نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان صنايع بسته بندی رنگ | بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی

یکی از فعالیت های مهم در شیلات، محصولاتی است که توسط بهترین تولید کنندگان خوراک آبزیان ساخته می شود و می تواند بار سنگینی را از روی دوش فعالان در این صنعت بردارد. بهترین تولید کنندگان غذای ماهیان با استفاده از مواد و فرمول مناسب هر نوع از ماهی ها، در راستای بهبود تغذیه آنان، فعالیت کرده و سطح کیفی مناسب آن ها را در نظر دارند. در اینجا، برخی از بهترین سازندگان این مواد غذایی، معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان خوراک آبزیان

تولید کننده خوراک آبزیان فرادانه

شرکت فرادانه، یکی از بهترین تولید کنندگان خوراک آبزیان است که محصولات متنوعی را متناسب با نیاز مشتریان و استانداردهای تعیین شده ملی و بین المللی به بازار عرضه کرده است. این شرکت که خط کاملی از تولید خوراک آبزیان دارد، از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته بهره برده و با ظرفیتی بالا انواع خوراک مربوط به ماهیان پرورشی را تولید می نماید.

تولید کننده خوراک آبزیان فرادانه

تولید کننده غذای ماهیان بهدان

شرکت تعاونی بهدان، یکی از بهترین تولید کنندگان غذای ماهیان است که فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده و انواع خوراک مربوط به آبزیان را تولید می نماید. این شرکت که سرمایه گذاری مناسبی را در این خصوص انجام داده است، از دانش و تجربه مدیران بهره برده و تکنولوژی های روز دنیا را در این خصوص به کار گرفته است تا بهترین محصول را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند.

تولید کننده غذای ماهیان بهدان

تولید کننده خوراک آبزیان، شرکت آبزی فرآیند بوشهر

شرکت آبزی فرایند بوشهر، یکی از بهترین تولید کنندگان خوراک آبزیان است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و در منطقه صنعتی بنه گز، آن را توسعه داده است. این یکی از شرکت های بزرگ و مجهز در خصوص فرآوری آبزیان در شهر بوشهر است که دارای خطوط سورتینگ و تونل های انجماد با ظرفیت بالا به همراه سردخانه های ذخیره سازی مجهز می باشد که باعث شده است تا محصولات این شرکت، در بهترین شکل آماده عرضه به بازار گردد.

تولید کننده خوراک آبزیان، شرکت آبزی فرآیند بوشهر

تولید کننده غذای ماهیان کیمیاگران تغذیه

شرکت کیمیاگران تغذیه، یکی از بهترین تولید کنندگان غذای ماهیان است که دارای تجربه 15 ساله بوده و در صنعت خوراک آبزیان از سال 1384 فعالیت گسترده ای داشته است. استفاده از تجهیزات مدرن در کارخانه تولید خوراک آبزیان باعث شده است تا بتواند به خوبی بخش بزرگی از سهم بازار را از آن خود کرده و تقاضای بازار را پاسخ گو باشد. این کارخانه، با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته تولید و آزمایشگاه  مجهز کنترل کیفیت، محصولاتی درجه یک را در این حوزه تولید می نماید.

تولید کننده غذای ماهیان کیمیاگران تغذیه

گیلک دانه نوید

شرکت گیلک دانه نوید، یکی از بهترین تولید کنندگان خوراک آبزیان است که از سال 1394 فعالیت خود را در حوزه تولید خوراک انواع آبزیان شروع کرده است. این شرکت که به صورت خانوادگی مدیریت می شود، در خصوص تکثیر و پرورش ماهیان فعالیت داشته و توانسته است با پشتکار و تجربه و تخصص خود، محصولاتی استاندارد شده و عالی را به بازار راهی کند.

گیلک دانه نوید

تولید کننده خوراک آبزیان گسترش فناوری دریایی شریف

شرکت گسترش فناوری دریایی شریف، یکی از بهترین تولید کنندگان غذای ماهیان است که از سال 1393 فعالیت خود را شروع کرده و از تخصص و تجربه تیم فنی خود و بومی کردن مزارع پرورش ماهی بهره شده است تا محصولاتی عالی را به بازار عرضه کند. این یکی از شرکت های مطرح و عملی است که موفقیت های زیادی را در همکاری آزمایشگاه ملی دریایی ایران داشته است.

تولید کننده خوراک آبزیان گسترش فناوری دریایی شریف

تولید کننده غذای ماهیان ۲۱ بیضاء

تعاونی 21 بیضاء ، یکی از بهترین تولید کنندگان خوراک آبزیان است که در صنعت پرورش ماهی و تولید انواع غذاهای آنها نهایت تلاش را داشته و از تجهیزاتی مدرن استفاده نموده است تا بتواند سلامت و کیفیت زندگی ماهی ها را ارتقاء دهد. این شرکت در بخش تحقیق و توسعه خود، همواره بهترین روش ها را به کار می گیرد تا خوراکی مطابق با دانش روز، تولید نماید.

تولید کننده غذای ماهیان ۲۱ بیضاء

تولید کننده خوراک آبزیان کاسپین کیان پاد

شرکت کاسپین کیان پاد، یکی از بهترین تولید کنندگان غذای ماهیان است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و در بخش ماهیان خاویاری، میگو و ماهی در قفس، فعالیت های گسترده ای را داشته است. محصولات این شرکت، دارای بهترین کیفیت بوده و می تواند در حلقه های زنجیره تولید آن ها نقش مهمی داشته باشد.

تولید کننده خوراک آبزیان کاسپین کیان پاد

تولید کننده غذای ماهیان ناروال تک

شرکت ناروال تک، یکی از بهترین تولید کنندگان خوراک آبزیان است که فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرده و در تولید و پروش قزل آلا و خوراک آن، فعالیت داشته است. این شرکت، در خصوص تغذیه انواع مختلف ماهی در مزرعه تلاش داشته و از استانداردهای لازم در این حوزه، بهره می برد.

تولید کننده غذای ماهیان ناروال تک

کشت و صنعت گوار کویر آریا

کشت و صنعت گوار کویر آریا، در راستای پرورش میگو و آبزیان دیگر، فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و یکی از بهترین تولید کنندگان غذای ماهیان به شمار می آید که مطالعات جامعی در این حوزه داشته و بهترین شیوه ها را در تولید محصولات خود و پرورش ماهی در نظر می گیرد. در این خصوص، از تجارب و تخصص پرسنل فنی خود بهره می برد.

کشت و صنعت گوار کویر آریا