نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژ | کارخانه های تولید فروسیلیس

امروزه بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژها با استفاده از دانش روز، بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود را به بازار عرضه می کنند. می توان گفت که این مواد شامل آلیاژهای مختلفی از آهن می شوند که با چندین عنصر دیگر از قبیل سیلیکون، منگنز یا کربن همراه هستند. در اینجا برخی از کارخانه های تولید فروسیلیس و فروآلیاژها معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان فروآلیاژ

تولیدکننده فروآلیاژ ایران

شرکت صنایع فروآلیاژ ایران، یکی از بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژهاست که فعالیت خود را از سال 1365 شروع کرده و با تکیه بر منابع داخلی و پرسنل متخصص خود، در این صنعت به موفقیت های بزرگی دست یافته است. این شرکت که یکی از منابع تامین کننده بزرگ در این حوزه است، باعث شده است که میزان بالایی از تقاضای داخلی را پوشش داده و نیاز به منابع خارجی را رفع نماید.

تولیدکننده فروآلیاژ ایران

کارخانه تولید فروسیلیس و فروآلیاژ تام

گروه صنعتی تام، از کارخانه های تولید فروسیلیس و فروآلیاژ است که از سال 1387 فعالیت خود را شروع کرده و در حوزه تولید مواد اولیه فولاأ، فروآلیاژ و صنایع ریخته گری به موفقیت های بالایی دست یافته است. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا و قیمت تمام شده مناسبی است که در حوزه های فروآلیاژها و فرآورده های کربنی شکل گرفته است.

کارخانه تولید فروسیلیس و فروآلیاژ تام

تولیدکننده فروآلیاژ کاویان

شرکت فروآلیاژ کاویان، یکی از بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژهاست که با ظرفیتی بالا و با تلاش مهندسان و صنعتگران اقدام به تولید انواع فروآلیاژها نموده و از سال 1388 آن را توسعه داده است. این شرکت ابتدا فروسیلیکومنگنز را در کارخانه خود تولید می کرد، در راستای توسعه تولیدات خود از پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا بهره برده و محصولات خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه داشته است. حضور این شرکت در مسیر ریلی کشور و فاصله نزدیکش با صنایع فولاد کشور باعث رونق فعالیت های آن شده است.

تولیدکننده فروآلیاژ کاویان

کارخانه تولید فروسیلیس و فروآلیاژ اکسین

شرکت فروآلیاژ اکسین، از کارخانه های تولید فروسیلیس و فروآلیاژ است که با دارای سابقه فعالیت 25 ساله در این حوزه داشته و فروسیلیسیم بالا را به عنوان شرکتی دانش بنیان تولید نموده است. این شرکت بهترین نوع فروسیلیسیم را توید می کند که دارای 74 درصد سیلیسیم و 1.8 آلومینیوم است که با تلاش متخصصین جوان در بالاترین کیفیت تولید شده است.

کارخانه تولید فروسیلیس و فروآلیاژ اکسین

تولیدکننده فروآلیاژ آلیاژگستر هامون

شرکت آلیاژگستر هامون، یکی از بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژهاست که فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرده و مجوزهای لازم را برای ظرفیت اسمی 5هزار تن فروسیلیسیم از اداره صنایع و معادن دریافت کرده است.  این شرکت توانسته است در طی مدت دو سال، اقدام به طراحی، تولید و نصب تجهیزات مربوط به این صنعت را تهیه کرده و با ساخت کوره اصلی، به فاز بهره برداری وارد شود.

تولیدکننده فروآلیاژ آلیاژگستر هامون

اردلان آلیاژ آیینه زدای

شرکت اردلان آلیاژ آینه زدای، از کارخانه های تولید فروسیلیس و فروآلیاژ است که تولید، تامین و تهیه مواد اولیه شرکت های فعال در حوزه فولاد و ریخته گری را تامین می نماید. از جمله محصولاتی که این شرکت تامین می نماید می توان به فرو سیلیکو منگنز، فرو منگنز پر کربن و فرو منگنز متوسط کربن و فرو منگنز کم کربن، فروسیلیس، گرافیت پرسولفور و کم سولفور ۹۸ درصد کربن وارداتی اشاره نمود.

اردلان آلیاژ آیینه زدای

تولیدکننده فروآلیاژ ماهان آلیاژ پارس

شرکت ماهان آلیاژ پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژهاست که انواع فروآلیاژها را از سال 1399 تولید نموده و به عنوان مواد کمک ذوب، در ظرفیت بالا تولید نمود. این شرکت که تولیدکننده مهمی در تولید فروسیلیکومنیزیم است توانسته است علاوه بر حضور در بازارهای داخلی، محصولات خود را به کشورهایی همچون آذربایجان، پاکستان و ترکیه نیز صادر نماید.

تولیدکننده فروآلیاژ ماهان آلیاژ پارس

فولاد آلیاژی ایران

شرکت فولاد آلیاژی ایران، از کارخانه های تولید فروسیلیس و فروآلیاژ است که انواع فولادهای آلیاژی را تولید کرده و دارای تجهیزات مدرنی در کارخانه تولید فروآلیاژهای خود می باشد. این شرکت که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده است، مواد مورد نیاز کارخانه های فولادسازی را تامین کرده و به تجهیزات پیشرفته ای در این حوزه مجهز گردیده است. این شرکت با دست یابی به دانش فنی روز، توانسته است محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت را تولید نموده و همواره استانداردهای ملی و بین المللی را در تولیدات خود در نظر داشته باشد.

تولیدکننده فروآلیاژ پردازش پارسه

تولیدکننده فروآلیاژ پردازش پارسه

مجتمع صنعتی آلیاژ پردازش پارسه، یکی از بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژهاست که فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرده است. این شرکت که با کمپانی آلمانی Heraeus Electro-Nite همکاری دارد، محصولات با کیفیتی را در این حوزه طراحی و تولید نموده است تا بتواند به بازار داخلی و منطقه پاسخ دهد. محصولات این شرکت با استفاده از دانش فنی روز، در بالاترین سطح کیفی قرار دارد.

کارخانه تولید فروسیلیس آندیا فولاد زنجان

پارس فرارون

شركت مهندسي پارس فرارون، یکی از بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژهاست که در سال 1374 تاسیس شده و در این حوزه فعالیت خود را توسعه داده است. این شرکت به طور تخصصي در حوزه صنايع فروآلیاژ فعالیت های خود را توسعه داده و خدمات مهندسی و مشاوره در این بخش از صنعت را ارائه می کند. می توانید خدمات مدیریت اجرا، راهبری پروژه و راه اندازی آن را از پارس فرارون دریافت کنید.

پارس فرارون