نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول | سازندگان چسب گرم قالبی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول | سازندگان چسب گرم قالبی

چسب های داغ با کیفیت بالا برای چسباندن انواع مختلف مواد مورد استفاده قرار می گیرند. ویژگی های چسبندگی بالا، زمان باز طولانی (فاصله زمانی بین توزیع چسب روی سطح و چسباندن دو قسمت) و گیرش سریع آنها را برای بستن لایه های چوب و ام دی اف و همچنین برای کار مونتاژ مناسب می کند. چسب گرانول معمولاً در ماشین های چسب مخصوص، مجهز به مخزن داخلی یا در مخازن ذوب خارجی در صورت تولید زیاد استفاده می شود. بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول، با تولید محصولی با کیفیت، کمک موثری به صنعت چوب و ام دی اف می کنند. در اینجا برخی از بهترین سازندگان چسب گرم قالبی و گرانول آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان چسب گرانول پی وی سی

تولیدکننده چسب گرانول صنایع شیمیایی شیراز

شرکت صنایع شیمیایی شیراز ، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول است که در تولید انواع محصولات از جمله چسب های اوره فرمالدئید، چسب های ملامین فرمالدهید، رزین های آمینه و فرمالین فعالیت داشته و نقش مهمی در پاسخ گویی به تقاضای بازار در بخش صنعت چوب و ام دی اف داشته است. این شرکت که از سال 1387 فعالیت خود را شروع کرده است، با تکیه بر تجهیزات مدرن و پرسنل متعهد خود، همواره بهترین کیفیت محصولات را به بازار عرضه کرده است.

تولیدکننده چسب گرانول صنایع شیمیایی شیراز

سازنده چسب گرم صنایع چوب امید خاورمیانه

صنایع چوب امید خاورمیانه، یکی از بهترین سازندگان چسب گرم قالبی است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و با نام تجاری اوکام در این صنعت شناخته می شود. این شرکت که تولید انواع چسب‌ های گرانول لبه چسبان‌ ها و پشت چسبدار را در دست دارد، کمک موثری در صنایع مرتبط با انواع آلیاژهای پلیمر و چوب پلاست و چسب ‌های صنعتی و ام دی اف داشته است.

سازنده چسب گرم صنایع چوب امید خاورمیانه

تولیدکننده چسب گرانول چسب و رزین آبنوس

مجتمع شیمیایی آبنوس، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول است که فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده و انواع چسب صنعتی مایع و رزین های آغشته ‌سازی را در دست تولید داشته است. این شرکت که از تجهیزات پیشرفته و دانش فنی روز دنیا بهره می برد، با تکیه بر مهندسین متخصص خود، در راستای پاسخگویی به نیاز صنعت ام دی اف، نئوپان و دیگر محصولات سلولزی، تولیدات خود را گسترش داده است.

سازنده چسب گرم سامد

شركت توليدي و صنعتي سامد یکی از بهترین سازندگان چسب گرم قالبی است که از سال 1356 فعالیت خود را شروع کرده و با ظرفیتی بالا اقدام به تولید انواع چسب های مورد نیاز صنعت چوب و ام دی اف نموده و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا، آن را در اختیار تولیدکنندگان محصولات سلولزی قرار داده است.

سازنده چسب گرم سامد

مهندسی بسپار گستر آریا

مهندسی بسپار گستر آریا، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و با تولید انواع چسب های مورد نیاز صنایع مختلف به ویژه ام دی اف، بازار خود را گسترش داده است. در این شرکت که چسب های گرماذوب یکی از محصولات آن است، می توانید انواع چسب های گرانول و حساس به فشار را تهیه کنید.

مهندسی بسپار گستر آریا

تولیدکننده چسب گرانول نانو صنعت اوژن

شرکت نانو صنعت اوژن، یکی از بهترین سازندگان چسب گرم قالبی است که با تکیه بر تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و دانش روز دنیا، اقدام به تولید انواع چسب مورد نیاز صنعت ام دی اف نموده و چسب گرانول خود را در بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه داشته است.

تولیدکننده چسب گرانول نانو صنعت اوژن

سازنده چسب گرم ویناچوب آسیاگستر

مجموعه تولیدی بازرگانی وینا چوب، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول است که دارای سابقه 30 ساله بوده و تولید انواع چسب و مواد اولیه مورد نیاز ورق های MDF و نئوپان ، ملامینه و های گلاس را در دست داشته و انواع چسب و روکش وکیوم را تولید می نماید. می توانید تنوع محصولات این برند را از بخش فروش آن پیگیری نمایید.

سازنده چسب گرم ویناچوب آسیاگستر

تولیدکننده چسب گرانول وایا چوب راگا

شرکت وایا چوب راگا، یکی از بهترین سازندگان چسب گرم قالبی است که در صنعت چوب فعالیت گسترده ای داشته است. در واقع، در زمینه اصلی فعالیت این شرکت، تولید و فروش نوار لبه پی وی سی و چسب گرانول می باشد که با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و فناوری روز دنیا، طراحی و تولید می شود.

تولیدکننده چسب گرانول وایا چوب راگا

سازنده چسب گرم آوند نگار سناباد

شرکت آوند نگار سناباد، یکی از بهترین تولیدکنندگان چسب گرانول است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و در تولید انواع نوار لبه، چسبهای گرانول و محصولات مرتبط، از امکانات پیشرفته ای بهره برده است. به گونه ای که کیفیت محصول نهایی، مطابق با استانداردهای ملی باشد.

سازنده چسب گرم آوند نگار سناباد

برناچوب

شرکت برنا چوب، یکی از بهترین سازندگان چسب گرم قالبی است که فعالیت خود را از سال 1386 شروع کرده و خط تولید صنایع چوب و چسب های مرتبط با این صنعت را در دست داشته است. این شرکت که از متخصص مجربی بهره می برد، با تکیه بر دانش فنی روز و مواد اولیه مرغوب، اقدام به ارائه تولیداتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی کرده است.

برناچوب