نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کک نفتی | کارخانه های برتر تولید کک متالورژی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان کک نفتی آورده شده است. مورد استفاده کک در صنایع مختلفی همچون پالایشگاه ها، صنایع سیمان و صنعت کاغذ بسیار زیادی است. در واقع، کک نفتی یکی از پرمصرف ترین مواد در صنایع است که درصد بالایی از آن در تولید آلومینیوم و فولاد استفاده می شود. امروزه می توان در کارخانه های برتر تولید کک متالورژی یا نفتی، محصولات درجه یکی را دریافت کرد. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان کک نفتی و متالورژی

تولیدکننده کک نفتی سرامیک صنعت افاق

شرکت سرامیک صنعت آفاق، یکی از بهترین تولیدکنندگان کک نفتی است که در حوزه سرامیک مهندسی و مواد دیرگداز فعالیت خود را شروع کرده و از سال 1388 به آن توسعه داده است. این شرکت که با هدف تجاری سازی محصولات خود از پرسنل مجرب و متخصص خود بهره گرفته است، در راستای ارتقا محصولات خود، اقدام به تولید مواد اولیه و ساخت و طراحی قطعات مهندسی کرده است.

تولیدکننده کک نفتی سرامیک صنعت افاق

آذران پالایش البرز صنعت

شرکت آ‌ذران پالایش البرز صنعت، از کارخانه های برتر تولید کک متالورژی است که ظرفیت تولید سالانه 18 هزار تن گرافیت پرسولفور را داشته و در صنعت کربن از شرکت های پیشرو محسوب می شود. این شرکت که با سرمایه گذاری داخلی اقدام به تولید در این حوزه نموده است، خط تولید پیشرفته گرافیت را راه اندازی کرده و کوره کلسینه کربنی را ایجاد کرده است. در این راستا، تجربه مدیران و مهندسان مجرب این شرکت نیز در موفقیت های آن سهم بزرگی داشته اند که فرآوري زغال سنگ، تامین انواع پترولیوم کک و مشتقات نفتی کربنی را در تولیدات خود داشته باشند.

آذران پالایش البرز صنعت

تولیدکننده کک نفتی توکا تدارک

شرکت بازرگانی توکا تدارک، یکی از بهترین تولیدکنندگان کک نفتی است که با سابقه ای 30 ساله در این حوزه فعالیت داشته و در برنامه خود تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های صنایع فولادی را گنجانده است. این شرکت بازرگانی که رضایت مندی و تقاضای بازار و مشتریان را در اولویت دارد، کیفیت بالای محصولات را در نظر داشته و خدمات ارزشمندی را در این حوزه به مشتریان ارائه کرده است.

تولیدکننده کک نفتی توکا تدارک

کارخانه تولید کک متالورژی ذوب یار صنعت

شرکت ذوب یار صنعت، از کارخانه های برتر تولید کک متالورژی است که با سابقه 10 ساله در این حوزه، اقدام به تولید و تامین محصولات و مواد اولیه دیرگدازها و صنعت متالورژی و ریخته گری نموده است. در این راستا، محصولات نسوز مونولیتیک، آجرهای نسوز قلیایی و اسیدی، مواد اولیه نسوز، گرافیت و فروآلیاژها را در سبد تولیدات خود قرار داده و با کیفیت بالایی آن ها را تولید می کند.

کارخانه تولید کک متالورژی ذوب یار صنعت

سگال صنعت فولاد کویر

شرکت سگال صنعت فولاد کویر، یکی از بهترین تولیدکنندگان کک نفتی است که فعالیت خود را از سال 1392 در حوزه تولید و تامین مواد مورد نیاز صنعت فولاد شروع کرد. این شرکت در راستای افزایش بهره وری، از خدمات فنی مهندسی به روز شده استفاده کرده و به محصولات خود تنوع قابل توجهی بخشیده است. ضمن آنکه توانمندی های پرسنل خود را همواره ارتقا داده است.

سگال صنعت فولاد کویر

تولیدکننده کک نفتی فروآلیاژ تام

گروه صنعتی تام، از کارخانه های برتر تولید کک متالورژی است که از سال 1387 فعالیت خود را گسترش داده و در تولید و تامین مواد اولیه صنایعی همچون فروآلیاژها، فولاد و صنعت ریخته گری از تمامی امکانات خود بهره برده است. این شرکت با تولید مواداولیه مرغوب و ارائه آنها به قیمت مناسب، به موفقیت های زیادی در این حوزه دست یافته است و انواع فرآورده‌های کربنی و فروآلیاژ را در صنعت ارائه کرده است.

تولیدکننده کک نفتی فروآلیاژ تام

کارخانه تولید کک متالورژی طبس

کارخانه کک طبس، یکی از بهترین تولیدکنندگان کک نفتی است که با هدف تولید محصولات باکیفیت و استاندارد، در این حوزه به موفقیت های زیادی دست یافته است. دریافت گواهینامه تایید صلاحت در بخش تولید کک، این شرکت را از رقبا متمایز می کند. کک طبس، امکان تولید و دانه بندی کک را مطابق با درخواست مشتریان دارد و با بخش کنترل کیفیت خود، در تامین مواداولیه صنایع فولادی و فروآلیاژها کوشا بوده است.

کارخانه تولید کک متالورژی طبس

تولیدکننده کک نفتی صبا ذوب سپاهان

شرکت صبا ذوب سپاهان، از کارخانه های برتر تولید کک متالورژی است که از سال 1387، تولید و تامین موارد اولیه صنایع فولاد را به عهده داشته و با سال ها تجربه در این حوزه، توانسته است مواد مورد نیاز این صنایع را تولید و عرضه کند. این شرکت با بهره مندی از دانش فنی شرکت های معتبر خارجی و همکاری پرسنل متخصص و مجرب خود، محصولات با کیفیت بالایی را به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند.

تولیدکننده کک نفتی صبا ذوب سپاهان

کارخانه تولید کک متالورژی شیمی پژوهان

شرکت شیمی پژوهان، یکی از بهترین تولیدکنندگان کک نفتی محسوب میشود که از سال 1380 در این حوزه فعالیت داشته و با سرمایه گذاری بخش خصوصی، توانسته است تولید جاذب های کربنی را که شامل انواع کربن فعال و کاتالیست صنعتی می شود در کنار کک تولید نماید. این شرکت با بهره مندی از مواد اولیه مرغوب و عرضه آن ها با قیمت مناسب، توانسته است محصولاتی رقابتی تولید نماید. از جمله تولیدات این شرکت می توان به کلسیناسیون کک نفتی، کک متالورژی، تولید کاتالیست بر پایه گاما الومینا اشاره کرد.

کارخانه تولید کک متالورژی شیمی پژوهان

مهر آذین پویا سهند

شرکت مهر آذین پویا سهند (MAPS) ، از کارخانه های برتر تولید کک متالورژی است که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده و مواد اولیه مصرفی در صنایع فولاد را تولید نموده است. این شرکت که دارای تجربه مفید در بخش های مختلف صنعتی است، با تکیه بر تخصص و تجربه مدیران خود و ماشین آلات مجهز خطوط تولید به موفقیت های زیادی دست یافته است. ضمن آنکه مشاوره های فنی مهندسی را به صنایع مختلف به ویژه صنایع نسوز و دیرگدازها ارائه می کند.

مهر آذین پویا سهند