نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی | کارخانه های تولید ظروف کریستال

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی و کریستال معرفی شده اند. این ظروف از کاربرد بالایی برخوردار بوده و یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه و میهمانی ها محسوب می شود. هنگامی که در خانه تولید ظروف کریستال و چینی از استانداردهای موجود بهره گرفته شده و فرمولاسیون مناسبی برای تولید آنها در نظر گرفته شود می توان انتظار داشت که کیفیت و زیبایی ظاهری خود را تا مدت های طولانی حفظ کرده و دوام خوبی داشته باشند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان ظروف چینی

تولیدکننده ظروف چینی چینی زرین

شرکت چینی زرین، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی است که از 1350 فعالیت خود را شروع کرده از ظرفیت های موجود استفاده نموده است تا بتواند با به روز رسانی روش های تولید ظروف چینی، محصولاتی با کیفیت را تولید و عرضه نماید. این شرکت که از پرسنل فنی با تجربه بهره می برد از مدرنترین خط مکانیزه تولید ظروف چینی استفاده می کند که از آلمان آورده شده است. اکنون این شرکت با 1400 پرسنل و برخورداری از امکانات کامل خط تولید، اقدام به تولید ظروف چینی می نماید که دارای کیفیت عالی و قیمت مناسب است.

تولیدکننده ظروف چینی چینی زرین

کارخانه تولید ظروف کریستال بلور کاوه

گروه صنعتی شيشه كاوه، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید ظروف کریستال است که فعالیت خود را از سال 1361 شروع کرده و انواع ظروف بلوری خانگی را تولید نموده است. همچنین با راه اندازی کارخانه شیشه تخت و آینه فعالیت های خود را توسعه داده است. بلور کاوه با سابقه ای 35 ساله در این حوزه در چهار حوزه اصلی فعالیت های خود را توسعه داده است که یکی از آنها شامل شيشه و بلور می شود.

کارخانه تولید ظروف کریستال بلور کاوه

تولیدکننده ظروف چینی پردیس کاشان

چینی پردیس کاشان، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی است که دارای سابقه 30 ساله در تولید ظروف چینی خانگی و هتلی داشته و از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا بهره می برد. تولیدات این شرکت از نظر کمی و کیفی در سطح ممتاز بوده و از دانش فنی روز برای تولید آنها استفاده می شود. طراحی های خلاقانه و تنوع گرایی از دلایل موفقیت این شرکت در بازار داخلی و بین المللی بوده است.

تولیدکننده ظروف چینی پردیس کاشان

کارخانه تولید ظروف کریستال جهان

شرکت جهان کریستال، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید ظروف کریستال است که از سال 1387 فعالیت خود را شروع کرده و در کوتاه ترین زمان به یکی از برندهای مطرح در بازار داخلی و خاورمیانه تبدیل شده است. این شرکت که محصولات شیشه ای شفاف و دکوری را در ظرفیتی بالا تولید می کند، کریستال های دو پوست و سه پوست رنگی را در دستور کار خود قرار داده است که با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شود.

کارخانه تولید ظروف کریستال جهان

تولیدکننده ظروف چینی توس

مجتمع كارخانجات توليدی توس چينی، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی است که از سال 1360 فعالیت خود را شروع کرده و با ظرفیت 22هزار تن ظروف چینی به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر در منطقه شناخته می شود. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین خود و تکنولوژی های به روز شده در بخش تولید، علاوه بر توزیع محصولات خود در بازار داخلی، تولیداتش را به بازارهای جهانی نیز صادر می نماید.

تولیدکننده ظروف چینی توس

بلور و شیشه اصفهان

شرکت بلور و شیشه اصفهان، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید ظروف کریستال است که از سال 1361 فعالیت خود را در زمینه تولید ظروف بلور رومیزی شروع کرده و با توسعه فعالیت های خود و ظرفیت تولید، در مدت زمان کوتاهی تنوع محصولاتش را نیز افزایش داد. اکنون این شرکت دارای 200 نوع محصول متنوع در بازار است که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی است. محصولات این شرکت اکنون به بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آفریقایی صادر می شود.

بلور و شیشه اصفهان

تولیدکننده ظروف چینی نسترن

گروه کارخانجات نسترن چینی، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران و پرسنل فنی خود، ظروف چینی خانگی، هتلی، دکوری و تبلیغاتی را طراحی و تولید نموده است. این شرکت با تنوع محصولات و طراحی های خلاقانه توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا و زیبایی بی نظیری را به بازار داخلی و خارجی عرضه نماید که دارای استانداردهای ملی و جهانی است.

تولیدکننده ظروف چینی نسترن

کارخانه تولید ظروف کریستال جهان بلور

کارخانه بلورسازی جهان بلور که به نام بلورسازی شاکری نیز شناخته می شود، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید ظروف کریستال است که فعالیت خود را از سال 1386 شروع کرده و با تکیه بر تجربه و تخصص پرسنل و دانش فنی روز، توانسته است در صنعت بلورسازی پیشرفت زیادی داشته باشد. امکانات خط تولید و تجربه پرسنل شرکت باعث شده است تا محصولاتی مانند ظروف آشپزخانه و … در بالاترین کیفیت طراحی و تولید گردد.

تولیدکننده ظروف چینی مقصود

مجتمع تولیدی چینی مقصود، یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی است که با سرمایه گذاری بانک ملی ایران راه اندازی شده و در سال 1371 فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت که از روش پرس ایزواستاتیک برای تولیدات خود استفاده می کند، کیفیت و نوآوری را در اولویت تولیدات خود قرار داده است. همچنین این شرکت موفق به اخذ مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی شده است.

تولیدکننده ظروف چینی مقصود

شرکت صنایع چینی تقدیس

شرکت صنایع چینی تقدیس، فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده و انواع ظروف چینی خانگی، هتلی و رستورانی را تولید نموده است. این شرکت با تکیه بر فناوری بالای تولید و بهره مندی از دانش متخصص خود، کیفیت محصولات تولیدی خود را ارتقا داده و به عنوان یکی از برندهای موفق در این حوزه شناخته می شود.

شرکت صنایع چینی تقدیس