم دیگر، همچون محافظ تشک، روتختی را بالش تولید نماید.‌ تمامی محصولات این شرکت توسط دستگاه های آلمانی تولید شده و مطابق با استانداردهای بین المللی است.

برند تشک فنری اوما

بهارخواب کارکیا

شرکت بهار خواب کارکیا یکی از بهترین برندهای تشک فنری و طبی است که به عنوان تولید کننده ابر و اسفنج شناخته شده و تحت عنوان برند وارش فعالیت می نماید که از جمله قطعات مورد نیاز تولیدکنندگان مبلمان، کالای خواب و دیگر صنایع وابسته می باشد. تمامی محصولات این برند، دارای کیفیت و استحکام بالایی است.

بهارخواب کارکیا