نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم | کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم آورده شده است. پروفیل های آلومینیوم از جمله مقاطع فلزی هستند که کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف و ساخت و ساز دارند. کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی متناسب با تقاضای بازار، اقدام به تولید پروفیل های اکسترود شده می کند تا ضمن ایجاد ظاهری بهتر، دوام بالاتری را نیز به آنها ببخشد. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم آهن هایپر

آهن هایپر، یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم است که خط تولید خود را با ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته تجهیز کرده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا تنوع محصولات خود را گسترش داده است. این مجموعه که از تولیدکنندگان قدیمی و نامدار در این صنعت است، پروفیل هایی استانداردشده در مقاطع مختلف را طراحی و تولید می نماید.

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم آهن هایپر

کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی آلوم لند

مجتمع صنعتی آلوم لند، به عنوان کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی در این صنعت فعالیت داشته و با تکیه بر تجربه و سابقه 15 ساله در این حوزه، به صورت اختصاصی و سفارشی نیز تولید مقاطع پروفیل آلومینیوم را می پذیرد. این شرکت که از آخرین فناوری و بخش کنترل کیفی بهره می برد، همواره در تلاش بوده است تا کیفیت ساخت قالب های اکستروژن و تولید پروفیل های آلومینیوم اکسترود شده را ارتقا دهد. از همین روست که از مواد اولیه مرغوب و استانداردشده استفاده می کند.

کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی آلوم لند

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان، به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیلهای آلومینیوم شناخته می شود که با استفاده از ماشین آلات پیشرفته در خط تولید پروفیل و بهره مندی از دانش روز دنیا در این خصوص بهره می برد تا محصولاتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه کند. این مجموعه مقاطع آلومینیومی درب و پنجره را در تنوع بالایی تولید می کند. ضمن آنکه تمامی مراحل از تولید پروفیل، رنگ، ساخت دروپنجره و نمای ساختمانی را نیز در خط تولید خود دارد.

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم پیمان

شرکت آلوم طرح پاسارگاد

شرکت آلوم طرح پاسارگاد، به عنوان کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی در این صنعت فعالیت دارد و از تیم مجربی از مهندسان متخصص بهره می برد تا تولید پروفیل های آلومینیومی را با تکیه بر تجربه خود در بهترین کیفیت به بازار ارائه کند. می توانید مقاطع آلومینیوم مورد نظر خود را به این برند معتبر سفارش دهید تا برای شما تولید و رنگ آمیزی شود.

شرکت آلوم طرح پاسارگاد

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم جهان پروفیل پارس

شرکت جهان پروفیل پارس یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم است که از سال 1361 در ظرفیتی بالا فعالیت خود را شروع کرده و در کنار تولید پروفیل های آلومینیومی، انواع قوطی و لوله را نیز تولید می کند. این شرکت با پشتوانه تجربه و تخصص مدیران و تیم مهندسی خود، توانسته است تنوع تولید مقاطع فلزی را افزایش دهد. ضمن آنکه همواره از مواد اولیه مرغوب بهره برده و ماشین آلات خط تولید خود را به روز کرده است.

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم جهان پروفیل پارس

کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی دیوا پروفیل

شرکت تولیدی و صنعتی دیوا به عنوان کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی در این صنعت فعالیت داشته و در ظرفیتی بالا اقدام به تولید پروفیل های آلومینیوم مورد استفاده در درب و پنجره نموده است. این شرکت در پاسخ به بهینه سازی مصالح ساختمانی، از تکنولوژی نوین تولید بهره برده و تجهیزات و ماشین آلات به روز را با مشارکت کمپانی اتریشی در خط تولید خود قرار داده است. در نهایت این امر به تولید محصولاتی مطابق با استاندارد شده است.

کارخانه دیوا پروفیل

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم رحمتی

کارخانه آلومینیوم رحمتی، به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیلهای آلومینیوم شناخته می شود که فعالیت خود را از سال 1370 در زمینه طراحی و تولید انواع لوله و پروفیل آلومینیومی متمرکز کرده است. این شرکت با تجربه بیش از 30 سال در این حوزه، کارخانه خود را توسعه داده و خط تولید را به روز کرده است تا بتواند انواع مقاطع صنعتی و ساختمانی را از آلومینیوم طراحی و تولید کند. می توانید انواع لوله، پروفیل و بیلت را در اندازه های مختلف از این شرکت تهیه کنید.

پروفیلهای آلومینیوم رحمتی

کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی آلوم تک نوین

گروه صنعتی آلوم تک نوین، به عنوان کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی در این حوزه فعالیت داشته و خطوط اتوماتیک خود را در حوزه تولید قالب های اکستروژن آلومینیوم راه اندازی کرده است. این شرکت که انواع مقطع آلومینیومی را به صورت اختصاصی و با استفاده از دستگاه های پیشرفته تولید می کند، بخش رنگ آمیزی و آنادایز را نیز در کارخانه خود دارد. این شرکت با تکیه بر پرسنل فنی و متخصص خود، ظرفیت تولید را افزایش داده و اکنون حدود 10 تن مقاطع پروفیل آلومینیومی را مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می کند.

کارخانه آلوم تک نوین

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم آکپالس

صنایع آلومینیوم آکپالس، یکی از بهترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم است که تجربه مفیدی در این بخش از صنعت داشته و در پاسخ به تقاضای بازار، اقدام به توسعه ظرفیت تولید خود نموده و آن را به 5هزار تن در سال رسانیده است. این شرکت سفارش تولید مقاطع پروفیل را می پذیرد و آنها را مطابق با نظر مشتری، رنگ آمیزی می کند.

پروفیل آکپالس

شرکت ارس آلوم

برند ارس آلوم، به عنوان کارخانه سازنده مقاطع آلومینیومی در این حوزه شناخته می شود. این شرکت با دو دهه سابقه فعالیت در تولید پروفیل های آنادایز شده، قادر است تا سیستم های متنوعی از دکوراسیون را طراحی و ارائه کند. از همین روست که به عنوان برندی نام آشنا در بخش تولید پروفیل های آلومینیومی در مقاطع مختلف مطرح شده است.

شرکت ارس آلوم