نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان رنگ

یکی از مصالح مهمی که در طراحی و نوسازی منازل و دیگر سازه ها، مورد استفاده قرار می گیرند، انواع رنگ می باشند که در مدل های مختلفی و در تنوع بالایی توسط بهترین تولید کنندگان رنگ در ایران تولید می شوند. این رنگ ها که هر یک دارای خواص شیمیایی متفاوتی هستند، در مارک های بسیاری در بازار عرضه می شوند که برترین تولید کنندگان رنگ ایران ، آن ها را تولید کرده اند. شرکت های رنگسازی در ایران ، توانسته اند به بهترین کیفیت دست یافته و محصولات خود را به بازارهای جهانی عرضه کنند. می توانید از کارخانه تولید کننده انواع رنگ در اینجا خرید خود را در قیمتی مناسب، تهیه کنید.

برترین تولید کنندگان رنگ

رنگسازی ایران

شركت رنگسازی ایران، بهترین تولید کنندگان رنگ در ایران است که فعالیت خود را از سال 1318 شروع کرده و مطابق با استانداردهای جهانی و با بهره مندی از سیستم مدیریت کیفیت، محصولاتی با ارزش را تولید و به بازارهای جهانی و داخل کشور، عرضه کرده است. این شرکت که از موفق ترین شرکت های رنگسازی در ایران است، تنوع محصولات خود را در راستای رضایت مندی مشتریان و پاسخ به تقاضای بازار، حفظ کرده است.

رنگ سحر

شرکت رنگ سحر، از برترین تولید کنندگان رنگ ایران است که از سال 1365 فعالیت خود را در زمینه تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی شروع کرده و به صورت تخصصی، رنگ های متنوعی را به بازار عرضه کرده است. این شرکت که مطابق با تکنولوژی روز دنیا تولیدات خود را ارائه می نماید، رنگ های اکریلیک، اسپری و دریایی را نیز در لیست تولیدات خود قرار داده و مطابق با نیاز و تقاضای مشتری، سفارش های خاص را می پذیرد. می توانید قیمت انواع محصولات را از کارخانه تولید کننده انواع رنگ ، دریافت نمایید.

هاویلوکس

هایلوکس، بهترین تولید کنندگان رنگ در ایران است که جایگاه ویژه ای در تولید رنگ در کشور داشته و محصولات تخصصی را به بازار عرضه می دارد. این شرکت، فعالیت خود را از سال 1339 شروع کرده و پوشش های صنعتی و ساختمانی و انواع رنگ های متنوع را تولید نموده است که دارای کیفیت بالایی است. هاویلوکس از ظرفیتی بالا از کارخانه و خط تولید خود بهره می برد و انواع رنگ های پودری، ساختمانی، رزین های آلکیدی و پوشش های صنعتی را تولید کرده و محصولات دوستدار محیط زیست را به بازار راهی نموده است. از همین روست که از موفق ترین شرکت های رنگسازی در ایران به شمار می آید.

آریا پارس

آریا پارس، از برترین تولید کنندگان رنگ ایران است که تولید رنگ های پلیمری، معدنی و صنعتی را در برنامه تولید خود داشته و روزانه با ظرفیت بالایی رنگ های ساختمانی و صنعتی را تولید کرده و به بازار داخلی ارسال می دارد. این شرکت که دارای کیفیت بالایی از محصولات است، به عنوان یکی از برندهای مطرح در این حوزه شناخته شده و مطابق با استانداردهای این بخش از صنعت، محصولات خود را تولید و به فروش می رساند که دارای قیمت هایی مقرون به صرفه می باشد. می توانید از این کارخانه تولید کننده انواع رنگ ، محصولات خود را تهیه کنید.

الوان

شرکت الوان، بهترین تولید کنندگان رنگ در ایران است، فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و یکی از شرکت های با سابقه و خوشنام در تولید انواع رنگ می باشد. می توانید انواع رنگ روغنی، ساختمانی، پلاستیکی و پوشش های ضد حریق و خاص کف را از این برند معتبر تهیه کنید. این شرکت که از شرکت های رنگسازی در ایران محسوب می شود، محصولات با کیفیت خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده و قیمت های مقرون به صرفه ای را برای آن ها منظور نموده است.

نقشینه فام

شرکت نقشینه فام، از برترین تولید کنندگان رنگ ایران است که تولیدات رنگ و رزین را در برنامه تولیدی کارخانه خود داشته و فعالیت خود را در این حوزه، از سال 1386 شروع نموده است. این شرکت که دارای مجوزهای اداره استاندارد بوده و بهترین کیفیت را در تولیدات خود به کار گرفته است، انواع رنگ های ساختمانی، صنعتی و رزین را به بازار منطقه و داخلی عرضه می دارد. این کارخانه تولید کننده انواع رنگ ، محصولاتی با کیفیت را در سطح استانداردهای جهانی عرضه می نماید.

باژاک

شرکت باژاک، بهترین تولید کنندگان رنگ در ایران است که به دلیل برخورداری از محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت های مناسب و همچنین تنوع محصولات عالی، به نامی آشنا در این حوزه تبدیل شده و مسیر رشد سریعی را طی نموده است. این شرکت با استفاده از تجربه و تخصص خود در این بخش از صنعت، انواع رنگ صنعتی و ساختمانی را که قابل رقابت با نمونه های خارجی است، تولید نموده است که توانسته است به خوبی، سهم بالایی از بازار داخلی و منطقه را به خود اختصاص دهد. باژاک از شرکت های رنگسازی در ایران است که نامی خوش دارد.

اکسیر

شرکت رنگ اکسیر، از برترین تولید کنندگان رنگ ایران است که فعالیت های خود را از سال 1386 شروع کرده و تولیداتی در سطح استانداردهای جهانی به بازار عرضه نموده است. این شرکت در ظرفیت بالای تولیدات خود، توانسته است ظرفیت تولید شش میلیون کیلوگرم رنگ را داشته و بهترین کیفیت انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی را ارائه نماید. می توانید در این کارخانه تولید کننده انواع رنگ ، انواع پوشش های سرامیکی، صنعتی را به همراه پوشش های تخصصی، تهیه کنید. قیمت این محصولات، در مقایسه با رقبا، کاملا مقرون به صرفه است.

کریوند

شرکت کریوند که یکی از برندهای موفق در ایران است، بهترین تولید کنندگان رنگ در ایران محسوب شده و از تولید کنندگان معتبر در تولید رنگ های روغنی، ساختمانی، صنعتی و تینرهای فوری می باشد. این شرکت که سطح کیفیت محصولات خود را در بهترین حالت نگاه داشته است، در راستای مشتری مداری، همواره از دانش روز دنیا بهره برده و تنوع محصولات را ایجاد می نماید. از همین روست که از شرکت های رنگسازی در ایران است که نام و اعتبار بالایی دارد.

پیروزی

شرکت رنگ و رزین پیروزی، از برترین تولید کنندگان رنگ ایران است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و با استفاده از مدیریت کیفیت بالا و بر اساس استانداردهای جهانی، محصولاتی با کیفیت بالا را در راستای تقاضای بازار و مشتریان، تولید نموده است. می توانید در این کارخانه، رزین و رنگ مناسب خود را در قیمت های مناسبی تهیه کنید. سه واحد مجزای کارخانه تولید کننده انواع رنگ این شرکت، آن را در این بخش از صنعت، توانمند کرده است.