نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان روغن و گریس| کارخانه های تولید روغن صنعتی

در اینجا لیست برخی از بهترین تولیدکنندگان روغن و گریس آورده شده است. این شرکت های مطرح، با استفاده از فرمولاسیون استاندارد شده، اقدام به تولید انواع روغن و گریس صنعتی کرده و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند. کارخانه های تولید روغن صنعتی بر اساس تقاضای بازار، محصولات خود را تولید کرده و توزیع می کنند. برخی از فعالان معتبر در این حوزه را در اینجا معرفی کرده ایم.

برترین تولیدکنندگان روغن و گریس

تولیدکننده روغن و گریس نفت ایرانول

شرکت نفت ایرانول، یکی از بهترین تولیدکنندگان روغن و گریس است که توسط شرکت نفت ایران در راستای ایجاد واحدهای روغن سازی از سال 1381 راه اندازی شده و سهام آن وارد فرابورس گردید. این شرکت در قالب سه مجموعه بزرگ صنعتی از جمله پالایشگاه روغن سازی تهران، مجتمع بسته بندی و ظرف سازی و پالایشگاه روغن سازی آبادان فعالیت دارد.

تولیدکننده روغن و گریس نفت ایرانول

کارخانه تولید روغن صنعتی نفت بهران

شرکت نفت بهران، از کارخانه های تولید روغن صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1341 شروع کرده و با نام تجاری ESSO  تولیدات خود را گسترش داده است. این شرکت توانست در سال 1343 با احداث واحد مخلوط کنی، اقدام به تولید روغن های ESSO  اقدام کرده و بخش تصفیه روغن را نیز به آن بیافزاید. به گونه ای که در سال 1347 به ظرفیت 30هزار تن روغن در سال رسیده و این میزان در سال 1363 به 400هزار تن در تنوع محصولات ارتقاء یافت. این شرکت اکنون با گسترش امکانات تولید خود، به یکی از برندهای مطرح در بازار داخلی و خارجی تبدیل شده است.

کارخانه تولید روغن صنعتی نفت بهران

تولیدکننده روغن و گریس نفت سپاهان

پالایشگاه نفت سپاهان، یکی از بهترین تولیدکنندگان روغن و گریس است که فعالیت خود را از سال 1371 شروع کرده و تحت عنوان کارخانه روغن سازی فعالیت های خود را گسترش داده است. این شرکت اکنون با ظرفیت بالایی اقدام به تولید انواع روغن صنعتی نموده و محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است.

تولیدکننده روغن و گریس نفت سپاهان

کارخانه تولید روغن صنعتی پترو سپید گریس

شرکت پترو سپید گریس، از کارخانه های تولید روغن صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1363 شروع کرده و تولید انواع روانسازها را در برنامه کاری خود ایجاد کرده است. این شرکت با احداث کارخانه ای با ظرفیت تولید بالا، اخذ مجوزهای تولید، به روز رسانی خطوط تولید و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، محصولات خود را به بازار عرضه نموده است که شامل انواع روغن موتور، واسکازین، روغن صنعتی و هیدرولیک، مکمل های روغن و گریس می شود که در کیفیت بالایی تولید شده و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

کارخانه تولید روغن صنعتی پترو سپید گریس

تولیدکننده روغن و گریس تأمین روانکار دایان

شرکت تامین روانکار دایان، یکی از بهترین تولیدکنندگان روغن و گریس است که در تامین انواع روغن های دیزلی صنعتی و گریس ها نیز بیش از 30 سال فعالیت و سابقه داشته و از برندهای مطرح در این صنعت می باشد. ضمن آنکه از برندهای خارجی شناخته شده ای مانند Shell محصولات مورد تقاضای بازار داخلی را تامین کرده و در اختیار صنایع مختلف قرار می دهد.

تولیدکننده روغن و گریس تأمین روانکار دایان

شرکت روانکاران احیاء سپاهان

شرکت روانکاران احیاء سپاهان، از کارخانه های تولید روغن صنعتی است که انواع روغن های دیزلی، صنعتی و موتوری را تولید کرده و مطابق با تاییدیه های آزمایشگاه و کنترل کیفیت خود، به بازار عرضه می کند. این شرکت که از سال 1384 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده است، اکنون محصولات خود را به شکل بالک و در بسته بندی های متنوع و بشکه ای به بازار داخلی و خارجی عرضه می نماید.

شرکت روانکاران احیاء سپاهان

تولیدکننده روغن و گریس قطران کاوه

شرکت روغن موتور قطران کاوه، یکی از بهترین تولیدکنندگان روغن و گریس است که از سال 1367 با تولید انواع روغن صنعتی، روغن موتور دنده، هیدرولیک، ضد یخ و گریس فعالیت خود را در این بخش از صنعت شروع کرده و ظرفیت بالایی از تولیدات خود را تحت نام های تجاری مختلف از قبیل اینتگرال، کارپیه و قطران به بازار داخلی عرضه کرده و صادرات آن ها را نیز در دستور کار خود دارد.

تولیدکننده روغن و گریس قطران کاوه

کارخانه تولید روغن صنعتی اکسیر صنعت آسیا

اکسیر صنعت آسیا، در کنار کارخانه های تولید روغن صنعتی فعالیت داشته و به عنوان مرجع فروش محصولات معتبر در این حوزه شناخته می شود. می توان گفت شرکت اکسیر صنعت آسیا، انواع روغن و گریس های صنعتی را برای بازار داخلی تامین کرده و به عنوان فروشنده معتبر برندهایی همچون ایرانول، بهران، توتال و گالف شناخته می شود.

کارخانه تولید روغن صنعتی اکسیر صنعت آسیا

تولیدکننده روغن و گریس آریا صنعت بهینه

شرکت آریا صنعت بهینه، یکی از تامین کنندگان مواد اولیه بهترین تولیدکنندگان روغن و گریس است که مطابق با استانداردهای مشخص شده در این حوزه، مواد اولیه مورد استفاده در تولید روانکارها را تامین است. این شرکت که دارای سابقه 40 ساله در صنعت روانکارها می باشد، از امکانات خود در راستای بهبود عرضه این محصولات استفاده کرده و انواع روغن های پایه و روانکارها و افزودنی های روغن موتور را مطابق با تقاضای بازار و استانداردهای جهانی را تامین نموده است.

تولیدکننده روغن و گریس آریا صنعت بهینه

شرکت روغن موتور قم

شرکت روغن موتور قم، از کارخانه های تولید روغن صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و مجوزهای لازم را در این خصوص دریافت کرده است. این شرکت که در تولید روغن پایه با کیفیت بالا به موفقی های زیادی دست یافته ، انواع روانکارهای صنعتی و خودرویی را تولید کرده است. محصولات این شرکت با نام های تجاری دالاهو، پارلو و سلفچگان به بازار عرضه می شود، به دلیل کیفیت بالا در بازار کشورهای همسایه مانند ترکیه، پاکستان، عراق و افغانستان نیز سهم بالایی را کسب کرده است.

شرکت روغن موتور قم