نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین مجریان تاسیسات بیمارستانی | طراحان تاسیسات مکانیکی بیمارستان

یکی از قسمت های مهم در مراکز درمانی که توسط بهترین مجریان تاسیسات بیمارستانی اجرا می شود و دارای تنوع بالایی می باشد، تاسیسات مورد نیاز در بخش های مختلف بیمارستان است که توسط طراحان تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی بیمارستان ، اجرا شده و نیاز اساسی این بخش ها را پوشش می دهد. در این جا لیستی از شرکت های فعال در این حوزه آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین مجریان تاسیسات بیمارستانی

تاسیسات بیمارستانی فن اوران پارسیان

فن آوران نصب تاسيسات پارسيان، یکی از بهترین مجریان تاسیسات بیمارستانی است که با سابقه ای درخشان وتجربه مدیران خود در زمینه تاسیسات بیمارستانی و سیستم های نصب و ساپورت تاسیسات، فعالیت داشته و از تکنولوژی روز دنیا و امکانات پیشرفته خود در فضای تولید سیزده ده هزار متری اقدام به طراح و تولید قطعات نموده و خدمتی ارزشمند در تامین پروژه های کوچک و بزرگ ارائه کرده است.

تاسیسات بیمارستانی فن اوران پارسیان

تاسیسات مکانیکی سانا عایق

گروه صنعتی ساناعایق، یکی دیگر از فعالان در حوزه تاسیسات مکانیکی است که فعالیت خود را از اواخر ۱۳۸۰ شروع نموده و در زمینه نصب عایق های برودتی، حرارتی فوم الاستومری اقدامات شایسته ای را در صنایع مختلف داشته است که از آن جمله می توان به پروژه های بیمارستانی و نفتی بزرگ در کشور اشاره نمود. این که همواره در تولیدات خود، استانداردهای جهانی را در نظر داشته است، قابل رقابت با همنوعان خارجی خود بوده و بالاترین سطح کیفی را در تولیدات خود، ارائه می نماید.

تاسیسات مکانیکی سانا عایق

تاسیسات مکانیکی مهندسی تابلوما

شرکت مهندسی تابلوما، یکی از شرکت های فعال در تاسیسات مکانیکی بوده که با تجربه 24 ساله در صنعت مهندسی پزشکی، به بیمارستان ها و مراکز درمانی، محصولات با ارزش خود را ارائه نموده است. این شرکت به عنوان یکی از برندهای مطرح در این صنعت شناخته شده و در ارائه تاسیسات مرتبط بیمارستانی، خدمات گسترده ای را ارائه کرده است.

تاسیسات مکانیکی مهندسی تابلوما

تاسیسات بیمارستانی وستا دژآسیا

شرکت وستادژ آسیا، یکی از بهترین مجریان تاسیسات بیمارستانی است که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ شروع کرده و توانست به عنوان اولین تولید کننده، ساپورت های نوین تاسیساتی را طراحی و تولید نماید. این شرکت از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا بهره برده و با تکیه بر پرسنلی متخصص، محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید نموده است. به گونه ای که قابل رقابت با کیفیت محصولات رقبای خارجی است. ظرفیت تولید این شرکت به 1000 تن در ماه رسیده و در محیط 22 هزار متر مربعی خود، از تمامی امکانات لازم و فناوری های روز بهره می برد.

تاسیسات بیمارستانی وستا دژآسیا

شرکت ساختمانی پارسازه

شرکت ساختمانی پارسازه، یکی از شرکت های فعال در تاسیسات مکانیکی است که فعالیت خود را در سال ۱۳۷۱ شروع کرده و خدمات رسانی به مردم به ویژه بیمارستان سازی را در اولویت کاری خود قرار داده و عضوی متعهد و توانمند از خانواده بزرگ سازندگان ابنیه و تاسیسات به شمار می آید که تاسیسات برخی از بیمارستان های ساخته شده را در دست اجرا و راه اندازی داشته است.

شرکت ساختمانی پارسازه

تاسیسات بیمارستانی میراب

شرکت فرمینکار با نام جدید میراب، یکی از بهترین مجریان تاسیسات بیمارستانی است که با صنعت آب و فاضلاب نیز فعالیت گسترده ای داشته و تولید تاسیسات آب و فاضلاب را مطابق با استانداردهای بین المللی در دست داشته است. این شرکت که با تامین عملگرهای برقی مدرن و عملگرهای بادی اروپایی، توانسته است خدمت شایسته ای را به صنعت آب ارائه نماید که در بیمارستان سازی، بسیار کاربردی خواهد بود.

تاسیسات بیمارستانی میراب

پیشرو زمهریر انرژی پاک

شرکت پیشرو زمهریر انرژی پاک نیز از فعالان تاسیاست مکانیکی است که اقدام به تولید و نصب مخازن کرایوژنیک نموده است که در تاسیسات ساختمانی به ویژه بیمارستان ها و مراکز درمانی کاربرد داشته است. این که از فناوری روز بهره برده و با تخصص و تجربه مدیران شرکت راه اندازی شده است، دارای استانداردهای جهانی بوده و در بهترین کیفیت به بازار عرضه شده و نصب می شود.

پیشرو زمهریر انرژی پاک

تاسیسات مکانیکی آذر دما گستر سهند

آذر دماگستر سهند، یکی از مجریان تاسیسات بیمارستانی است که مطابق با تقاضای کشور و اصول مهندسی و استانداردهای تعیین شده، تاسیسات گرمایشی مانند طراحی انواع دیگ های فولادی آب گرم، آب داغ و بخار را در دست داشته و تولیدات خود را در مراکز درمانی و بیمارستان سازی به کار برده است. همچنین طراحی و ساخت انواع اتوکلاو، مخازن و منابع تحت فشار مانند دی اریتور، فیلتر شنی، سختی گیر را نیز در جهت خدمت به بیمارستان ها تولید می نماید.

تاسیسات مکانیکی آذر دما گستر سهند

تاسیسات بیمارستانی دابو صنعت

شرکت مخزن فولاد رافع با نام تجاری دابوصنعت، یکی از شرکت های دانش بینان است که فعالیت خود را در صنعت تاسیسات و انرژی از سال 1373 شروع کرده و با پرسنلی متعهد و تجهیزاتی پیشرفته، انواع دیگ‌ های مورد استفاده در صنایع مختلف به ویژه بیمارستان ها را به همراه مبدل‌های حرارتی، مخازن تحت فشار، هواسازهای گرمایشی و مشعل ‌های صنعتی را طراحی و ساخته است که مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و کیفیت بالای تولید را دارد.

تاسیسات بیمارستانی دابو صنعت

شرکت ساختمان بنای راستین

شرکت ساختمان بنای راستین، یکی از مجریان تاسیسات بیمارستانی است که در راستای بهبود تاسیسات مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی اقدام به بهینه سازی عملکرد های سیستم های کوچک و بزرگ تاسیساتی نموده و خدمات شایسته ای را به این بخش از صنعت کشور ارزانی داشته است.

شرکت ساختمان بنای راستین