نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری و کنتاکتور |بهترین برندهای فیوز صنعتی

در صنعت برق، یکی از تجهیزاتی که کاربرد زیادی در صنایع مختلف و   سازه های اداری و تجاری دارد، انواع کلید پریز است که بهترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری و کنتاکتور در برندهای مختلف، آنها را طراحی و تولید می کنند. امروزه می توان در این بخش از صنعت، شرکت هایی را به عنوان بهترین برندهای فیوز صنعتی مشاهده نمود که محصولاتی در سطح کیفی بالا تولید می کنند. در اینجا، برخی از بهترین ها را آورده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری

تولید کننده کلید مینیاتوری ویرا الکتریک

ویرا الکتریک، یکی از بهترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری است که با بهره مندی از نیروز متخصص و کارآمد خود و بخش تحقیق و توسعه تکنولوژی بالا، ساخت انواع کلیدهای مینیاتوری و صنعتی را در برنامه داشته و طرح و مدل های مختلفی را در رنگ های متنوعی در تولیدات خود در نظر گرفته است. این شرکت که تولیدات خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی می کند، همواره بهترین کیفیت را مد نظر داشته است.

تولید کننده کلید مینیاتوری ویرا الکتریک

برند فیوز صنعتی فضل الکتریک

فضل الکتریک، یکی از بهترین برندهای فیوز صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1361 شروع کرده و طراحی و تولید انواع کلیدهای مینیاتوری را در برنامه داشته و از دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک در کارخانه خود بهره برده است تا بتواند تمامی مراحل لازم برای تولید این محصولات از قبیل، قالب سازی، تزریق پلاستیک، خطوط پاشش رنگ و … را در بهترین کیفیت اجرا نماید. تمامی تجهیزات تولید شده توسط این برند، کاملا مطابق با استانداردهای ملی بوده و از ایمنی کافی برخوردار است.

برند فیوز صنعتی فضل الکتریک

تولید کننده کلید مینیاتوری کوپ فارسیان

شرکت فارسیان، یکی از بهترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و با تکیه بر جمعی از متخصصان و کارشناسان داخلی و خارجی، اقدام به تولید بخش صنعتی برق نموده است. این شرکت که محصولات خود را در ایمنی کامل تولید می کند، در راستای تامین تجهیزات برق صنعتی، اقدامات گسترده ای را صورت داده و همواره قطعاتی با استانداردهای بالا را ارائه کرده است.

تولید کننده کلید مینیاتوری کوپ فارسیان

برند فیوز صنعتی آسیا الکتریک

صنایع آسیا الکتریک، یکی از بهترین برندهای فیوز صنعتی است که فعالیت های خود را از سال 1359 شروع کرده و تجهیزاتی همچون انواع کلیدهای مینیاتوری، دیمر، میکروسوئیچ ها و محصولات مشابه را در بهترین کیفیت طراحی و تولید نموده و به بازار عرضه کرده است. این شرکت با کارخانه ای مجهز که دارای تجهیزات تزریق پلاستیک و قالب سازی است، محصولات خود را تولید کرده و همواره بهترین کیفیت را برای آن منظور کرده است.

برند فیوز صنعتی آسیا الکتریک

مهندسی صنایع برق آذر کلید

شرکت آذرکلید، یکی از بهترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری است که با همکاری جمعی از جوانان متعهد و متخصص، در راستای ارائه محصولاتی با کیفیت بالا در بخش برق صنعتی فعالیت داشته و همواره متناسب با تقاضای بازار و مشتریان خود، اقدام به طراحی محصولات خود در بالاتری سطح استاندارد ملی و جهانی نموده است. خلاقیت و نوآوری را می توانید در تمامی تولیدات این شرکت مشاهده کنید.

مهندسی صنایع برق آذر کلید

تولید کننده کلید مینیاتوری آرین کلید پارس

شرکت تولیدی آرین کلید پارس، یکی از بهترین برندهای فیوز صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات به روز شده ، اقدام به تولید انواع کلیدهای مینیاتوری، فشار متوسط برق و انواع تابلوهای فشار ضعیف و متوسط کرده است که تماما دارای استانداردهای ملی و بین المللی بوده و در پروژه های بزرگی همچون صنایع نفت مورد استفاده قرار گرفته است.

تولید کننده کلید مینیاتوری آرین کلید پارس

برند فیوز صنعتی توان ره صنعت پیشرو

شرکت توان ره صنعت پیشرو، یکی از بهترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری است که در بخش برق صنعتی به خوبی فعالیت داشته و با تکیه بر دانش روز دنیا و تجهیزات مجهز، اقدام به تولید انواع کلیدهای صنعتی نموده است که دارای دوام و کیفیت بالایی بوده و ایمنی لازم را مطابق با استانداردهای تعیین شده دارد.

برند فیوز صنعتی توان ره صنعت پیشرو

تولید کننده کلید مینیاتوری الیکا الکتریک

الیکا الکتریک، یکی از بهترین برندهای فیوز صنعتی است که قطعاتی با کیفیت و متناسب با تقاضای بازار را در قیمتی مناسب طراحی و تولید نموده و تنوع محصولات خود را همواره حفظ نموده است. این شرکت با تکیه بر متخصصان خود و مدیریتی توانمند، همواره بهترین محصولات را به بازار عرضه کرده که مطابق با استانداردهای بین المللی است.

تولید کننده کلید مینیاتوری الیکا الکتریک

برند فیوز صنعتی توس فیوز

شرکت دانش بنیان توس فیوز، یکی از بهترین تولیدکنندگان کلید مینیاتوری است که انواع کلیدهای صنعتی را در کارخانه مجهز خود تولید نموده و از سال 1369 تاکنون که در این حوزه فعالیت داشته است، انواع قطعات برق خودرویی، کنتورهای الکترونیکی دیجیتالی و هوشمند برق و کلیدهای مینیاتوری را طراحی و تولید نموده است که تماما در بهترین کیفیت در مقایسه با دیگر رقبا می باشد.

برند فیوز صنعتی توس فیوز

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه، یکی از بهترین برندهای فیوز صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1361 شروع کرده و انواع کلیدهای گردان و مینیاتوری را طراحی و تولید نموده است. این شرکت که تجهیزاتی پیشرفته را در کارخانه خود دارد، توانسته است در تعداد انبوه، کلیدهای گردان را تولید کرده و با ظرفیت بالایی، انواع کلیدهای مینیاتوری را به بازار عرضه کند. تمامی تجهیزات با قیمت مناسب و ایمنی کافی طراحی و تولید می شوند.

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه